שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "גב האומה": הגיעו רעבים, והגישו חריף

  ליאור שליין ולהקתו פתחו את התוכנית הראשונה של "גב האומה" בערוץ 10 כשהם חדים ועוקצניים מתמיד. משפחת נתניהו ופרשת הבקבוקים סיפקה להם חומרים למכביר מהמציאות. ואכן, היתה זאת סאטירה במעמד צד אחד - צד ימין. מי שהיה לו חריף מדי, יכול היה לזפזפ לבשלנים הנהנתנים בערוץ השני

  אורנה בנאי בטח לא תאהב את המשל, אבל צוות "גב האומה" פתח את התוכנית הראשונה בערוץ 10 כמו נמר שלא אכל שבועיים ומקבל על מגש במבי רך וטרי. "ערב טוב לראש הממשלה נתניהו ורעייתו שרה, דרוקר ואנחנו כאן ביחד בערוץ 10. זה באמת קורה, זה לא האלכוהול", פתח ליאור שליין את התוכנית. עד רחוב בלפור שמעו את הרוק שנבלע בגרון של קברניטי הערוץ שלקחו את הצ'אנסה.

   

  עדכונים שוטפים - גם בטוויטר של ynet

   

  לטורי ביקורת נוספים של "השחור והלבן"

   

   (צילום: גיא כץ) (צילום: גיא כץ)
  (צילום: גיא כץ)

  פרשת הבקבוקים של אשת ראש הממשלה נפלה על כותבי "גב האומה" כמו קרן של מלמיליאן על הראש של אוחנה. החוד של שליין ושות' היה רעב לכדור, והיתה להם סיבה טובה לנעוץ בכל מי שרצה להשתיק אותם. בכירי חדשות 10 - גיא זוהר, אושרת קוטלר, והנמסיס של הזוג נתניהו, רביב דרוקר - חברו לציר הרשע של "מצב האומה". כלומר, "גב האומה", כמו שתיקן עצמו שליין בכוונת תחילה.

   

  אבל הכוכבים מסתדרים בשבועיים האחרונים לליכוד. זו לא רק הדעיכה של הבית היהודי והשיח הביטחוני, והעלייה בסקרים של הליכוד. זו גם ההחלטה האמיצה של המתחרים בערוץ 2 לשלוף מהמגירה את הגוד סטאף ששמרו ליום סגריר: "מאסטר שף VIP". למה להתעצבן על החצופים בערוץ 10 שמשתלחים בכל הבא ליד מהצד הימני של המפה, אם אפשר להתרווח בכורסא, לשים נשנוש קטן בצלחת וכוס יין, וליהנות משלמה שרף ממלא איזה פלפל באורז. העם אוהב מאסטר שף, העם אוהב אוכל וביטחון. שמדברים בביטחון.

   

   (צילום: גיא כץ) (צילום: גיא כץ)

  "חברים בימין, אני לא רוצה להרגיז, רק להרגיע. אבל מה שהכי טוב נגד עצבים ולחץ דם גבוה זה בקבוק יין אדום ביום", הצליף ליאור שליין. אפילו דרוקר לקח נשימה עמוקה. "כן, הערוץ הזה יישאר הרבה זמן איתכם. הביאו אתכם שניראה חיוורים פתאום", סינן. בלשכת ראש הממשלה מאיימים נגד דרוקר בעוד תביעה, ועכשיו אלה באים.

   

  זו היתה סאטירה פחות או יותר במעמד צד אחד. כן, היה שם איזה קטע קצר על כחלון ולפיד, ונכון שדרוקר זרק איזה פאנצ' בהפוך על הפוך על פרשיית בוז'י-טורס שהעלה כסא תינוק למטוס ולבני-גייט - השער שבוז'י יבנה לציפי כדי שלא תעבור למפלגה אחרת - אבל זה בכלל הגיע מדרוקר. השמאל-מרכז הישראלי יצא אתמול ללא פגע וזה "למרות שאין אפוד במידה של בוז'י".

   

  מול הדג בקארי של בטי רוקוואי בערוץ 2, "גב האומה" הגישה לקינוח את שלמה בראבא במונולוג חריף חריימה, על ימין ושמאל בהפוך על הפוך. "יוחזר מנגלה, הרצל אשם, אמא אשמה", היה הפינאלה. לא בטוח שזה היה קורה בגרסה הקודמת של התוכנית. הפעם, מרגישים שליין ושות', מותר להם לשחרר כל רסן. זה עוד יעמוד למבחן.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים