שתף קטע נבחר

השנה של הכבשה: תחזית אסטרולוגית סינית

גלגל המזלות הסיני מורכב מ-12 איורי חיות שלכל אחת יש משמעות והשפעות על חיינו - מה צפוי בשנת הכבשה לחזיר, לכלב, לתרנגול, לדרקו, לנחש ולאחרים? שרונה פומס מסדרת את הזודיאק הסיני

בעולם הסיני השנה האסטרולוגית החדשה נפתח בפברואר, השנה היא שנת ין עץ כבשה. בכל מפה אסטרולוגית סינית יש ארבע עמודות: שנה, חודש, יום ושעה. ניתן למצוא את החיות האסטרולוגיות בכל אחת מהעמודות ולקבל מידע אישי כללי על הצפוי השנה. למציאת חיית השנה במחשבון. חשוב לציין שמידע זה אינו תחליף ליעוץ אישי מעמיק.

  

כבשה

יצירתיות ואינטליגנציה ימלאו אתכם בביטחון, עצמאות ונכונות לכל מה שיגיע השנה. זו שנה מתגמלת לעוסקים באמנות, כתיבה, מחקר ואקדמיה. תובנות חדשות יגיעו מלימוד, גם בשל השאיפה להתחייב ולהצטיין השנה. בכלל, זו שנה המתגמלת את העוסקים בתחום האקדמיה.

 

יהיה בכם אדרנלין לעשייה ותשוקה לממש תכניות חדשות השנה, שיגיעו לצד עומס. הכוכבים יזכירו לכם שמוטב לשמור על איכות חיים, לאכול בריא, לטייל ולנוח. חשוב לא פחות לזכור להשקיע גם בסביבה הקרובה.

 

כוכב "הדוכס הגדול" יזכיר שיש גם מהמורות בדרך, שיתמוססו בזכות בהירות מחשבתית ושלווה. השנה צפויה להיות יוצאת דופן כשתחתרו להגשים את החלומות שלכם עם המשאבים העומדים לצדכם.

 

שנת הכבשה/ עז (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
שנת הכבשה/ עז(צילום: shutterstock)
 

מבחינה כלכלית מוטב לנהל את הנושא הכספי בתבונה ולשים בצד לימים גשומים. מומלץ גם לאמץ גישה מסורתית ולגלות עקביות בעבודה.

 

נושא היחסים אינו מהנקודות החזקות של השנה - מוטב לרווקים להתמקד בתחומים נוספים. לנשואים מוטב לטפל אי-הבנות ולהשקיע בקשרי משפחה.

 

רגישות בריאותית תמנע אם תאמצו אורח חיים נינוח בשנה עמוסה.

 

קוף

שנה של מעבר מהזדמנות טובה אחת לאחרת, כמו גם התקדמות מקצועית והתרחבות עסקית - מה שיביא לגמול בטוח ארוך. השנה תפגוש חברים חדשים, ויעלו הזדמנויות רומנטיות ואנשים שיקדמו אתכם מקצועית.

 

כוכב השמש המבורך והעצמתי מכולם יביא שפע של הזדמנויות בעלי השלכות חיוביות מבחינה מקצועית וכלכלית. תוכלו לשמור על יציבות כל עוד לא תקחו סיכונים ותמנעו מהשקעות קצרות טווח או קיצורי דרך. טוב לקחת השנה מטלות ולהגדיל אחריות מקצועית.

 

כוכב "שדכן אדום" יזמן מפגשים עם אנשים חדשים לפעילות חברתית ומקצועית, ויקדם פופולריות והזדמנויות רומנטיות, כמו גם מיסוד יחסים לפנויים. זוגות נשואים ייהנו, במיוחד השנה, מפריחה ביחסים.

 

שנת הקוף (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
שנת הקוף(צילום: shutterstock)

 

האתגר השנה הוא בתפיסה הסובייקטיבית שלכם את עצמכם. תחושת הדכדוך והבדידות תתמוסס כשתכירו בעוצמה שלכם וכשתגלו את הסיוע שאנשים ישמחו להעניק לכם.

 

רגישות בריאותית השנה במערכת החיסונית. בשנה עסוקה מומלץ לשים לב לאיכות חיים, הנאה ומנוחה.

 

תרנגול

זמן לשקול שינוי במסלול חייכם - במקום לתור אחר כסף, כפי שעשיתם מרבית חייכם, כדי לשקול לבלות עם האנשים החשובים בחייכם, הלוא הם משפחה וחברים.

 

למרות מהמורות הצפויות השנה בתכנון והשגת יעדים, מומלץ להיזכר שבסופו של דבר יש קשת בשמיים. התבוננו בתוכם כדי לראות מה באמת מביא לכם שמחה. כוכב "מות אדמה" יעודד אתכם לשים לב לפרטים הקטנים בעבודה ולהגיע מוכנים לכל שינוי. עם מעט החלטיות ומשמעת עצמית הכל אפשרי עבורכם השנה.

 

השנה תציע חשבון נפש, צמיחה ולימוד - כדאי לזכור שהלב נמצא היכן שהבית שלך נמצא.

 

שנת התרנגול (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
שנת התרנגול(צילום: shutterstock)

 

מוטב להישמר מספורט אתגרי ומפציעות, לשמור על פרופיל נמוך ושיקול דעת בנושא השקעות, מחשש לאובדן.

 

נושא היחסים חלש ומזמין לשמור על הרמוניה משפחתית ולהתמקד בצמיחה אישית.

 

כלב

השנה תבורכו בחיפוש אחר הזדמנויות כלכליות. בזכות "כוכב הירח" אנשים בחייכם, או בעלי תפקיד בכיר, ישמחו לסייע לכם לגבור על אתגרים. מוטב לא להעניק חשיבות לחששות ולמהמורות שיקרו בדרך, ולהסתכל על הדברים מלמעלה בעודכם עם רגליים על הקרקע, שלווים וממוקדים כדי לקצור את הפירות.

 

מוטב לאמץ גישה שקולה, נינוחה, דיפלומטית, לא אגרסיבית וכנה להזדמנויות וליחסים. מוטב להיעזר בחברים לקדם הזדמנויות רומנטיות. מי שביחסים יציבים מוזמן לקדמם לשלב הבא, לעבר החתונה.

 

שנת הכלב (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
שנת הכלב(צילום: shutterstock)

 

שנה נפלאה לצמוח כלכלית, בעיקר לעוסקים בשיווק. שיקול דעת, פרופיל נמוך בעבודה, מחויבות והשקעה בעבודה יקדמו מוניטין והכרה על ידי הממונים.

 

המערכת החיסונית רגישה ומזמינה גישה בריאה לחיים. מוטב להימנע מספורט אתגרי ופעילות מסוכנת מחשש לפציעות.

  

חזיר

הזדמנויות טובות בעבודה - כוכב "שלושת השלבים" מביא הכרה מצד הממונים וקידומים צפויים השנה לשכירים העובדים בארגון. לעצמאים מוטב לחפש תחומי עניין חדשים ולהתרחב לשווקים חדשים שיגדילו רווחים. בהירות מחשבתית וחשיבה מחוץ לקופסא יקדמו יעילות והישגים, משום שאין דבר שלא תוכלו לעשות השנה.

 

תמיכתם של חברים ותיקים ושיתופי פעולה חשובים לכם במיוחד השנה, בעיקר אם אתם עצמאים. התמקדו בחשוב ובעבודה והישמרו מדרמות רגשיות, תגובות אימפולסיביות ורכילות - דברים לבסוף ייפתרו.

 

שנת החזיר (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
שנת החזיר(צילום: shutterstock)

 

הכוכבים השנה מביאים רגישות יתר למה שקורה בסביבה, בעיות רגשיות ומנטליות שמוטב למוסס באמצעות גישה חדשה לחיים. היעילות שלכם השנה תלויה בשלווה הרגשית שלכם.

 

יעלו הזדמנויות הרמוניות לפנויים. זו שנה טובה לאלו המעוניינים למסד יחסים.

 

בעיות בריאות מינוריות במקרים של עומס, הישמרו מפציעות.

  

חולדה

תמיכה שתגיע בקלות בשנה תקדם הזדמנויות, את ההשפעה שלכם והאחריות שלקחתם על עצמכם. מאמציכם יוכרו על ידי הסביבה, שתתגמל באופן כספי.

 

לאחר שנה לא נינוחה אתם מוזמנים ליהנות מיחסים הרמוניים בזוגיות ומשפחה, וכן משנה של צמיחה והתחדשות, חיזוק הערך העצמי שלכם בעבודה ויחסים עם אנשים לגבי מה שחשוב לכם באמת. תהיה הזדמנות להתרחב מבחינה מקצועית ולקחת אחריות גדולה יותר בעבודה. אנשים יבחינו במאמצים וישמחו לתגמל.

 

מומלץ לכם להתנהל עם עומס בנינוחות ולהתעלם מרכילות. קחו בחשבון שזו שנה לא טובה להחליף מקום עבודה.

 

שנת החולדה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
שנת החולדה(צילום: shutterstock)

 

כוכב "הצרכן הקטן" מביא נטייה להוצאות ולבזבוזים. בהיעדר שקול דעת, תמיכה של אחרים תסייע. צפו לצמיחה כלכלית יציבה ונצל את ההזדמנויות שהשנה מביאה.

 

המזל הרומנטי חלש, בעיקר לטווח הארוך. לפנויים מומלץ ליהנות מקסם אישי והזדמנויות חברתיות כדי להימנע מתחושת הבדידות.

 

מבחינה בריאותי קיימת רגישות בקיבה, וכן יש להישמר בדרכים ומחפצים חדים.

 

שור

הראש שלכם בשמיים, מבקש להגשים מטרות, אך הרגליים על האדמה לא יציבות. השנה מוטב לנהל בשיקול דעת את הנושא הפיננסי ולהתאמץ יותר על מנת לקדם את מטרותיך משום שלכסף תהיה נטייה לזרום מבין אצבעותיכם.

 

השנה תעבור בנינוחות אם תזרמו עם מה שבא, היו ממוקדים וקשובים להזדמנויות והישארו עם רגליים על הקרקע. מוטב להיות ערוכים ומוכנים לקבל את כל הפרטים על כל פעילות חשובה, להתמקד בחשוב באותו רגע ולצפות לשינויים המובילים לטובתכם.

 

בזבוז אנרגיה, עומס ולחץ יבקרו השנה, יחד עם מהמורות כדי להוביל אתכם לעצירה ובחינת תכניותיותכם. מוטב לשמור על שלווה כדי להימנע עימותים עם הממונים. זו לא שנה אידיאלית לשינוי מקצועי. כוכב "הצרכן הגדול" יאתגר אתכם בניהול תוכנית כלכלית על מנת למנוע הוצאות מיותרות.

 

שנת השור (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
שנת השור(צילום: shutterstock)

 

חשיבות ראשונה תהיה ליחסים בין אישיים והצלחה תגיע אם תכירו בכישרון של אחרים ותגלו סבלנות ואמפתיה.

 

המזל הרומנטי השנה חלש ומלווה בתחושה של בדידות. מוטב לשמור על אורח חיים בריא ולהיבדק במקרה הצורך.

 

נמר

שנה מדהימה בפתח מבחינת ההיבט המקצועי והאישי וכל בעיה תיפתר כהרף עין. אין סוף חגיגות וחלומות יתגשו ועוד: קידום, מחויבות זוגית, תוספת למשפחה. הבטיחו לעצמכם שתוציאו את המיטב מהשנה הקסומה והתומכת הזאת.

 

כוכב "השמחה" מתגמל, במיוחד את מי שסיים שלב בחייו, כמו סיום לימודים, למשל. כוכב "הגנרל" רומז שחברים במשרות בכירות יפתחו לכם דלת וכוכב "סגולת הדרקון" ממוסס השפעה של כוכבים בעייתיים ויביא לתוצאות חיוביות באופן בלתי צפוי.

 

יחד עם זאת, מוטב לחשוב לפני כל תגובה אימפולסיבית. בהיעדר ניהול הוצאות קיים פוטנציאל לאובדן כספי של מה שהרווחתם. עם זאת, סיכויים גדולים שההפסד יוחזר לכם בהמשך השנה ובגדול.

 

שנת הנמר (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
שנת הנמר(צילום: shutterstock)

 

המזל לצדכם בתחום הקריירה ומביא גם אתגרים, אין ספק שתידרשו להשקיע בעבודה. הגמול יוסיף להגיע גם בעתיד ואנשים ישמחו לתמוך בכם.

 

המזל הרומנטי לצדכם - הכוכבים לצד הפנויים המבקשים להכיר ולהתמסד, ואף מומלץ לכם להתערות מבחינה חברתית. יחסים הרמוניים אצל הנשואים. חשוב למצוא למצוא זמן למנוחה והשקעה באיכות חיים.

 

ארנבת

שנה מרתקת עם חברים, שמחה והישגים, והיא טובה לאין ערוך מהשנה אשתקד. תפיקו את המיטב אם תתמקדו השנה במערכות היחסים שלכם. אנשים בסביבתכם יתמכו ויקדמו את ההישגים שלכם. מוטב להוקיר להם תודה לאור התרומה שלהם בהיבט האישי והמקצועי.

 

זו שנה טובה גם בהיבט הפיננסי דרך בונוסים, הזדמנויות להשקעות ומיזוגים. בהיבט הפיננסי מומלצת גישה שמרנית וסולידית להשקעות מחשש לאובדן כסף. כוכבים ימשכו אתכם להמר, הפעילו שיקול דעת לפני כל חתימה על הסכם.

 

אם תסתכלו על חצי הכוס המלאה, השנה תהיה עשירה בחברים, הישגים ושמחה. פתחו את הלב והיו נדיב כי השמיים הם הגבול. כוכב "הגנרל" ידאג שתהיו מוקפים באנשים טובים שימשיכו להנחות ולקדם אתכם.

 

שנת הארנבת (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
שנת הארנבת(צילום: shutterstock)

 

מה שנראה כמאתגר בעבודה מתמוסס בזכות כוכבים טובים. עם זאת, יידרש מאמץ בעבודה, פעלו לשיפור היכולות שלכם וליחסים טובים עם הממונים כדי למתן אי הבנות. ליצירת יחסים הרמוניים קדמו תקשורת בינאישית וגלו רגישות לאחר. אנשים בסביבה ישמחו לסייע.

 

מומלץ להישמר מתאונות וספורט הקשור למים. מבחינה בריאותית, קיימת רגישות באזור הקיבה ויש להשגיח על מה שאוכלים.

  

דרקון

זוהי שנה מרגשת עבורכם עם הזדמנויות מגוונות שיוצגו לכם, אם תסכימו לממש אותן. גם אם לא תדעו בדיוק מה הכיוון, הרבה אנשים טובים, כמו גם המזל, ישמחו לסייע. אם תסכימו להתחייב כוכב "השגשוג" יביא אתכם לשלב הבא שלכם בקריירה. יחד עם זאת, כדי להפיק את המיטב, יש לגלות מחויבות והתמסרות למטרות שלכם, כדי שכוכב "סגולת השמים" ידאג להגשימם.

 

עבודה מאומצת תביא לגמול, קידום ולהעלאה בשכר, אין ספק שהשנה המזל בעבודה שלכם חזק. יש גם הזדמנות להחליף מקום עבודה, אך באופן שקול וממוקד.

 

שנת הדרקון (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
שנת הדרקון(צילום: shutterstock)

 

על אף השפע שיהיה השנה, ולמרות שתזכו בתמיכה של אנשים, תעלה בכם תחושה של בדידות ומצב רוח הפכפך. קחו בחשבון שאם תתנו משקל רב מדי לרכילות, זה ישפיע על חלק ממערכות היחסים שלכם. יחד עם זאת, כדאי לדעת שמזלכם הרומנטי נראה מבטיח ותחושת הבדידות היא סובייקטיבית. בעיות תקשורת יתמוססו וחברים ישמחו לסייע.

 

נחש

היו מוכנים לשנה דינאמית ומרגשת, לצמיחה אישית, מעמד חברתי וקריירה. תזכו לתמיכה והכוונה מאנשים והצלחה, בעיקר לעוסקים בחינוך ומחקר. מוטב להכות בברזל בעודו חם - יש לכם כל מה שצריך לשנה מלאת הגשמה.

 

כוכב "שמונה המושבים" מביא התפתחות מוצלחת דרך לימודים, המטיבים בעיקר לעוסקים במחקר ואקדמיה או ללומדים קורס ממושך. הפתעות בלתי צפויות יגיעו כתוצאה מרכישת כישורים חדשים.

 

כוכב "סוס שמים" מביא הזדמנויות לנסיעות שיטיבו עם הנפש וירחיבו את החשיבה. חתימה על חוזים חדשים בחו"ל, ובכלל שיתופי פעולה ומיזוגים, מבורכים

שפע הזורם בנינוחות. יחד עם זאת, מומלץ להימנע מהשקעות ספקולטיביות.

 

שנת הנחש (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
שנת הנחש(צילום: shutterstock)

 

ניתן לצפות לקידום מקצועי שישפר גם את המצב הכלכלי.

 

מזל הרומנטיקה חלש, ומוטב להתמקד בנושאים אחרים כמו לימודים או עבודה. זוגות נשואים יתמודדו עם בריאות חלשה. יש להישמר בדרכים ולשמור על איכות חיים בריאים. מומלץ להישמר מחפצים מתכתיים ומוטב לא להגזים בפעילות ספורטיבית.

 

סוס

מומלץ השנה לאהוב את עצמכם יותר - שימו את עצמכם בראש סדרי העדיפויות. כמו כן, כדאי לפתח שלווה, מיקוד ושלווה פנימית בשנה של עומס ורגישות מנטלית. תזכו לגמול חיובי בקריירה, בעיקר אם תתמקדו ביצירת איזון בין עבודה תובענית למנוחה, בריאות אישית ושמחה. יש לכם כל מה שנדרש כדי להצליח השנה.

 

שנת הסוס (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
שנת הסוס(צילום: shutterstock)

 

הכוכבים לא חזקים בהיבט הכלכלי וקיימת אופציה לאובדן כספי. מומלץ להימנע מהשקעות ולנהל את הנושאים הכלכלים

בתבונה. תוכלו לטפל באתגרים בעבודה אם תישארו ממוקדים ותאמינו בעצמכם ותשקיעו בלימוד ופיתוח כישורים מקצועיים. כדאי לדעת שכוכב "אלוהי הירח" מביא את כוכב ההצלחה בלימודים.

 

המצב הרומנטי נראה מבטיח. שנה טובה למצוא את האחד או האחת, מוטב, לשם כך, להתערות חברתית ולהוציא מהשנה את המיטב. שנה טובה לחתונה ולנשואים.

 

שרונה פומס , פנג שואי 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים