שתף קטע נבחר

סערה בגן בנתניה: 'הילדים חוזרים עם עקיצות'

הורים בפעוטון עירוני הציגו את סימני העקיצה של ילדיהם: "דוחה ומבהיל, וזה כנראה מגיע מחצר הפעוטון". העירייה: "פועלים להתמודדות עם התופעה"

הורים לילדים בפעוטון עירוני בנתניה מתלוננים כי ילדיהם שבים הביתה עם עקיצות - ומפנים את הטענות גם לעירייה. בשבועות האחרונים הבחינו הורים לילדים בפעוטון העירוני "דקלים" בשכונת אגמים בנתניה כי ילדיהם חוזרים הביתה שעל גופם סימני עקיצה: "מדובר בסימני עקיצה שסביבם מתפתחת אדמומית גדולה. זה מראה דוחה ומבהיל, בטח כשזה על גופים של ילדים בני שלוש".

 

ההורים אמרו כי למיטב הבנתם מדובר בעקיצות של "זבוב החול". "בבית אין לנו חול, אז בטוח שזה מגיע מחצר הפעוטון שכל כולה מלאה בחול וללא מרבדי דשא סינתטי כמו במקומות אחרים", האשימו. בעקבות העקיצות סערה קבוצת הוואטסאפ של ההורים לילדי הפעוטון.

תמונות לא סימפטיות ()
תמונות לא סימפטיות

לדברי ההורים, על העירייה לטפל במפגע: "אנחנו שולחים לפעוטון ילדים בריאים ומקבלים חזרה ילדים חולים, והכול כי העירייה לא מטפלת בזמן. פנינו לעירייה מספר פעמים והם שלחו וטרינר, אבל הבעיה בעינה עומדת והילדים חוזרים כשהם עקוצים. אמרו שיעשו הדברה אבל איך אפשר לרסס את החול שבו הילדים משחקים? מטרטרים אותנו בין הווטרינר לבין מנהל האחזקה בעירייה".

 

מעיריית נתניה נמסר בתגובה: "עיריית נתניה קשובה לפניות ההורים ופועלת בנושא לאלתר. בעקבות התלונות שהתקבלו נערך במקום סיור שבסיכומו הוחלט לנקוט בכמה צעדים במטרה להתמודד עם התופעה. העירייה תמשיך ותעקוב בנושא". 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים