שתף קטע נבחר

סופית: בן שהר שוחרר משירות בצה"ל

לאחר שזומן להשלמת שירות בחודש אוגוסט, הגיעו נציגיו של החלוץ בן ה-25 המשחק בהולנד להסכמה עם רשויות הצבא על שחרורו הסופי משירות סדיר. עורך דינו של השחקן: "שמחים כי יתאפשר לשחקן להתמקד בעשייה המקצועית ובתרומה לנבחרת ישראל". השחקן שירת שנה אחת בסדיר ויוזמן למילואים במידת הצורך

סאגת חלוץ נבחרת ישראל בן ה-25, בן שהר, ושרותו הצבאי הגיעה לסיומה. נציגי השחקן ושלטונות צה"ל הגיעו להסכמה ובשל כך הוא שוחרר משירות באופן סופי ובוטלו כל ההליכים כנגדו מן העבר. כזכור לפני הכינוס של הנבחרת בתחילת קמפיין היורו הנוכחי צה"ל דרש משהר לשוב ולהתגייס להשלמת שרות, זאת לאחר שהוכר כ-"עילוי בתחום הכדורגל ב-2007".

 

עו״ד עידן פסח וממשרד כץ, קוזניץ פסח ושות׳ אשר ייצג את שחקן ווילם 2 ההולנדית מול צה״ל מסר בתגובה: ״אנו מברכים על ההחלטה לסיים את שירותו של בן שהר ובכך לאפשר לשחקן להתמקד בעשייה המקצועית ובתרומה לנבחרת ישראל, כפי שעשה בעבר. השחקן תרם רבות למדינה ולצה״ל בשנים שחלפו וימשיך לתרום גם בהמשך דרכו״.

 

בן שהר (צילום: דרור עינב) (צילום: דרור עינב)
בן שהר(צילום: דרור עינב)

נציגו של השחקן, עו"ד עידן פסח (צילום: פרטי) (צילום: פרטי)
נציגו של השחקן, עו"ד עידן פסח(צילום: פרטי)

 

כזכור, שהר שירת שנה אחת מלאה בסדיר בעת ששיחק בהפועל תל אביב ובחמש שנים נוספות הוא שירת לסירוגין בנציגויות ישראל בחו"ל ובהרצאות כשהגיע לארץ. בעתיד הוא יוזמן למילואים במידת הצורך בתקופת הפגרה מהכדורגל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים