שתף קטע נבחר

הרצוג בפאב: "נוביל גוש שינצח את נתניהו"

יו"ר האופוזיציה פתח את קמפיין הבחירות בפאב בתל אביב והבטיח כי ירכיב את הממשלה. על איחוד גוש מרכז-שמאל אמר: "מדבר עם כולם"

יו"ר מפלגת העבודה מתחיל רשמית את הקמפיין בבחירות 2015 : יו"ר האופוזיציה יצחק (בוז'י) הרצוג הגיע הערב (ד') לפאב "המזג" בתל אביב יחד עם צעירי מפלגת העבודה והבטיח שהוא יהיה זה שירכיב את הממשלה. "נחרוש את הארץ לרוחבה ונוביל גוש ציוני אלטרנטיבי שינצח את נתניהו", אמר הרצוג. "זה אפשרי רק שנאמין בעצמנו באמונה שנוכל לנצח".

 

בחירות 2015 - כתבות נוספות:

לפיד על נתניהו: "אתה מנותק, לא תהיה שוב ראש ממשלה"

בכיר אמריקני: "תמיד ניסינו להשפיע על הבחירות בישראל

מהלך ספקטקולארי: זוהיר בהלול ירוץ לכנסת

 

הרצוג ציין כי במערכת הבחירות הבאה יתנהל הקרב האמיתי בין מפלגת העבודה לליכוד במישור הפוליטי ואמר: "זו הכרעה בין הליכוד שדיבר ולא עשה כלום למפלגת העבודה שתוביל את המדינה במעשים ובבטחה".

 

מרים כוסית, ולא שותה (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
מרים כוסית, ולא שותה(צילום: עידו ארז)

הרצוג והצעירים (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
הרצוג והצעירים(צילום: עידו ארז)

"אנחנו יודעים לעבוד ושנוביל את השינוי שישראל זקוקה לה – למהפך", המשיך הרצוג. על עיתוי הבחירות אמר: "שרון ניהל קואליציה קטנה כי היה מנהיג ונתניהו אחראי לכישלונו ולכן נחליף אותו. המצב הביטחוני מסוכן וכרגע אין תקווה".

 

על האפשרות של איחוד בין מפלגות המרכז והשמאל ציין יו"ר העבודה כי גוש גדול בהובלתו יוביל לניצחון. "אני עושה מאמצים גדולים ומדבר עם כולם ועם מנהיגי המפלגות. יש פוטנציאל גדול וכל מי שמסתכל על המפה הפוליטית מבין את זה. הלחץ בליכוד ובימין עצום כי יש לנו סיכוי לעשות את זה".

 

הרצוג התייחס לפיגוע במישור אדומים, איחל החלמה מהירה לפצועים ושיבח את המאבטח שפעל לסיום האירוע במהירות. "אזרחי ישראל איבדו את תחושת הביטחון האישי אצל נתניהו. זוהי מציאות בלתי נסבלת ובלתי מתקבלת על הדעת", אמר הרצוג והוסיף: "הממשלה הבאה בראשותי תביא ביטחון לאזרחי אישי מדינת ישראל. נפגע בטרוריסטים ללא רחם, ובמקביל נחפש כל דרך כדי לפתוח ערוצי הידברות עם הרשות הפלסטינית בהתבסס על אינטרסים משותפים".

 

לאירוע הגיע הרצוג עם צעירי מפלגתו וללא חברי הכנסת. לאחר שסיים את דבריו ועזב את המקום הגיעו לפאב חברות הכנסת סתיו שפיר ומיכל בירן. לצעירים קרא הרצוג: "מפלגת העבודה היא הבית היחיד של הצעירים בישראל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידו ארז
הרצוג, הערב
צילום: עידו ארז
מומלצים