שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  חד וחלק: הטכנולוגיה המתקדמת בעולם להסרת משקפיים בלייזר

  איך לטפל בעומק קרנית העין, באופן מדוייק, ללא חיתוך או שיוף של השכבה החיצונית של הקרנית? היום זה אפשרי בזכות הטכנולוגיה המתקדמת בעולם להסרת משקפיים בלייזר מבית ZEISS, ענק האופטיקה מגרמניה. הטכנולוגיה, צייס לייזר פרימיום, שהושקה לאחרונה בלעדית ברשת הישראלית הבינלאומית Care-Laser, מרחיבה למעשה את מגוון הטיפולים להסרת משקפיים ברשת. שיטת הטיפול המתקדמת צייס מבטיחה גם זמן החלמה קצר במיוחד כמו ב-LASIK וגם שמירה על חוזק הקרנית. לראות (יותר טוב) ולהאמין

  הטיפולים להסרת משקפיים באמצעות טכנולוגיות לייזר הגיעו, בשנים האחרונות, לרמה גבוהה ביותר. כ-300,000 ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר בוצעו בישראל, כ-25% מהם ברשת מרפאות Care-Laser. רשת זו, מהמובילות את התחום בישראל, הינה גם הרשת הישראלית היחידה שרשמה פעילות משמעותית ומקיפה בחו"ל, והיא חתומה על הקמת רשת מרפאות מובילה גם במערב אירופה.

   

   

  התוצאות מוכיחות כי מדובר בהליך רפואי מתקדם ובטוח. בזכות טיפולים לתיקון הראייה בטכנולוגיות לייזר, עשרות מיליוני אנשים ברחבי העולם כבר נפרדו מן המשקפיים ומעדשות המגע. אפשר לדבר בפירוש על תופעה, אותה מובילים בעיקר, צעירים בני עשרים עד ארבעים חדורי מוטיבציה אופנתית ורצון טבעי להיראות יותר טוב.

   

  השיטה שמאגדת את כל יתרונות השיטות הקיימות

  קיימות שתי שיטות פופולריות לתיקון הראייה בלייזר: שיטת PRK ושיטת LASIK, שתיהן זמינות לישראלים ברשת מרפאות Care-Laser ואחרות. לאחרונה, השיקה רשת Care-Laser בישראל גם את שיטת ZEISS Laser Premium (השם המקצועי: ReLEx SMILE) - השיטה החדשנית והמתקדמת מסוגה בעולם, מבית קונצרן צייס (ZEISS) ענק האופטיקה מגרמניה.

   

  אם יש חברה בעולם שמכירה את מבנה העין האנושית על בוריו ואת הפיסיולוגיה של הראייה – זוהי ZEISS. הטכנולוגיה החדשנית, 'צייס לייזר פרימיום', משלבת את היתרונות של כל שיטות הטיפול הקיימות להסרת משקפיים בלייזר. לכל אחת מהשיטות המקובלות היום, יתרונות מובהקים לצד חסרונות מסויימים. שיטת 'צייס לייזר פרימיום' היא הראשונה שמצליחה לאגד את כל היתרונות – ללא החסרונות.

   

   

  שמירה מקסימלית על חוזק הקרנית

  מהי החדשנות הטכנולוגית אותה מבשרת 'צייס לייזר פרימיום'? טכנולוגיה זו מאפשרת, לראשונה, לבצע טיפול בעומק קרנית העין ללא פגיעה בשכבה החיצונית של הקרנית. אם בשיטת Lasik מתבצע חיתוך של השכבה החיצונית ובשיטת PRK מתבצע שיוף, בשיטת 'צייס פרימיום לייזר' הטיפול מתבצע בעומק קרנית העין בלבד. איך זה קורה? בין היתר, באמצעות קרן לייזר מדויקת במיוחד בטכנולוגיית Femtosecond. התוצאה: טיפול מדוייק ומהיר יותר, תוך שמירה מקסימלית על חוזק הקרנית.

   

  בשורה נוספת: שיטת 'צייס לייזר פרימיום' מאפשרת לטפל גם במקרים של קוצר ראייה קיצוני (עד 10.00D כולל צילינדר). יתרון מרשים נוסף ביחס לשיטת PRK – זמן ההחלמה קצר יותר, והמטופלים חוזרים לתפקוד מלא ורגיל עד 24 שעות מהטיפול.

   

  מומחי אופטיקה ורפואת עיניים ברחבי העולם מגלים עניין רב בחדשנות של צייס. נכון להיום, הביקושים ליישום טכנולוגיית 'צייס לייזר פרימיום' מגיעים מכל רחבי תבל - ורשת Care-Laser הינה הראשונה אשר מיישמת את הטכנולוגיה בישראל, הודות לפעילותה המקצועית ולמעמדה המיוחד בעולם.

   

  פרופ' אור קיזרמן וד"ר יובל דומניץ, מומחי רפואת עיניים המובילים את יישום הטכנולוגיה המתקדמת של צייס בישראל, מסבירים: "מדובר ברמות הדיוק המקסימליות בטיפולים להסרת משקפיים, והטכנולוגיה של צייס מבשרת במפורש פריצת דרך בניתוחים לתיקוני ראייה, בין היתר גם בהבטחת שמירה מירבית על חוזק הקרנית".

   

  יש לציין כי הטכנולוגיה החדשה של צייס מאפשרת טיפול בעומק הקרנית, כשתי עשיריות המילימטר, ללא אידוי או חיתוך. הטיפול מתבצע בשתי העיניים ביום אחד, באלחוש מקומי, על-ידי טיפות עיניים בלבד.

   

  סטנדרט Care Laser

  ניתוח להסרת משקפיים בלייזר הוא אמנם טיפול נפוץ ושגרתי, אך אם בוחנים את התהליך ואת הדרך המיוחדת בה פועלת רשת המרפאות Care-Laser, אפשר לדבר במפורש על סטנדרט יוצא דופן: ברשת זו, כל מטופל עובר תהליך אישי של אבחון וייעוץ ונהנה מליווי מקצועי צמוד לאורך כל הדרך, בשקיפות מלאה, בכלל זה בדיקת התאמה מלאה, הכוללת את מיטב המכשור הטכנולוגי ובדיקה של הרופא המנתח.

   

   

  לקוחות Care-Laser נהנים אם כן משורה של יתרונות מובהקים: רשת ישראלית-בינלאומית, שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, בקרת איכות קפדנית ורופאים מקצועיים בעלי ידע וניסיון רב. וכן, יש להם היום יותר אופציות. הם יכולים לבחור באחת מ-3 שיטות שונות להסרת משקפיים בלייזר, וליהנות במקביל מליווי רפואי-מקצועי צמוד לאורך כל התהליך.

   

  סטנדרט זה כבר זכה להכרה ולהערכה של הלקוחות הרבים שבחרו לעבור את הטיפול דווקא ברשת זו. אם תרצו, זה מה שבנה את מה שכבר זכה להכרה כ"סטנדרט Care-Laser".

   


   

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המומחים לייזר קר עדכני
  פרופ' אור קיזרמן
  ד"ר יובל דומניץ
  ד"ר מרק ויסוקובסקי
  ד"ר דוד בן ניסן
  ד"ר יולי סוחודרב
  ד"ר ג'ריס בלוט
  מומלצים