שתף קטע נבחר

גילה גמליאל: "אני אהיה שרה, נתניהו הבטיח"

חברת הכנסת ששמה הוזכר כמועמדת להיכנס לממשלה אחרי פרישתו של סער בטוחה שמינויה ייצא לפועל. "יש לי הבטחה מפורשת מנתניהו", סיפרה באולפן ynet

פרישתו של גדעון סער זרקה את הליכוד לקרב הירושה על התיקים שבו הוזכרו שמות רבים, אבל מבחינת חברת הכנסת גילה גמליאל דבר אחד בטוח: "ראש הממשלה ימנה אותי להיות שרה, יש לי הבטחה מפורשת ממנו", אמרה הבוקר (יום ה') באולפן ynet.

 

ח"כ גילה גמליאל. מצוידת בהבטחה (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
ח"כ גילה גמליאל. מצוידת בהבטחה(צילום: ירון ברנר)

לדבריה, "ברגע שיסתיימו החגים גדעון יתפטר מהמערכת הציבורית", ואז המינוי ייצא לפועל. "זו כבר קדנציה שלישית שאני מחכה", היא הזכירה. על רקע הביקורת

שנמתחה על בנימין נתניהו בעקבות הודעתו של סער, הדגישה גמליאל: "ראש הממשלה נכון להיום הוא המנהיג היחיד שכרגע נמצא על הפרק, לא רק בליכוד. צריך להצעיר את הליכוד, אני לא רואה דם חדש".

 

תיק הפנים נחשב לתיק בכיר, ועל המקום שפינה סער צפויים לקפוץ רבים. השם החם שעל הפרק הוא של שר התקשורת גלעד ארדן, שצפוי להתמנות לשגריר באו"ם אולם ייתכן ששדרוג כזה ישאיר אותו בארץ. כמובן יש אחרים בליכוד הרואים עצמם מועמדים לתפקיד השרים. יו"ר הקואליציה יריב לוין מחזיק בהבטחה מנתניהו להיות שר אם יתפנה משרד בממשלה. לוין, נגד רצונו, לקח על עצמו את תפקיד יו"ר הקואליציה בתחילת הקדנציה הנוכחית, אך נתניהו הבטיח לו תפקיד בהמשך. גם מירי רגב וזאב אלקין רואים עצמם ראויים לתפקיד שר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
ח"כ גילה גמליאל
צילום: ירון ברנר
מומלצים