שתף קטע נבחר

חוזרת לשוק: ענבל אור תקים 50 דירות בר"ג

כ-9 חודשים לאחר שרכשה מגרש ברחוב הקונגרס בר"ג, רק זמן קצר אחרי שאיבדה קרקע להקמת מה שהיה אמור להיות פרויקט הדגל שלה בשכונת בבלי בצפון ת"א, יזמית הנדל"ן המתוקשרת הודיעה על השלמת העסקה בפרויקט "אור בקונגרס". כל הדירות נמכרו במחיר התחלתי של מיליון שקל

ענבל אור חוזרת לשוק הנדל"ן למגורים: כ-9 חודשים לאחר שרכשה קרקע ברחוב הקונגרס ברמת גן, אחרי האובדן התקשורתי של הקרקע בשכונת בבלי בצפון תל-אביב, הודיעה היום (ב') יזמית הנדל"ן על השלמה העסקה. הקבוצה שבבעלותה השלימה את רכישת המגרש, שעליו אמור לקום פרויקט המגורים "אור בקונגרס", בהיקף של כ-60 מיליון שקל.

 

ענבל אור - כתבות נוספות בערוץ הנדל"ן :

 

מדובר בקרקע פרטית בשטח של דונם וחצי, שעלותה עומדת על כ-30 מיליון שקל. קרקע זו תשמש להקמת פרויקט הבוטיק החדש של אור, בשולי רחוב הקונגרס, שיכלול בניין עם 9 קומות ו-50 דירות. הבניין ייבנה בסמוך למכללת רמת גן ובקרבת אוניברסיטת בר אילן ומחלף אלוף שדה, והעלייה לקרקע תחל במהלך שנת 2015.

 

לדברי החברה, כל הדירות בפרויקט כוללות מרפסת וחניה והן כבר נמכרו - 39 דירות בנות 3 חדרים שעולות בין 1-1.3 מיליון שקלים; 9 דירות בנות 4 חדרים שעולות בין 1.5-1.7 מיליון שקלים; ועוד שתי דירות פנטהאוז שעולות בין 2.3-2.5 מיליון שקלים. את העסקה ליוו עוה"ד אבי דוידוב ויובל קלנסקי ממשרד דוידוב, קלנסקי ושות'.

הדמיית פרויקט "אור בקונגרס" ברמת גן. דירות החל ממיליון שקל ()
הדמיית פרויקט "אור בקונגרס" ברמת גן. דירות החל ממיליון שקל

שיווק במתכונת של יזמות קבוצתית

בקבוצה הזכירו כי "הפרויקט משווק במתכונת של יזמות קבוצתית, המאפשר לרוכש ליהנות מחיסכון בעלויות הבנייה כמקובל בקבוצת הרכישה; ובמקביל ליהנות מהיתרונות של מחיר קבוע ומוגדר מראש, וכן התחייבות למועד סיום הפרויקט ועמידה בלוחות הזמנים ללא פיגורים".

 

אור ציינה היום כי "פרויקט זה הוא ההוכחה לכך שניתן לרכוש דירות במיקום אטרקטיבי בגוש דן בעלות סבירה, לציבור הרחב בכלל ולזוגות צעירים בפרט. אנו שוקדים בימים אלה על ייזום ופיתוח פרויקטים דומים נוספים באזור המרכז, וזאת על אף הקיפאון המאפיין חלקים עיקריים בשוק הנדל"ן בימים אלה".

 

נזכיר כי בפברואר השנה ספגה אור מכה, לאחר שאנשי העסקים רוני מאנה וגיא בלושינסקי ומשפחת היהלומנים כוזהינוף רכשו קרקע בשכונת בבלי, שבה תכננה אור את פרויקט הדגל שלה. היא השקיעה בפרויקט כמעט 30 מיליון שקל, אך לא עמדה במועדי האופציה לגיוס הכסף הדרוש.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיית פרויקט "אור בקונגרס" בר"ג. כל הדירות כבר נמכרו
צילום: צביקה טישלר
ענבל אור. "זו הוכחה שניתן לרכוש דירות בגוש דן בעלות סבירה"
צילום: צביקה טישלר
מומלצים