שתף קטע נבחר

נא להדק שופרות: סרטון הבטיחות הפארודי על אל על - "למען הביטחון הרוחני שלכם"

צמד קומיקאים יהודים-אמריקנים פרסמו סרטון בטיחות פארודי המתייחס לפרשיות האחרונות של התנהגות חרדים בטיסות חברת התעופה הישראלית. בין היתר תמצאו בו הנחיות כיצד לברוח מישיבה ליד נשים, איך לתקוע בשופר כדי לקרוא לדיילת ועוד "הוראות התנהגות בזמן הקירבה לאלוהים"

"רבותיי, ולצערנו גם גבירותיי, שימו לב". כך נפתח הסרטון הפארודי שהעלו לאחרונה לרשת האחים ג'ואל וסטפן לוינסון, צמד קומיקאים יהודים מאוהיו, ארה"ב. בסרטון שלפניכם מובאות הנחיות לטסים באל על, בעקבות המקרים האחרונים של התנהגות חרדים באוויר, ובראשם הטיסה שכונתה "11 שעות סיוט בדרך לארץ" ופורסמה לראשונה ב-ynet, וכן לחרדי שעטף את עצמו בשקית ניילון במהלך טיסה בשנה שעברה.

 

בסרטון שלפניכם תוכלו למצוא הנחיות לחרדי המוטס כיצד לנהוג באם הושיבו אותו ליד טיסה (ניתן לחזור ולהתכסות בשקית הגוף הנמצאת תחת המושב), כיצד לקרוא לדיילת (באמצעות השופר האישי שלך) וכן מומלץ לקרוא את יתר הנחיות הבטיחות הנמצאות במגילה בכל מושב.

מתוך הסרטון (צילום: מתוך סרטון של Levinson Brothers) (צילום: מתוך סרטון של Levinson Brothers)
מתוך הסרטון
 

הסרטון נחתם באמירה לפיה "באל על דואגים לביטחון הרוחני שלכם, כי אחרי הכל בשמיים אתם יותר קרובים לאלוהים", ובסלוגן המקורי של אל על "זו לא רק חברת תעופה, זו ישראל". לצד הדיילת שבמרכז התמונה, נראים צמד חרדים.

שקית לשימוש אישי (צילום: מתוך סרטון של Levinson Brothers) (צילום: מתוך סרטון של Levinson Brothers)
שקית לשימוש אישי

במגזין האינטרנטי היהודי "טאבלט" שפרסם את הסרטון המדובר, הזכירו את המקרים האחרונים של התנהגות חרדים בטיסות אל על והוסיפו כי "על מנת לחנך את הנוסעים ולהכין אותם למה שצפוי להם במסע בין 11 השעות אל ארץ הקודש, האחים לוינסון מציעים כאן את הסרטון שאל על יכולה וצריכה להקרין לנוסעיה בטרם עלייתם למטוס ב-JFK". צפייה וטיסה מהנה לכם.

מה עושים כשהשופר נדלק? (צילום: מתוך סרטון של Levinson Brothers) (צילום: מתוך סרטון של Levinson Brothers)
מה עושים כשהשופר נדלק?

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מתוך סרטון של Levinson Brothers
הוראות הבטיחות המיוחדות
צילום: מתוך סרטון של Levinson Brothers
מומלצים