שתף קטע נבחר

לך לך לבית הספר (ואל תשכח את הטורטייה)

על מידות סדום ועל רילוקיישן, וגם טיפים שיהפכו את הבוקר שלכם (ושל ילדיכם) למתוק יותר. "כל ילד שיוצא בבוקר מתמודד עם הלך-לך שלו. אנחנו יכולים לעזור ולהמתיק את היציאה שלו לקראת האתגרים שמחכים לו בבית הספר"

 

 

פרשת "לך לך" הביאה את אברהם אל ארץ כנען. אנחנו כבר כאן, והזוג פטרזייל המגדלים את עשרת ילדיהם – נותנים טיפים איך להוציא ילדים מאושרים ושבעים מהבית לבית הספר בעזרת טורטיות בתפקיד הכריך המסורתי, וכוס שוקו חם עם טוויסט מתוק.

 

<< הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >>

 

" כל ילד שעוזב את הבית בבוקר מתמודד עם הלך-לך שלו", אומרת אפרת פטרזייל. "אנחנו יכולים לעזור ולהמתיק את היציאה שלו לקראת האתגרים שמחכים לו בבית הספר".

 

טורטיות טעימות ובריאות (צילום: אורות) (צילום: אורות)
טורטיות טעימות ובריאות(צילום: אורות)

 

פרשת "לך לך" גם מפגישה אותנו לראשונה עם אנשי סדום ומידותיהם, ובאופן מפתיע מלמדת אותנו שהגישה כאילו מה ששלי שלי ומה ששלך – שלך, היא מידת סדום. "בסדום לקחו את התחושה שכולנו מרגישים מפעם לפעם, שלא בא לנו להתחלק ברכוש שלנו – והפכו אותה לחוק בל יעבור", אומר הרב גדליה פטרזייל. "אסור היה להתחלק גם בעתות משבר. חברה שאינה מאפשרת תמיכה, אין לה זכות קיום".

 

עוד סטיילינג יהודי:

 

הרב גדליה ואפרת פטרזייל מכינים אתכם לשבת, ועורכים לכם את שולחן השבת: הוא עם פרשת השבוע, היא עם תובנות משלה, וסטיילינג שעושה חשק להתיישב ליד השולחן ולא לקום. ynet ו"אורות - טלוויזיה יהודית", מביאים לכם טיפים לחיים מפרשת השבוע.

 

פינוק (צילום: אורות) (צילום: אורות)
פינוק(צילום: אורות)


פורסם לראשונה 31/10/2014 11:01

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים