שתף קטע נבחר

צו השעה: השיטה שמספקת תשובה לכל שאלה

שיטת החיזוי ההוררי מאפשרת לאסטרולוגים לתת תשובה מדוייקת לכל שאלה, על פי הזמן שבו נשאלה. סמדר פלד מסבירה איך בהצמדות לכמה כללים פשוטים ניתן לקבל מייד תשובה לשאלות הגדולות בחיים - בזוגיות, אהבה, עסקים, משפחה ועוד

העיקרון "שכל דבר שנולד או נעשה ברגע מסויים, נושא את תכונותיו של אותו הרגע" (פרופ' קרל יונג), הוביל את האסטרולוגים בעבר הרחוק להמציא שיטת חיזוי מדהימה שאינה מותנית בידיעת תאריך הלידה, האסטרולוגיה הוררית.

 

 

מקור המילה "הוררית" הוא בשפה הלטינית Horary ופירושה שעה. מכאן, שאסטרולוגייה הוררית היא תחזית הניתנת על פי השעה. המצאה מהפכנית זאת נועדה לדלג על "עקב אכילס" של האסטרולוגיה הנטאלית התלויה בפרטי הלידה המדוייקים של האדם. בעבר לא ניהלו רישומי לידה מסודרים ואדם שהגיע לייעוץ אסטרולוגי ידע את שעת לידתו באופן משוער. סטייה, ולו בדקות ספורות, בזמן הלידה עלולה הייתה לגרום למפה להשתנות מקצה לקצה. 

 

רגע לידתה של מפת השאלה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
רגע לידתה של מפת השאלה(צילום: shutterstock)

 

שיטת החיזוי ההוררי איפשרה לאסטרולוגים לתת תשובה מדוייקת לכל שאלה על פי הזמן שבו נשאלה השאלה. עיקרון השיטה פשוט מאוד - כאשר צצה שאלה בוערת בראשכם, יש לכם זמן להתחבט בה כמה זמן שאתם רוצים, אך מרגע שהיא הובאה לידיעתי, אני מביטה בשעון, רושמת את זמן השאלה המדוייק וזהו רגע לידתה של מפת השאלה.

 

רגע השאלה מלמד על מערך הכוכבים בשמיים כפי שהם מופיעים במזלות ובבתים. הקשרים ביניהם מלמדים מה קדם להיווצרות השאלה, מה קורה איתה עכשיו ומה יהיה בסופה. החיזוי ההוררי בנוי על מערכת כללים יבשים שיש לקיימם, בלי לסטות ימינה או שמאלה. רק הצמדות לכללים אלו מובילה למסקנה ברורה ומהימנה.

 

לקנות את הדירה? לא בטוח שכדאי

קנייה ומכירת בית הוא נושא שכיח והמפה ההוררית היא כלי עזר נהדר לייעוץ בתחום זה. לדוגמא, באחד המקרים הגיעה אלי בשעה מאוחרת בלילה בחורה מודאגת עד מאוד. היא ובעלה עמדו לרכוש דירה בשכונה יוקרתית לא רחוקה מביתם הנוכחי. השכונה החדשה התאימה לצרכי ילדיהם, אך הדאגה שמא הם נכנסים להוצאה כלכלית גבוהה מדי לכיסם הדירה שינה מעיניה. שאלתה היתה "האם לרכוש דירה זאת?".

 

מעלת הפתיחה במפה ניצבה על 9 מעלות במזל שור, מה שמלמד על כך שהשואלת במשבר הקשור ברכוש. במפת קניית רכוש יש להתייחס תמיד אל הכוכב המייצג את מצבו הפיננסי של השואל ובמפה זאת הכוכב המייצג את הכספים הנו מרקורי והמצאותו במעלת צומתי הירח מלמד שמשהו הקשור בכספי השואלת יהיה נתון לתהפוכות הגורל וישפיע על קנייה זאת. בנוסף, המצאות הכוכב בבית 6 (המייצג עבודה) ובמזל מאזניים (המייצג זוגיות ושותפות) מרמז על קשר לשותפות עיסקית שבה מעורב בעלה.

 

עוד מעניין לציין, שהבית שבו היא מעוניינת הופיע במזל אריה (המסמל יוקרה), אך החלק המציין את ערכו האמיתי הופיע במזל גדי (המסמל זיקנה ויושן). בשלב זה ייעצתי לה על פי גורמים אלו וגורמים נוספים במפה שעליה לעצור ולבדוק את מצבה הכספי האמיתי ולהביא בודק לבדוק את הבית שבו היא מעוניינת.

 

השואלת קיבלה את התשובה ופנתה לעשות "בדק בית". תוך ימים מספר התברר לה שעומד נגדם חוב כספי גדול בעקבות שותפות עיסקית של בעלה. החוב הוחזר, אך הונם הצטמצם משמעותית כך שאין באפשרותם לקנות את הבית המבוקש.

 

לכאורה מצב לא פשוט, אך מפה הוררית היא גם מפת הדרכה המלמדת אותנו כי גם המשבר הוא הזדמנות לצמיחה זוגית וכלכלית מתוך ראייה מפוקחת של המציאות ושהעתיד יטיב עימם, אם יפנימו זאת.

 

שאלה דחופה ונובעת מצורך אמיתי (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
שאלה דחופה ונובעת מצורך אמיתי(צילום: shutterstock)

 

מה השאלה?

בעיקרון, ניתן לשאול כל שאלה העולה על דעתכם ובתנאי שהיא דחופה ונובעת מצורך אמיתי. בנוסף, חשוב שהשאלה תהיה מוגדרת וברורה כמו כן, מפת שאלה היא מפת לידה לכל דבר, לכן כמו שאין אדם נולד פעמיים כך אין לשאול את אותה שאלה פעמיים.

 

תחומי השאלות יכולים להיות בנושאי בריאות, תעסוקה, כסף, ילדים, זוגיות, אהבה, מציאת נעדרים, מעברי דירה וכדומה. שאלות שכיחות הן: האם אתחתן איתו? האם בני יצליח בלימודיו? האם אזכה במשפט? האם כדאי לעבור דירה? האם הוא חושב עלי? האם מחלתה של דודתי חמורה? ועוד ועוד.

 

לעיתים נדמה שלמפת השאלה יש רצונות משלה. לדוגמא, השאלה יכולה להישאל על התחום הפיננסי בעוד שהמפה מראה שיש דווקא להתמקד בתחום הזוגי. מי שאחראי לכך הוא הירח, בהיותו הפלנטה המהירה ביותר במפה וכאשר הוא ממוקם בבית ובמזל שאינו קשור לשאלה, זה מלמד במה יש לשים את הדעת בתקופה זאת והיכן יתרחשו השינויים בחיי השואל בעתיד.

 

אסטרולוגייה הוררית היא פנס רב עוצמה שניתן לנו במתנה והוא נועד להאיר לנו את הדרך להגשמה עצמית ולעולם טוב יותר, ובכך דיינו.

 

  • סמדר פלד , אסטרולוגית - אסטרולוגיה הוררית

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
תשובה מדוייקת לכל שאלה
צילום: shutterstock
צילום: צילום צמרת
סמדר פלד
צילום: צילום צמרת
מומלצים