שתף קטע נבחר

נמכר השעון היקר בארץ: 4.7 מיליון שקל

בנוכחות 100 אנשים בלבד הושקה קולקציית שעונים עשויה בעבודת יד של המותג ברגה. כתר השעון, שנמכר לאיש נדל"ן עבור 4.7 מיליון שקל, משובץ ב-160 יהלומים ובלוח השעון יש עוד 392 יהלומים

תשעה שעונים שמחירם 0.5-4.7 מיליון שקל, נמכרו בהשקת הקולקציה החדשה של שעוני ברגה בארץ. לערב הגיעו כ-100 איש בלבד, בהם כמה מבכירי המשק ואנשי עסקים, היי-טקיסטים ואוליגרכים, רובם בשנות ה-50-60 לחייהם, שביקשו להישאר בעילום שם וידועים כחובבי שעונים.

 

כתבות נוספות בערוץ הצרכנות

 

בערב ההשקה הוצגו חלק מקולקציה חדשה של 20 שעונים, כולם נעשו בעבודת יד, לצד שעונים קלאסיים. גולת הכותרת של הקולקציה היא שעון מסדרת 'קלסיק קומפליקיישן', שמחירו 4.7 מיליון שקל.

השעון, מסדרת "קלסיק קומפליקיישן" (  ) (  )
השעון, מסדרת "קלסיק קומפליקיישן"

"מדובר בשעון מעוטר ב-552 יהלומים, ובסה"כ מכיל 16 קראט יהלומים", הסביר את מחירו הגבוה של השעון דודו פולטורק, המנכ"ל ומבעלי קבוצת רולטיים, נציגת המותג בישראל. "בכתר השעון שובצו 160 יהלומים ובלוח השעון עוד 392 יהלומים. זהו אחד השעונים היקרים בעולם".

 

עוד לפני ערב ההשקה הרשמי נרכשו 4 שעונים מהקולקציה החדשה בידי יהלומן, איש נדל"ן, בעל חברת תרופות ואוליגרך. בערב ההשקה נרכשו 9 שעונים נוספים, כשהזול ביותר היה שעון לאישה שמחירו 200,000 שקל. עם הקונים נמנים איש עסקים מניגריה, בעלים של אחת מחברות ההיי-טק בארץ, בעלים של אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים, בעלים של חברת תרופות, איש נדל"ן, פרסומאי, יהלומן, ויבואן מזון.

 

באירוע הוצגו גם דגמים קלאסיים של המותג, שעוני אספנות שמחירם 1-4 מיליון שקל, וכן שעון בעל מנגנון הטורביליון, הנחשב לדק בעולם ולמדויק מבין השעונים בעלי מנגנון מכני, שמחירו כ-715 אלף שקל.

 

מותג השעונים ברגה, שנוסד ב-1770 על ידי לואיס אברהם ברגה בשוויץ, נחשב לאחד מבתי השעונים היקרים בעולם. בעולם עונדים את השעונים של ברגה הנסיך צ'ארלס, ניקולה סרקוזי, והנשיא הרוסי, דימיטרי מדבדב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שעון לאישה של ברגה. המחיר: 200,000 שקל
מומלצים