שתף קטע נבחר

HOT מובייל: 39 ש' דמי מעבר בין חבילות

החברה החלה לגבות דמי מעבר בין חבילות, כך שלקוחות קיימים ישלמו "קנס" על מעבר למסלולי מבצע. מחברת הסלולר נמסר כי היא החלה בגבייה "בדומה למרבית חברות התקשורת המציעות מסלולים מוזלים ואטרקטיביים". מי עוד גובה דמי מעבר?

חברת הסלולר HOT מובייל החלה לגבות 39 שקל, סכום חד פעמי, על מעבר בין חבילות. כלומר, לקוח קיים שמעוניין לעבור לתוכנית אחרת כדי לשנות או לשפר תנאים, צריך לשלם "קנס". התשלום הוא על מעבר בין כל חבילות החברה.

 

 

מ-HOT מובייל נמסר בתגובה: "HOT mobile מציעה תוכניות אטרקטיביות ומשתלמות ללקוח לרבות ספק אינטרנט בתוכניות ללא הגבלה. בדומה למרבית חברות התקשורת המציעות מסלולים מוזלים ואטרקטיביים, גם HOT mobile החלה לגבות דמי מעבר בגין מעבר בין תוכניות".

 

גם בחברות הסלולר האחרות משלמים, אך לא בכולן

בדקנו מה קורה בחברות הסלולר האחרות. בסלקום ופלאפון אין דמי מעבר כאלה. ברמי לוי גובים כ-39 שקל דמי מעבר. בגולן טלקום אמרו לנו בשירות הלקוחות כי אין דמי מעבר במעבר מחבילה של 9.90 שקלים לחודש, לחבילה של 99 שקל לחודש ולהיפך, במעבר מ-99 שקל לחודש ל-9.90 שקלים בחודש; אבל יש גבייה של דמי מעבר, בסך 49 שקל, על מעבר של לקוחות ותיקים לחבילות מבצע. כרגע נגבים דמי מעבר על מעבר לחבילה של 59 שקל בחודש, כך נאמר.

 

ב-YouPhone מסרו כי החברה גובה 15 שקל דמי מעבר בין חבילות. באורנג' גובים 9.9 שקלים במעבר בין חבילות וב-012 סמייל, המותג המוזל של אורנג' גובים 9.9 שקלים.

 

רשיון חברות הסלולר קובע כי "בעל הרשיון יאפשר לכל מנוי לעבור ללא אפליה, מסל שירותים אחד לסל שירותים אחר שמוצע באותה עת על ידו". בנוסף נקבע כי: "בעל הרשיון רשאי לגבות ממנוייו דמי התקנה חד פעמיים, בעד חיבור ציוד קצה נייד או נישא, שברשות המנוי אל מערכת הרט"ן, כולל הנפקת כרטיס חכם (SIM) למנוי או דמי רישום חד פעמיים..".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: ראובן שניידר
HOT מובייל
צילום: ראובן שניידר
מומלצים