שתף קטע נבחר

נסראללה: "ערוכים למלחמה גם מעבר לגליל"

מזכ"ל חיזבאללה עולה מדרגה באיומיו ומזהיר כי "חיזבאללה מוכן וערוך להתערבות בגליל ומעבר לגליל. אנחנו ערוכים לכל מה שתצריך מלחמה עתידית עם ישראל"

מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה מזהיר בראיון שישודר הערב (יום ה') ברשת "אל-מיאדין" הלבנונית כי "חיזבאללה מוכן וערוך להתערבות בגליל ואחרי הגליל. אנחנו ערוכים לכל מה שתצריך מלחמה עתידית עם ישראל". בעבר כבר איים שלוחמיו "יכבשו את הגליל".

 

חסן נסראללה. מתרברב (צילום: AFP) (צילום: AFP)
חסן נסראללה. מתרברב(צילום: AFP)

בראיון שישודר הערב אמר מזכ"ל חיזבאללה כי "ציר ההתנגדות (קרי חיזבאללה, איראן, סוריה, ר"ק) לא ישתוק לנוכח פגיעה בסוריה ויגיב בעיתוי שהוא יקבע". 

 

נסראללה יתייחס לראשונה לנסיבות חשיפתם של סוכנים בתוך הארגון ששיתפו פעולה עם ישראל ובראשם בכיר הארגון, מוחמד שורבא. "יש לנו אמצעי לחימה שיכולים להביא לנו ניצחון נגד כל תוקפנות ישראלית", הוסיף נסראללה. "יכולות הלחימה של חיזבאללה לא נפגעו ואם ישראל מסתמכת על כך, היא עושה טעות גדולה". לדבריו, "ישראל מחפשת ניצחון מכריע ומהיר בכל מלחמה עתידית וזה דבר בלתי אפשרי. יש לנו את כל אמצעי הלחימה שניתן להעלות על הדעת. גם כאלה שהאויב מצפה להם וגם כאלה שלא".

 

בשבוע שעבר התייחס נסראללה לפיגוע במערכת העיתון הצרפתי שארלי הבדו. "ארגוני הטרור (דאעש ושלוחות אל-קאעידה) פגעו בנביא באופן שלא היה כמותו לכל אורך ההיסטוריה. הם פגעו בנביא יותר מאויביו שציירו איורים והפיקו סרטים הפוגעים בו. אותם ארגונים פגעו בנביא במעשיהם המבישים. כאשר הראשים נערפים ואלפים נטבחים וזה מתפרסם באמצעי התקשורת, וכאשר אלפים בתימן נהרגים כיוון שהם מציינים את יום הולדתו של הנביא - האם זה נועד להגן על דתו של הנביא?".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים