שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  10 שקרים שנשים מספרות וגברים בולעים

  היא לא באמת רוצה לפגוש אותך שוב ולא תתקשר אליך "בהזדמנות", היא לא חושבת שאתם מתקדמים מהר מדי אלא פשוט רוצה שתיעלם, היא עדיין תקועה על האקס ואתה ממש לא הכי גדול שהיא אי פעם ראתה. שקרים שנשים אוהבות לספר

  בגוף הגבר יש משהו כמו 5 ליטרים של דם וכשמערכת שנמצאת בין הברכיים לבטן דורשת הרבה ממנו, המוח מקבל קצת פחות. כך נוטה הגבר הממוצע להאמין לשקרים מטופשים שתספר לו גברת ממוצעת. לא תמיד מדובר במשהו רע, אבל הוגן שתדע מה עומד מאחורי השקרים הנפוצים ביותר שנשים מספרות וגברים בולעים.

   

  ברשימה זו תמצא שקרים שנאמרים בשלבי דייטינג או במערכות יחסים טריות, אותם בררתי מתוך רשימה ארוכה ותחקיר ארוך למדי שכלל את בנות משפחתי, ידידותיי, חברותיי לשעבר ועוד כמה קולגות. ברור שבמסגרת של נישואין יש שקרים חדשים לגמרי, אבל אני גאה להגיד שאין לי מושג מה הם ושככל הצפוי גם לא אדע: אני לא מאמין בנישואין ומערכת היחסים הכי ארוכה בחיי היתה עם קבוצת כדורגל (אוהד, לא פוליגמיסט גיי).

   

   

  1. "כן, נדבר ונפגש מתישהו"

  הגדרת הזמן הכללית ביותר הידועה לאדם היא "מתישהו"; כשדיברת עם מישהי, התקשקשתם קצת וברור לך שאתה רוצה לצאת איתה, קח בחשבון שאם התחושה הדדית תסיימו את השיחה עם מועד בלו"ז. אם היא משחררת לך קצת חבל ואומרת שהיא תשמח לראות אותך ביום מן הימים, זכור שמצב טוב שהיא מתכוונת לרביעי בחודש אף פעם. חבר, אל תתעמת איתה, פשוט הכנס לעצמך לראש שהיא לא בעניין. מה, זכותה.

   

  2. "אתה מוצא חן בעיני, אבל אנחנו מתקדמים מהר מדי"

  המשמעות בעיניך היא "טוב, אז כנראה שלא אשכב איתה הערב". המשמעות בעיניה היא יותר בסגנון של "אוף, למה לעזאזל התחרמנתי איתו על הבר?". כשמישהי רוצה להיות איתך, היא פשוט תהיה איתך, גם אם הכרתם לפני שלוש שעות, גם אם אתה לא בדיוק הטיפוס שלה וגם אם אין לה מושג מה שם המשפחה שלך. ולכן, אם היא זורקת לך תירוץ כללי שכזה, דע שמחרטטים אותך.

   

  אתה לא מוצא חן בעיני בכלל (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  אתה לא מוצא חן בעיני בכלל(צילום: shutterstock)

   

  אם היתה אומרת שהיא צריכה לקום מוקדם, שהיא לא מרגישה בנוח לשכב איתך או כל סיבה ממוקדת? ניחא. בכל מקרה, זכור שאתה מכבד את הבחירה שלה גם אם אתה הכי חרמן, הכי שיכור ומרגיש הכי מרומה בעולם. אתה מוזמן להעריך אותה פחות, אבל שלא תחשוב שהיא חייבת לשכב איתך רק בגלל שהיית בטוח שזה מה שעומד לקרות.

    

  3. "היא נראית לי אחלה בנאדם"

  ככל שאנחנו מחמיאים למישהו בצורה כללית יותר, כך אנחנו מתכוונים לכך פחות. השקר הזה נשלף בסיטואציה בה פגשה הגברת בחברה טובה שלך, באקסית שלך שנשארה איתך בקשר, במשפחה או בחברים שלך. כשמישהו מוצא חן בעינינו, אנחנו יודעים לסמן את הנקודה הספציפית שאהבנו.

   

  "אחלה" זו פשוט הגדרה בלתי מחייבת בעליל, שנועדה לגרום לך למלמל "הממ, אמא שלי באמת אחלה בנאדם" ולהמשיך הלאה. רוצים לנטרל את השקר הזה? אחרי שאתם שומעים אותו, פשוט שאלו "וואלה? מה אהבת בה?", ותראו מה קורה. 

   

  4. "אני שונאת את החזה שלי"

  זה לא שקר במובן הקלאסי של המילה, אבל עדיין משהו שמעורר אצל הגבר הממוצע תגובה כמעט פבלובית: ברגע שמישהי שמוצאת חן בעיניך מביעה חוסר חיבה לחלק בגוף שלה - מיד תפלוט "מה פתאום! את מהממת! את יודעת כמה ציצים מהממים ראיתי? שלך הם פשוט מתנה מאלוהי הציצים". היא יודעת את זה היטב, אבל אין כמו דיג מחמאות כדי לשמן קצת את האגו.

   

  5. "יצאנו פעם ולא עבד, אין לי רגשות כלפיו"

  זוהי אמירה שתישלף לפעמים כשמדברים על מישהו שאתה יודע שהיא יצאה איתו והיה ביניהם משהו משמעותי. "טוב, זה לא ביג דיל", תגיד לעצמך. אבל רוב האנשים לא נכנסים למערכת יחסים בה אין להם שום סוג של עניין רגשי, אפילו קלוש. לניסיוני, הם רבו, נפרדו וחזרו חדשות לבקרים ולקח לה הרבה זמן ומאמץ כדי להפוך את הבחור לחלק מההיסטוריה העתיקה שלה. פרגן לה ואל תדאג, אלא אם אתה חש שאינך יכול לסמוך עליה.

   

  חייבת להמציא לו תירוץ למה עלי ללכת הביתה (shutterstock) (shutterstock)
  חייבת להמציא לו תירוץ למה עלי ללכת הביתה(shutterstock)

   

  6. "אני לא רגילה לשתות ככה, אני אהיה מסובבת עוד שני שלוקים"

  זה אחד החביבים עלי: אתם יוצאים עם מישהי, יושבים על הבר ושותים בירה או שתיים, ובשלב מאוד מוקדם של הערב היא מכריזה כי היא עומדת על פי תהום השכרות. יש לכך כמה השלכות: הראשונה היא שאתה תמשיך לשתות בעוד שהגברת תשב ותתבונן. השניה היא שכל דבר מטופש שהיא תגיד או תעשה יזכה אצלך לתירוץ של "מה, היא היתה שיכורה". השלישית היא שבכל שלב של הערב היא תוכל לפהק ולהגיד "יה, יש לי סחרחורת, נראה לי שאני אלך לישון" ותיעלם בלי שתצטרך להסביר.

   

  7. "הייתי נורא שיכורה, אני לא זוכרת מה עשינו"

  הנה תירוץ המשנה של "אני לא רגילה לשתות": זהו המהלך שמנער אותה לחלוטין מכל אחריות לכל מה שקרה. זה לא תירוץ שתשמעו בערב, אלא אחרי שתתהו למה היא לא מגלה בכם עניין אחרי שיצאתם, התמזמזתם ואולי אפילו שכבתם. זה שקר שיכול לעבוד גם אחרי מריבה או סצנה גדולה שעשתה בפאב השכונתי וכו'.

   

  הייתי כל כך שיכורה! אל נא תשפוט אדם בשכרותו (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  הייתי כל כך שיכורה! אל נא תשפוט אדם בשכרותו(צילום: shutterstock)

   

  8. "וואי, לא חשבתי על זה"

  כאן צריך לשים לב היטב כדי להבין ששיקרו לך. הסיטואציה היא שיחה על דבר מה - למשל, תוכניות לסופ"ש או לחופשה. היא תציג פעילות מסוימת בצורה שתלטף בעדינות את תחומי העניין שלך, למרות שאינה באמת קשורה אליהם. אתה תתלהב ותגיד "היי, אז אולי נלך לראות את סרט הסטודנטים של בת דודה שלך"? (הוא מחורבן. כל סרטי הסטודנטים הם עלבון לכל חמשת החושים), ואז יידלקו עיניה והיא תגיד "היי, זה רעיון מעולה, לא חשבתי על זה".

   

  מה קיבלנו? היא גרמה לך לקבל החלטה שנוגדת את מה שהיית עושה בדרך כלל, מבסוט מכך כי אתה סבור שקיבלת אותה בעצמך. צר לי, חבר. תמרנו אותך. זה לא משהו רע, אבל היה מודע להחלטות שקיבלת. מי יודע, אולי פעם תרצה לעצור את עצמך כדי לחסוך אח"כ ויכוח שנפתח בטענות על כך ששינית את דעתך.

   

   

  9. "לא הייתי הולכת עם מישהו לא נימול"

  כאן אנחנו מגלים את היבשת האבודה בולשיט: אלא אם כן הכרתם במקרה דרך שדכן מדופלם ושניכם חרדים, מדובר בשטות מפגרת שהיא אמרה כדי להציג שני דברים: גבולות גזרה שמראים שהיא לא התהוללה על אף שטיילה בחו"ל - וערכים בסיסיים שנועדו לסמן לך שלא מדובר בסתם אחת שתשכב עם כל 'ארחי פרחי'.

   

  להלן כמה אקסיומות: אנשים אוהבים לנסוע לחו"ל. אנשים אוהבים סקס. רווקים ורווקות שנוסעים לחו"ל שמחים לזכות בסקס מקומי. אז אם יש הרבה יותר ערלים מנימולים בעולם (ויהודים יש רק 14 מיליון), כנראה שלגברת יש משהו להסתיר. הסטטיסטיקה תמיד מנצחת.

   

  10. "יה, אין מצב שאני מכניסה את כל זה"

  בסוף הגענו לשקרי-סקס. כשמישהי מחמיאה לגודל ולביצועים שלכם תוך כדי ביצוע, יש משהו שאתם לא עושים נכון. גברת שנהנית מסקס לא תפלוט "אתה מעולה", "אתה ענקי" או כל דבר בסגנון; למעשה, הגיוני יותר שתהיה עסוקה בלהתרכז באורגזמה הגדולה שלה ולא באגו הפצפון שלך. האמן לי, ידידי; הדבר היחיד שטוב לשמוע תוך כדי סקס זה "תמשיך ככה, מהר יותר, אני כמעט גומרת".

   

  יש לכן עוד שקרים? ספרו לנו בפייסבוק של ערוץ יחסים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: index open
  ברור שהתכוונתי למה שאמרתי לך קודם
  צילום: index open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים