שתף קטע נבחר

תעלומה: מי רצח את האישה מיפו?

צעירה מיפו שניהלה רומן עם גבר נעלמה וכעבור חודש נמצאו חלקי גופתה במכוניתו. הוא ואישה נוספת שניהלה עמו רומן טוענים שידיהם נקיות

זה סיפור על אהבה, רצח, גופה שנמצאה במכונית והרבה שאלות שהתשובה להן לא ממש ברורה.  

 

הפרשה החלה להתגלגל לפני כחודש כאשר למשטרה הגיע גבר בן 23 תושב הדרום וסיפר בדאגה כי תושבת יפו, רים מוסלמי (26), שעמה יש לו קשר, נעלמה מביתה. האיש סיפר שלא ראה אותה כשבועיים, הביע חשש לגורלה - וביקש את עזרת המשטרה בחיפוש אחריה.

 

עוד בחדשות:

חשש: "אנשי חיזבאללה יפשטו על אזור הגבול בישראל"

נתניהו: מיליארדים לביטחון הצילו את הכלכלה

 

כמה ימים לאחר מכן זומן הגבר מהדרום למשטרה, ואז סיפר שהיו לו קשרים רומנטיים עם הנעדרת. היכן היא עשויה להיות? לכך לא הייתה לאיש תשובה.

 

החקירה נכנסה להילוך גבוה ובמהלכה גילו החוקרים כי יש אישה נוספת בסיפור - תושבת הדרום בת 32 שגם היא ניהלה קשרים רומנטיים עם הגבר. היא זומנה לחקירה, סיפרה שהכירה את הנעדרת וטענה שאיננה יודעת היכן היא. החקירה העמיקה, ואז התברר לחוקרים שיום לפני שמוסלמי נעלמה הזמינה אותה האישה מהדרום לישון בדירתה - ומאותו היום נעלמה.

 

"באותו רגע היה לנו די ברור שקרה לנעדרת משהו נורא", סיפר גורם במשטרה. התחושות הקשות התאמתו. כמה ימים לאחר מכן קיבל צוות החקירה מידע מודיעיני שלפיו במכוניתו של החשוד יש פריטים הקשורים לנעדרת. לפני כשבוע וחצי נסעו החוקרים לדרום, החרימו את מכוניתו וגילו בה את הטלפון של הנעדרת. העצמות נשלחו לבדיקת DNA במחלקה לזיהוי פלילי והתוצאות היו חד-משמעיות: אלה אכן עצמותיה. החוקרים הגיעו למסקנה ברורה שרים מוסלמי נרצחה. שני החשודים הפוטנציאליים, הגבר שהיה איתה בקשר רומנטי והאישה הנוספת, נחקרו שוב וטענו בתוקף שאין להם שום קשר להיעלמותה של רים ובוודאי שלא לרצח שלה.

 

חוקרי המשטרה לא השתכנעו ואחת האפשרויות שנבדקת היא שהאישה רצחה את רים מוסלמי משום שקינאה בה, ולאחר מכן הטמינה את עצמותיה ברכבו של הגבר כדי להפיל עליו את התיק ולנקום בו על שבגד בה לכאורה. במקביל נבדק חשד שהגבר הוא שרצח. מעצרם הוארך בעשרה ימים. עו"ד טלי גוטליב מהסנגוריה הציבורית, המייצגת את האישה, אמרה אתמול כי "אין כל קשר בין מרשתי לבין האירוע. אין לה מניע או רצון בתוצאה הקטלנית והיא המומה מעצם מעצרה שנועד ליצור לחץ ותו לא". פרקליטו של הגבר עו"ד ארז אבוהב: "מרשי הוא זה שהתלונן על ההיעדרות. הוא זועק לחפותו ומוכן להיבדק בפוליגרף".  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים