שתף קטע נבחר

אולמרט לזקן: ברק לקח שוחד בעסקאות נשק

בהקלטת שיחה בין אולמרט לראש לשכתו לשעבר נשמע ראש הממשלה לשעבר מאשים את ברק בלקיחת שוחד במסגרת עסקאות נשק שבהן היה מעורב בימיו כשר הביטחון. "המטורף הזה, הוא עוד יגמור בבית סוהר". אהוד ברק בתגובה: "אין לכך שום שום שחר. אין תופסים אדם בשעת צער"

"הוא לוקח שוחד במיליונים ובעשרות מיליונים. המטורף הזה, הוא עוד יגמור בבית סוהר". כך נשמע ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט אומר על שר הביטחון לשעבר אהוד ברק בהקלטת שיחה בינו לבין ראש לשכתו לשעבר שולה זקן. הקלטת פורסמה אמש (יום ו') בחדשות ערוץ 10. בשיחה, שהתקיימה בקיץ 2011, טען אולמרט כי ברק לקח שוחד שנאמד במיליונים בעסקאות נשק שבהן היה מעורב.

 

 

"את יודעת שברק ביקש את האאודי A8, את יודעת למה", נשמע אולמרט אומר לזקן בהקלטה. "כי לי יש אאודי. רק מתוך קנאה שאני נוסע באאודי A8, אז המטורף הזה רצה. אבל הוא יגמור בבית סוהר. תזכרי מה שאני אומר לך שולה...". בהמשך נשמע אולמרט ממשיך ואומר: "הוא לוקח שוחד במיליונים ובעשרות מיליונים. אין עסקת נשק שישראל עושה. כולם מדברים על זה כולם, כולם מדברים על זה...".

 

בתגובה לשאלתה של זקן, שתהתה "איפה הכסף?", השיב אולמרט: "הוא מחביא אותו....בשווייץ או באיזשהו משרד עורכי דין. הוא מעביר את זה לחברה שבה שמו של ברק לא מופיע".

 

ממשרדו של ברק נמסר בתגובה: "מדובר בשקר וכזב חסרי כל בסיס שמופצים מזה שנים על ידי עבריין שבינתיים גם הורשע, משיקולים שכל בר דעת יכול להעריך לבדו. ראש המוסד, היחיד ששמו נזכר כמקור, כבר הכחיש זאת בתוקף. אם יש לאולמרט מידע נוסף כלשהו, יתכבד ויפנה מיד למשטרה. הדברים נכונים גם לכל מי ממקורותיו ככל שבכלל יש כאלה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מטוי קמחי, AFP
ברק ואולמרט
צילום: מטוי קמחי, AFP
מומלצים