שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הודעה זו תשמיד את עצמה
  אפליקציה חדשה בשם Confide תאפשר לכם לשלוח ולקבל הודעות, תמונות ומסמכים בין מכשירים ולהשמיד אותם מייד לאחר שנקראו, ואף תמנע מהם לבצע צילום מסך. שלכם בחינם

  שיחות חשאיות, תמונות עירום או סתם וידויים אישיים, התקשורת בין אנשים עברה משיחות קוליות לטקסט ומשלוח תמונות. אך בעיה אחת מרכזית עלתה מהמעבר והיא פרטיות, אתם לא יודעים מה קורה למידע שהועבר לאחר שהוא מגיע לצד השני. כאן מגיעה אפליקציית Confide שלא רק מוחקת את המידע מייד לאחר שנקרא, אלא מכריחה אתכם להחזיק את האצבע על המסך כדי לקרוא כל שורה בנפרד.

   

  ביבי חביבי // החדש של נוי אלוש // רק ב-ynet


   

  אפליקציית Confide תאפשר לכם לשלוח הודעות, תמונות ואף מסמכים, ותמחק אותן ממכשיר הנמען מייד לאחר שיקרא אותן. הטקסט מופיע מוסתר, ורק כשהאצבע עוברת מעליו, אותה שורה ספציפית הופכת לקריאה.

   

  נכון לעכשיו, קשה עד בלתי אפשרי לתעד את ההודעות - במכשירי אייפון ניתן לבצע צילום מסך לשורה הבודדת, אך הצד השני מקבל התראה כי בוצע צילום מסך, וההודעה נמחקת מיידית. במכשירי אנדרואיד, פונקציית צילום המסך חסומה. יתכן, עם זאת, שיהיו אפליקציות חיצוניות שינסו לעקוף את החסימה ובכל זאת לצלם.

   

   

  את האפליקציה תוכלו להוריד בחינם לאייפון או לאנדרואיד, כשיש להירשם לשירות דרך התוכנה. עם ההתקנה Confide תבקש לגשת לאנשי הקשר ולמספר הטלפון שלכם. אין חובה לאפשר לה לראות את המידע אך זה מקל על שליחת ההודעות. אם החלטתם לשלוח הודעה לנמען שאין לו את האפליקציה מותקנת, היא תגיע כהודעת SMS או אימייל עם קישור להורדה של האפליקציה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הודעה זו תשמיד את עצמה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים