שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פרסום ראשון: חיים רמון בדרך החוצה מהפועל ת"א
  זעזוע נוסף אצל האדומים: מחזיק זכויות הניהול החליט להיפרד מתפקידו ולהעביר את הסמכויות לעמותת האוהדים, שתנהל את הקבוצה עד למציאת רוכש. המהלך עשוי להתבצע כבר ב-24 השעות הקרובות. הבורר קבע: רמון ייאלץ לשלם לטביב חמישה מיליון שקלים
  הפועל תל אביב בדרך לרעידת אדמה נוספת. יממה אחרי המעבר של גילי ורמוט למכבי תל אביב, גם הבעלים חיים רמון בדרך לעזוב את הקבוצה, מהלך שעשוי לקרות כבר ב-24 השעות הקרובות.

   

  יממה סוערת בהפועל ת"א:

   

  המגמה היא שרמון יעזוב את הקבוצה וימשיך להיות אחראי על הערבויות שעל שמו, כאשר עד למציאת רוכש מי שתנהל את המועדון תהיה עמותת האוהדים, דרך קבוצת ניהול שתקים.

   

  צפו במופע של חיים רמון    (צילום: מוחמד שינאווי)

  צפו במופע של חיים רמון    (צילום: מוחמד שינאווי)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  במידה שעמותת האוהדים תקבל על עצמה את ניהול המועדון היא תצטרך להתמודד מול הלוואות ארוכות טווח בסך 13 מיליון שקל לבנקים השונים. כמו כן, ייעשה ניסיון לשכנע את בעלי המניות, שתרמו יחדיו שישה מיליון שקלים, להגדיר זאת כתרומה ולא לקבל החזר, כפי שהיו אמורים לקבל במידה שהקבוצה הייתה נרכשת. הוועד המנהל של עמותת "האדומים" יתכנס הערב ב-20:30 לישיבה דחופה לנוכח ההתפתחויות האחרונות במועדון.

   

  רמון שקל תקופה ארוכה לעזוב את המועדון ולאחר שלא מצא רוכש, יחד עם הלחצים מכיוון העמותה שיעזוב את הקבוצה, והשיא עם העברת ורמוט ליריבה העירונית, התקבלה אצלו ההחלטה להיפרד מתפקידו כמחזיק זכויות הניהול.

   

  חיים רמון: "הבורר טעה"

  בצהריים התקבל פסק הבורר בין אלי טביב לרמון, שייאלץ לשלם לבעלים של בית"ר ירושלים 5 מיליון שקלים. השניים היו בסכסוך משפטי מאז עזב טביב את הפועל ת"א, והיום נקבע כי רמון ייאלץ להעביר את הסכום המדובר. "אני שמח שהבורר מכיר בכך שטביב לקח 2.25 מיליון ש"ח מקופת הפועל ת"א ואפשר לקזז אותם מהסכום שמגיע לטביב", אמר רמון אחרי ההחלטה. "עו"ד עמית פינס, שייצג את הפועל בהליך, טוען כי לצערו הבורר טעה כשאמר שלא ניתן לקזז את חובותיו של טביב להפועל ת"א שמצטברים ל-20 מיליון שקל, זאת למרות הסכם הרכישה שבו מנגנון המאפשר זאת".

   

  עוד מסר רמון: "במהלך הדיונים בתיק הגיעה תביעת שומה חדשה ממס ההכנסה על סכום של 8 מיליון שקלים שהפועל נדרשת לשלם. סכום זה בלבד אותו הפועל ת"א תהיה חייבת לשלם עולה בהרבה על הסכום שפסק הבורר ועל כן אנו שוקלים הגשת בקשה לביטול חלקי של ההחלטה בבית המשפט".

    

  "אני רוצה להתפטר מזמן". רמון (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  "אני רוצה להתפטר מזמן". רמון(צילום: עוז מועלם)

   

  יש לציין כי אתמול, עם הפרסום על הסיכום ב-ynet ספורט בין ורמוט למכבי ת"א, היו"ר בארי בן זאב רצה להתפטר מאחר שלא היה מעורב בקבלת ההחלטה. בסופו של דבר, הוא שוכנע להישאר בתפקידו והערב יקבל החלטה סופית האם לממש את האיום ולעזוב.

   

  חיים רמון: "תשו כוחותיי מלהביא כסף"

  רמון עצמו התראיין בגלי צה"ל ואמר: "אני רוצה להתפטר מזמן ואפילו התפטרתי בתחילת העונה. העברתי את הזכויות לעידו חג'ג', אבל אותם בריונים - שקוראים לעצמם אוהדים - איימו

  עליו, צעקו עליו והורו לו לעזוב. נאלצתי לחזור. ביקשתי גם בשבוע שעבר מהעמותה הזו לקחת את זכויות הניהול. האנשים שם סירבו ואמרו שהם לא מסוגלים. אני מוכן לעשות חפיפה בכל רגע ובכל שעה מ-24 שעות היממה למי שיבוא. תשו כוחותיי מלהביא עוד כסף. אם אני עוזב, אז הפועל תתרסק. אני מקווה שיבוא מישהו שבאמת אוהב את הפועל ולא רק אומר את זה".

   

  עוד הוסיף הבעלים: "אני הבאתי את הסמל הזה להפועל ועכשיו הסמל הזה רצה לעבור. ורמוט עזב כי הוא ביקש. אף אחד לא דיבר איתו לפני הדרבי, אלא רק אחרי. לא ניסיתי לשכנע אותו להישאר כי הוא היה מתוסכל הרבה זמן. גילי שחקן ענק, שלא הצליח להביא את כישוריו לידי ביטוי בהפועל ת"א הנוכחית. אני לא משאיר שחקנים בכוח, זו מדיניות המועדון. לא מחזיקים שחקן בכוח כי אי אפשר להפיק ממנו כלום".

   

  על ההכנסות מעסקת ורמוט אמר רמון: "נכנס לקופה קרוב למיליון יורו במזומן וערך של שחקנים בגובה 200 אלף יורו. כל מי שרצתה את ורמוט עד עכשיו הציעה חצי ממה שמכבי הציעה, הוא עלה עד עכשיו למועדון בשנתיים וחצי 10 מיליון שקלים, זה חלק גדול מהגרעון של הפועל. כל התרומות שהגיעו למועדון עד עכשיו היו בקושי 5-6 מיליון שקלים".

   

  בן רייכרט באימון הבכורה. ספג קללות מהאוהדים (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  בן רייכרט באימון הבכורה. ספג קללות מהאוהדים(צילום: עוז מועלם)

  גם שון גולדברג מתרגל למדים האדומים (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  גם שון גולדברג מתרגל למדים האדומים(צילום: עוז מועלם)

   

  על רוכש: "קיוויתי שיבוא רוכש ושיקרו דברים טובים. לא נכשלתי, אבל הכשילו אותי. אותם בריונים גורמים לכך שאף משקיע לא רוצה לבוא ודיברתי עם עשרות אנשים. כולם יודעים שאירועי הדרבי מנעו ממיליונר גדול,

  סאני קאהן, לרכוש את הפועל ת"א. תודה לפואד ולכל הבריונים. אני בא ומנסה לעשות כמיטב יכולתי. השנה אין גרעון בהפועל, אם לא הייתי יוצר גרעון בעונה הראשונה היינו יורדים ליגה כבר לפני שנתיים או שהיינו בתחתית. בקבוצה כמו הפועל ת"א צריך להביא בכל עונה 10-15 מיליון שקלים מהבית". 

   

  בינתיים התכנסו השחקנים לאימון הבוקר, כולל המושאלים ממכבי ת"א, בן רייכרט שון גולדברג, שהגיעו במסגרת העסקה להעברת גילי ורמוט למכבי ת"א. רייכרט ספג קללות כשעלה לכר הדשא.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים