שתף קטע נבחר

לא לתיירים בלבד: סיורים חדשים בתל-אביב

סיור בסטייל באזור שנקין, טיול בעקבות היהדות הפלורליסטית התל-אביבית, היכרות עם פארק החורשות בדרום העיר וסיורי שכונות חינמיים. כל הדרכים החדשות להכיר את העיר הלבנה דרך הרגליים

תל-אביב מתחדשת בכמה סיורים תיירותיים חדשים, המיועדים למבקרים בעיר הגדולה כמו גם למקומיים שבה. לצד סיורים חינמיים בשכונות העיר, תוכלו לצאת לשלושה סיורים חדשים שונים ומעניינים, כל אחד בתחומו.
 

פארק החורשות

בואו להכיר את אחד הפארקים הצעירים-ותיקים ביותר בעיר. הסיור משלב בין ישן לחדש - בין הסיפורים ההיסטוריים לבין התכנון המודרני, קיימות ואיכות סביבה, טבע, היסטוריה פנאי וקהילה. נשמע על הפרדסים של יפו, בתי הבאר, הדרך שחיברה בין יפו וירושלים, ועל הפרויקטים העירוניים הקהילתיים לשיקום שטחי בר והשבת הטבע לעיר.

הסיורים הקרובים: יום ו', 14.11 בשעה 10:00, יום ו', 21.11 בשעה 10:00

עלות הסיור: 20₪ למשתתף, הטבת 1+1 למחזיקי כרטיס דיגיתל

 

תל אביב סטריט'סטייל

סיור של סטייל, אופנה ועיצוב בהדרכת הסטייליסטית שרון חזום. איפה אפשר למצוא משקפיים עם מסגרות שרופות? באיזה בוטיק תמצאו פריטי וינטאג' ב-50 ₪? היכן מוכרים פריטים מחומרים ממוחזרים? איפה תוכלו לעצב לעצמכם תכשיט אישי? ואיך רוברטו קוואלי קשור לכל זה? בואו לסיור ססגוני שכולו סטייל, בו גם תלמדו איך לבנות את הסגנון הייחודי המתאים לכם. סיפורים מרתקים על רחוב שינקין וסביבתו, תרבות "שינקין-סטייל", מגמות אופנה שולטות בעולם למול תכתיבי אופנה וטרנדים בחנויות הרחוב, ישן מול חדש, חנויות אופנה מעניינות, אביזרים מיוחדים וגם מסעדות.

הסיור הקרוב: יום ו', 14.11 בשעה 11:00
עלות הסיור: 80₪ למשתתף, הטבת 1+1 למחזיקי כרטיס דיגיתל

 

תל אביב בין קודש לחול

סיור יהדות פלורליסטית. ההתחדשות היהודית בתל אביב מגלה לנו צד שונה של העיר. בסיור נשוחח על המעבר מאנונימיות לחיי קהילה, מהמאבק לשמירת הצביון החילוני ועד לקבלות שבת המוניות ומבתי כנסת שוממים לאולמות הומי אדם. תל אביב כעיר ליברלית ופתוחה יוצרת מארג מיוחד של קבוצות וקהלים המבקשים לקחת חלק במגמת ההתחדשות היהודית מבלי לאבד את אופייה הייחודי של העיר. בסיור נכיר כמה מן הקבוצות האלה ונראה באיזה אופן עיצוב דמותה של תל אביב על ידי מייסדיה משפיע על החיים בה כיום.

הסיור הקרוב: יום ו', 28.11 בשעה 11:00

עלות הסיור: 60₪ למשתתף, הטבת 1+1 למחזיקי כרטיס דיגיתל

 

סיורי שכונות

הבטחנו גם סיורים בחינם, ולאלה תוכלו להצטרף - ממש בשכונות המגורים של העיר הלבנה. קחו פסק זמן מההמולה של העיר והצטרפו למסע בפינות נסתרות של השכונות שחשבתם שהיכרתם. הסיורים הקרובים יתקיימו בשכונות פלורנטין, ביצרון ובלב העיר, והם מותנים בהרשמה מראש.

 

בנוסף לסיורים החדשים מפעילה עיריית תל-אביב כ-30 סיורים ברחבי העיר. לקבלת פרטים על סיורים נוספים ולהזמנות סיורי קבוצות: www.visit-tel-aviv.co.il או בטלפון 03-5166188

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דני שדה
בואו להכיר את העיר
צילום: דני שדה
מומלצים