שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  חדשות הלילה: עדיף מסך חשוך

  ערוץ 10 הפסיק פתאום לשדר, אבל הישועה לא הגיעה מערוץ 2: ב"חדשות הלילה" לעסו אייטמים משומשים והתישו את הצופים עם מרואיינים משעממים ומנחים מתנשאים. איפה סיינפלד כשצריך אותו?

  מסך הטלוויזיה היה חשוך אתמול מתמיד: ערוץ 10 הפסיק לשדר במפתיע, וב-2 עמעמו את המסך כמדי ערב במסגרת "חדשות הלילה". אם עוד לא שבעתם מחדשות היום, הנה תוכנית שלמה באווירה לילית שכולה סיכום לעוס ומתיש של חדשות היום. אחרי הפיג'מה וצחצוח השיניים נשמע מה יש ליאיר שרקי לספר לנו על הקלטת של הרב עובדיה. רמז: בדיוק מה שסיפר לנו לפני 4 שעות.

   

  טורים נוספים:

  דאעש לפני עוני. עובדה

  שמישהו יעדכן לדרעי גרסה

  המציאות של פולישוק ואלי ישי

   

  ובינתיים בערוץ 10 ()
  ובינתיים בערוץ 10

   

  "חדשות הלילה" מתישה. עוד מאותו החומר שכבר קיבלנו ישר לווריד בשלל תכניות האקטואליה של היום, עוד דיווחים של כתבים שכבר מתים לשים את הראש (אבל המפיקה לא מניחה להם), עוד מרואיינים שספק אם מישהו מקשיב להם. ובסוף: מרואיין שבוחר שיר ללילה. סופסוף משהו נחמד, אולי כדאי לפתוח בשיר ערש הזה.

   

  ל"חדשות הלילה" חסר שפיץ. אם כבר מדברים שוב על משהו שכולם שמעו - למה לא להאיר אותו מזווית שונה ולהביא מרואיין מעניין באמת? וכתבים, רהוטים ככל שיהיו, לא עונים על ההגדרה של מרואיינים מעניינים. משה נוסבאום, יאיר שרקי וסטלה קורין כבר שחררו את הארסנל שלהם  במהדורה או בעיתון. תנו להם ללכת לישון. 

   

  מנחים שלא מחליקים בגרון. "חדשות הלילה" ()
  מנחים שלא מחליקים בגרון. "חדשות הלילה"
   

  ומה עם המגישים ליאור פרידמן ודוריה למפל? סחים בלילה. בשביל להגיש לנו אקטואליה בחצות במקום איזה פרק של

  "סיינפלד", הם חייבים להחליק בגרון. להעביר חצי שעה בחצי חיוך, לעשות לנו נעים לפני השינה גם אם החומרים לא ממש קלים. ואיך לומר? ליאור פרידמן הוא לא גיא זהר.

   

  האיש שחזר מתקופה קצרה בלונדון עם מבטא קוקני, שעון קסיו ואפודה, עדיין לא הפנים שהוא כבר לא בקמדן טאון, אלא באבו גוש, ומקפיד להתנשא על המרואיינים שלו. את דודו אהרון הוא שאל אם לא מפריעה לו ההצפה בזמר המזרחי - "עם כל הפאר טסי וזה...". היי מייט, גם לאלטון ג'ון היית מדבר ככה?

   

  כדי לייצר אווירה מתאימה, מעמעמים את האורות באולפן של "חדשות הלילה". בואו ניקח את האווירה הזו צעד קדימה, ונסובב את הדימר עד הסוף.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ליאור פרידמן. ההתנשאות מיותרת
  לאתר ההטבות
  מומלצים