שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  נוהגים ברנו קליאו 4? קרסו תזמין אתכם למוסך

  חברת קרסו, יבואנית רנו לישראל, תזמין 725 מכוניות מדגם רנו קליאו מהדור האחרון למוסך לצורך תיקון יזום. הסיבה: בעיה אפשרית במערכת הבלימה

  חברת קרסו, יבואנית רנו לישראל, מזמינה 752 מכוניות מדגם קליאו 4 למוסך. כל המכוניות יוצרו במהלך השנתיים האחרונות, עד ה-3.2.2014. לדברי רנו העולמית, אשר מזמינה למוסך בסך הכל כ-400 אלף מכוניות מדגם זה, בעיה במערכת הבלימה דורשת בדיקה והחלפת חלקים. לדברי היצרנית, צינורות המוליכים את נוזל הבלם עלולים להפגע כתוצאה מעצמים שונים על הכביש. ברנו אומרים כי התקנה לא נכונה של הצינורות עלולה לחשוף אותם לפגיעות, וכתוצאה מכך לנזק וירידה אפשרית בכושר הבלימה.

   

   (צילום: רוני נאק) (צילום: רוני נאק)
  (צילום: רוני נאק)

   

  במסגרת הקריאה לתיקון יבדקו הצינורות, ואם יהיה בכך צורך אף יוחלפו. באותה הזדמנות החליטה רנו לטפל גם בקפיצי מערך תופי הבלימה מאחור ולחזק אותם. טיפול בקפיצים ובדיקת צינורות מערכת הבלימה לפנים צפוי להמשך כשעה וחצי, אך אם יהיה צורך להחליף את הצינורות, יתארך הטיפול לארבע שעות - כך חברת קרסו. ביבואנית מבטיחים כי אם אכן תדרש החלפת צינוריות בלימה והרכב יאלץ להשאר במוסך מספר שעות, "יינתן ללקוח פתרון על מנת לשמור על ניידותו".

   

  בקרסו אומרים כי כל בעלי כלי הרכב הרלוונטיים אמורים לקבל הודעה בימים הקרובים באמצעות הדואר. בעלי רכב המעוניינים לבדוק האם גם הם כלולים בקריאה לתיקון, מוזמנים לפנות לאתר האינטרנט של שירות רנו או לפנות למחלקת קשרי לקוחות בטלפון 3575*, או לפנות טלפונית לאחד ממרכזי השירות.

   

  יש להזכיר כי בעל רכב שלא יבצע קריאה לתיקון אליה הוזמן, לא יוכל לחדש את רישיון הרכב בעת מבחן הכשירות השנתי (טסט), ולא יוכל להעביר את הרכב בעלות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים