שתף קטע נבחר

הטביעה למוות את כלבהּ בשירותי שדה"ת

אישה מפלורידה לא הורשתה לעלות לטיסה עם כלבה בן השבועיים משום שהיה קטן מדי. היא לקחה אותו לשירותי שדה התעופה והטביעה אותו למוות

לא ממש חברתו הטובה ביותר של ההולך על ארבע: אישה מפלורידה הטביעה למוות את כלב הדוברמן שלה בן השבועיים בשירותי נמל תעופה משום שלא הורשתה להעלות איתה את הגור לטיסה. כך מדווחים היום (יום ג') כלי תקשורת בארצות הברית.

 
עוד חדשות בעולם :

מזרח ארה"ב משותק: "סופה מסכנת חיים"

זו לא טרגדיה יוונית: גל אנטי-צנע באירופה

"בעוד עשור אולי רק ניצול אחד יגיע לאושוויץ"

 

העיתון Grand Island Independent דיווח שסינתיה אנדרסון, בת 65, נעצרה ביום שישי בגין התעללות בבעל חיים. על פי העיתון, הרשויות בנמל תעופה בנברסקה אסרו עליה לעלות לטיסה ביחד עם כלבהּ משום שהיה קטן מדי וללא רסן. סרג'נט סטן סטיל ממשטרת גרנד איילנד סיפר לעיתון שאנדרסון לקחה ככל הנראה את הגור הקטן לשירותים הציבוריים בנמל התעופה ואז הטביעה אותו למוות. "סיבת המוות נקבעה כטביעה", הוא אמר.

 

(אילוסטרציה) (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(אילוסטרציה)(צילום: shutterstock)

העיתון "אורלנדו סנטינל" דיווח שאנדרסון הגיעה לנמל התעופה עם חמישה כלבים, שלושה גורי דוברמן ועוד שני כלבים בוגרים. אלא ששלושת הגורים בני השבועיים היו קטנים מהגיל המותר לטיסה - שמונה שבועות. לכן, הוריה של אנדרסון הגיעו לשדה התעופה מביתם ולקחו שניים מהגורים. לפי שעה לא ברור מדוע לא לקחו גם את הכלב השלישי.

 

זמן קצר לאחר שהטביעה למוות את כלבה ויצאה מהשירותים הציבוריים, הבחינה אישה אחרת בכלב המת באסלה ודיווחה למשטרה. בנתיחה שלאחר המוות נמצאו מים בריאותיו של הכלב המת, אישוש לכך שהוא מת מטביעה.

 

אנדרסון נעצרה כאמור בגין התעללות בבעל חיים ושאר הכלבים שלה הועברו לטיפול ארגון צער בעלי חיים. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
(אילוסטרציה)
צילום: shutterstock
התעללות בבעל חיים. אנדרסון
מומלצים