שתף קטע נבחר

שרון גל מצטרף לישראל ביתנו

העיתונאי, המגיש תוכנית יומית בערוץ 20, מצטרף למפלגתו של אביגדור ליברמן. גל: "מעולם לא הסתרתי את דעותיי הפוליטיות - כאיש תקשורת תמיד האמנתי שנכון לשים אותן על השולחן ולאפשר לצופים לשפוט"

עוד עיתונאי שחוצה את הקווים לפוליטיקה: שרון גל מצטרף למפלגת ישראל ביתנו של השר אביגדור ליברמן. גל (40) מנחה בחודשים האחרונים תוכנית בערוץ 20.

 

גל היה בין היתר כתב "הארץ" בצפון, עורך של מקומון בחיפה ובקריות ולאחר מכן שימש ככתב בערוץ 10. תפקידו האחרון בערוץ היה מגיש לילה כלכלי. לאחר שסיים את תפקידו בערוץ 10 עבר לעסקי הנדל"ן ולאחרונה החל להגיש תוכנית בערוץ 20.

 

שרון גל. "בית טבעי" (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
שרון גל. "בית טבעי"(צילום: ענת מוסברג)

יו"ר "ישראל ביתנו" ושר החוץ, אביגדור ליברמן, בירך על הצטרפותו של גל ואמר כי הוא שמח שכחלק מגל התמיכה וההצטרפויות של אנשים איכותיים ל"ישראל ביתנו" לקראת הבחירות הקרובות, הצטרף גם אדם מוכשר ופטריוט אמיתי כמו גל, שיוכל לתרום רבות לעשייה הציבורית והפרלמנטארית.

 

שרון גל אמר: "נענתי היום בחיוב להצעתו של שר החוץ מר אביגדור ליברמן להצטרף ל'ישראל ביתנו' ולהתמודד בבחירות הקרובות ברשימת המפלגה. מעולם לא הסתרתי את דעותיי הפוליטיות - כאיש תקשורת תמיד האמנתי שנכון לשים אותן על השולחן ולאפשר לצופים לשפוט. 'ישראל ביתנו' בהנהגתו של אביגדור ליברמן היא בית טבעי עבורי, מבחינת השקפת עולמי. אני מגיע למרוץ עם הרבה מרץ ואנרגיה, נחישות - לא בסיסמאות - אלא בעבודה קשה ויסודית".

 

 

גל הוסיף: "אני משוכנע שהתמיכה הגדולה והאמון שזכיתי להם מהקהל הרחב במהלך למעלה מ- 15 שנות עבודתי בתקשורת, ימשיכו ללוות אותי גם בהמשך הדרך. אני מודה למר ליברמן על ההזדמנות והאמון ובטוח שביחד נצליח להתמודד עם האתגרים שעומדים בפני המדינה והמשק הישראלי". 

 

ישראל ביתנו מתמודדת בימים אלה עם חקירה משטרתית, במסגרתה נחקרה סגנית שר הפנים פאינה קירשנבאום ובכירים נוספים במפלגה.

 

באחרונה עשו עיתונאים נוספים את המעבר מהתקשורת לפוליטיקה. האחרון שבהם היה ינון מגל, שהצטרף לבית היהודי במקום משורין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים