שתף קטע נבחר

"נרצה לזכור את תמר כבחורה מוארת"

כך אמרה אמא של תמר אריאל, שנהרגה באסון המפולת בנפאל. את ההודעה על מותה קיבלה המשפחה מחבר שנסע יחד איתה. "הוא שומר על הגופה שלה, לא עוזב אותה לרגע". מפקד חיל האוויר ביקר בבית המשפחה: "תמר הייתה בחורה מיוחדת אבל היא לא רצתה שייתחסו אליה כמיוחדת"

בבית משפחת אריאל במושב משואות יצחק שחזרו הבוקר (ו') את השיחה האחרונה עם הבת תמר, שנהרגה באסון המפולת בנפאל. מפקד חיל האוויר, האלוף אמיר אשל, הגיע לביתה והביע את תנחומיו למשפחתה של הנווטת הדתייה הראשונה של צה"ל. "תמר הייתה בחורה מיוחדת אבל היא לא רצתה שייתחסו אליה כמיוחדת", אמר האלוף אשל.

 

אריאל נהרגה במפולת יחד עם נדב שהם מהושעיה ואגם לוריא מקיבוץ יפעת. את השיחה האחרונה עם משפחתה ניהלה באמצעות הוואטסאפ במוצאי חג סוכות. "אנחנו רוצים לזכור את תמר כבחורה מוארת", אמרה אימה ענת. "היא נסעה עם שני חברים שלה, והודיעה לנו שהיא הולכת לקראת מסע של שבועיים. לא דאגתי בכלל, היא אמרה שיש מזג אוויר נפלא ושהכול בסדר. היא הבטיחה ליצור איתנו קשר ביום שישי, היא הייתה מיוחדת ומוארת אנחנו נרצה לזכור אותה כאחת שהספיקה לעשות הרבה ב-25 שנותיה".

  

התמונה האחרונה של תמר אריאל בנפאל ()
התמונה האחרונה של תמר אריאל בנפאל

 

ההרוגים: שהם, לוריא ואריאל ()
ההרוגים: שהם, לוריא ואריאל

את ההודעה על מותה קיבלה משפחת אריאל מדניאל, אחד מחבריה של תמר, ששומר על גופתה בנפאל. "הוא לא עוזב אותה. היא טסה עם שלושה חברים שדאגו אחד לשני מאוד", אמרה אמה של תמר.

"אחרי ששני החברים יצרו קשר והיא לא, התחלתי לדאוג. הפעלתי כל מיני קשרים ואחרי שהשגנו בטלפון את דניאל, הוא הפעיל קשרים בנפאל ועלה עם מסוק, וככה מצאו את הגופה של תמר. הוא לקח אותה למקום מבטחים אחרי שזיהה אותה".

 

אסף, אחיה של תמר, הוסיף: "תמר הייתה בחורה מאוד יוזמת, מאוד אחראית. כל דבר שהיא הייתה מתכננת, תמיד הלכה עם אנשים טובים", אמר אחיה אסף. "היא לא ראתה עצמה כסמל של הציונות הדתית, אלא כאחת מהעם".  

 

באסון המפולת בנפאל נהרגו שלושה ישראלים. מיכל גילי צ'רקסקי בת ה-36 מגבעתיים מוגדרת כנעדרת לאחר שלא נוצר איתה קשר מאז תחילת הסופה. במקביל, 130 מטיילים מוגדרים "מנותקי קשר". הם כנראה שוהים בבקתות לאורך ציר הטיול ויצרו קשר עם הרשויות הנפאליות או באזורים אחרים שהתקשורת עמם בעייתית. עד כה נמנו 27 הרוגים באסון בנפאל ו-70 נעדרים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
התמונה האחרונה של תמר אריאל
מומלצים