שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  פמפרס או האגיס: מאיזה חיתול ההורים היו מרוצים?

  בתקופה האחרונה הוציאו האגיס ופמפרס חיתולים חדשים, שמבטיחים להיות נוחים יותר, יפים יותר וסופגים הרבה יותר. ביקשנו מהורים לתינוקות בשלוש קבוצות גיל לבדוק לנו אותם - וחזרנו עם תוצאות

  עולם החיתולים כמרקחה: בחודש האחרון השיקו גם האגיס וגם פמפרס חיתולים חדשים, כששתי החברות מבטיחות שהם משופרים וטובים הרבה יותר, החל מרמת הספיגה ועד לרמת הנוחות והיופי. כדי לבדוק האם הם אכן עומדים בהבטחות ביקשנו מהורים לתינוקת טרייה, לפעוט בן שנה ולפעוט בן שנתיים לבדוק עבורנו את החיתולים החדשים. בכל אחד מהחיתולים נעשה שימוש במשך שבוע רצוף, ביום ובלילה.

   

  רוצים לדבר עם עורכי וכתבי ynet? כתבו לנו

   

  חשוב לציין שמחירם של החיתולים שונה מאוד, ולמעשה הם אינם באותה "קטגוריה", כפי שמגדירים זאת המשווקים. החיתול של פמפרס הוא בקטגוריית הפרימיום, ומחירו יקר מעט יותר. החיתול החדש של האגיס, קרא פרידום דריי, לעומת זאת, מחליף את חיתולי הפרידום הקודמים - ומחירו, כך מתחייבים היצרנים, לא ישתנה. נקודה חשובה נוספת שחשוב להתייחס אליה היא שחיתולי האגיס החדשים מגיעים ממידה 3. מסיבה זו החיתולים שנבדקו אצל התינוקת הטרייה (מידות NB ו-1) הם אלו שיצאו לשוק כבר לפני תקופה, ולא אלו שהושקו לאחרונה.

   

  מה עוד בדקנו עבורכם?

  זה עובד? הסיכות החדשות שמבטיחות להרחיק כינים

  4 אפליקציות שיגלו לכם מה הילדים עושים

  המשחקים שיעבירו שבת גשומה עם הילדים בבית

   

  מה חשבו ההורים של גל, בת כמעט חודש

  הוריה של גל, שנולדה לפני כמעט חודש, השתמשו שבוע אחד בחיתולים מידה 1 של פמפרס פרימיום ושבוע אחד בחיתולי NB של האגיס. יש לציין שהחיתולים של האגיס אינם מהסדרה החדשה שהושקה ממש עכשיו (שמגיעה ממידה 3 ומעלה), אלא מסדרה בשם "החיתול הראשון שלי". זה מה שהיה להם לומר:

   

  האגיס NB

  נוחות: חיתול מאוד מאוד קטן, גם לתינוקת במשקל 3.200 ק"ג, ולכן קצת ביאס אותנו שאחרי פחות מחבילת חיתולים אחת כבר הרגשנו שהוא קטן לה - ונאלצנו לעבור למידה 1. בהתחלה לא נשארו כלל סימנים על רגליה של גל, אך לקראת סוף השימוש בחבילה, כשהיא גדלה מעט, כבר הבחנו שיש כאלו. הפתח לטבור היה לדעתנו לא פחות מגאוני, מכיוון שניתן לפני שפותחים את החיתול לנקות את הטבור עם אלכוהול - מבלי סכנה שהיא "תשפריץ" לכל עבר. החיתול דק בהרבה מהחיתולים הקודמים של האגיס, כפי שהכרנו אותם מבתנו הגדולה, לפני כשלוש שנים. אהבנו גם את הסימון המאפשר לדעת, מבלי להסיר את החיתול, אם הוא מלא או לא.

   

  ספיגה: ביום לא הייתה בעיה והחיתול ספג מצויין, בלי נזילות בכלל. בלילה אחרי חמש שעות בערך כבר עבר פיפי גם לבגדים. החיסרון של הפתח לטבור הוא ביציאות, שבשלב זה הן רכות במיוחד בשל ההנקה, ולא נספגו בחיתול. הן יצאו החוצה וכיסו את כל הבטן והבגדים.

   

  יופי: עיצוב מתוק לגמרי.

   

  הדבקה: נסגר טוב, גם אחרי כמה פעמים שפתחנו וסגרנו.

   

  מרקם פנימי: מאוד נעים למגע. יתרון נוסף נמצא בכך שהוא לבן לגמרי בפנים, במרכז הספיגה שלו, כך שאפשר לראות כל הפרשה, בלי לתהות אם זה הצבע של החיתול או פיפי.

   

  פמפרס פרימיום מידה 1

  נוחות: עברנו מיד להשתמש בחיתול מידה 1, כיוון שהחיתול במידה 0 היה פצפון ולא התאים בכלל. החיתול היה בהתחלה טיפה גדול, אבל איפשר להשתמש בו לטווח יותר ארוך. החבילה הגיעה עם הוראות באנגלית בלבד, כך שהיה קשה להבין מה בדיוק החדשנות במוצר, לעומת הגרסה הקודמת. הבשורה הגדולה מבחינתי מאז הילדה הקודמת היא הפס שמשנה את הצבע מצהוב כשהחיתול יבש לירוק כשכבר צריך להחליף אותו, בלי שצריך להציץ פנימה. מנגד, מרכז הספיגה שלו בצבע צהוב, מה שמקשה מאוד לדעת האם החיתול עם פיפי או שזה פשוט הצבע שלו. החיתול לא השאיר סימנים.

   

  ספיגה: החזיק הכל מהכל.

   

  יופי: לבן ונקי. אפשר היה להוסיף עיצוב מעניין יותר.

   

  הדבקה: נדבק מעולה, גם כשפתחנו וסגרנו את פס ההדבקה מספר פעמים.

   

  מרקם פנימי: נעים מאוד למגע.

   

  מה חשבו ההורים של יאיר, בן שנה

  גם הוריו של יאיר, שממש עכשיו חגג שנה, ניסו את כל אחד מהחיתולים במשך שבוע. יאיר החל לעשות את צעדיו הראשונים, אבל כרגע הוא זוחל בלי הפסקה, יושב ומבקר מדי בוקר במעון. כיוון שהוא כבר ניזון יותר ממוצקים ופחות מחלב - היציאות שלו בהתאם. זה מה שהם חשבו על כל אחד מהחיתולים: 

   

  האגיס מידה 5

  נוחות: חיתול דק יחסית, קל מאוד להתאים לתינוק בגלל האקורדיון שיש בגב החיתול, שמתאים את עצמו לגודל התינוק. לא הראה שום סימנים על העור.אין סימן לכך שהחיתול מלא, אבל בגיל שנה כבר קל לדעת.

   

  ספיגה: יכולת ספיגה מעולה! לא ראיתי עד כה דברים כאלה, אפילו לא בהאגיס בנים. עמד בגבורה ב-12 שעות ללא החלפה בלילה, ובמהלך היום הוחלף בכל כמה שעות, אבל לא היה מלא יותר מדי מלא ונראה שיש עוד מקום לספיגה. מאוד מרשים.

   

  יופי: לא חיתול יפה. לבן, פשוט ומשעמם. הציור של פו הדוב לא תורם ליופי. חיתול כמו "האגיס בנים/בנות" הרבה יותר יפה. אבל זה לא ישפיע כלל האם לקנות את החיתול או לא.

   

  הדבקה: נסגר מצויין וחזק. אפשר לפתוח ולסגור שוב ושוב בלי בעיה.

   

  מרקם פנימי: מאוד נעים ורך.

   

  פמפרס פרימיום מידה 5

  נוחות: נוח מאוד, רך ונעים למגע. ההרחבה שמתאימה את עצמה לתינוק היא מהצדדים ולא מהגב, מה שהיה קצת יותר לוחץ על התינוק. אין סימן למתי החיתול מלא, אבל בגיל שנה כבר קל לדעת.

   

  ספיגה: החיתול החזיק מעמד מצויין בלילה. מאוד הפתיע אותי, כי מעולם פמפרס לא ספגו אצל יאיר יותר משלוש שעות. ניסיתי כמה פעמים בעבר.

   

  יופי: נחמד, לא יותר מזה. בחבילה יש שתי דוגמאות משתנות של החיתול.

   

  הדבקה: נוחה וקלה. אפשר לפתוח ולסגור כמה פעמים שרוצים. הפסים היו קצת דקים מדי לטעמנו.

   

  מרקם פנימי: רך ונעים. ממש כיפי לעכוזו של התינוק.

   

  מה חשבו ההורים של נדב, בן שנתיים

  נדב הוא כבר ילד גדול, לפחות במונחים של חיתולים. הוא בן שנתיים, רץ ממקום למקום, אוכל אוכל "של גדולים" וכפי שמעידים הוריו - גומע כמויות גדולות במיוחד של מים. המים הם גם הסיבה שהוריו נאלצים להחליף לו חיתול באמצע הלילה, למרות גילו. זה מה שהם חשבו על החיתולים החדשים:

   

  פמפרס מידה 5

  נוחות: חיתול רך מאוד ונעים למגע, הן מבפנים והן מבחוץ. נמתח היטב על הגוף ואפשר להתאים אותו בצורה מיטבית לגוף הפעוט. הוא לא מותיר סימנים על העור (כשהוא מהודק כראוי, כמובן) ובאופן כללי פשוט מצוין בהיבט הרכות והגמישות הנדרש ממנו - תענוג לשימוש. אין סימון מיוחד להתמלאות החיתול.

   

  ספיגה: מבטיח להחזיק עד 12 שעות, ומקיים. גם בלילה לא היו דליפות, והחזיק היטב לא מעט פיפי ויציאות קשות יותר. החיתול מתעבה כמובן כשהוא מלא, אך הנוזלים אינם מורגשים מבעד לשכבות הסופגות ואינם מרטיבים את הטוסיק.

   

  יופי: החיתול מעוצב בצבעים רכים ובאיורים שקטים. הבעיה היחידה בעיצוב - בניגוד לגרסה הקודמת של פמפרס, גם המדבקות כאן בצבע לבן, כך שקשה לדעת במהירות היכן הצד האחורי שצריך להיות מתחת לגב הילד, במיוחד אם עושים זאת בחדר חשוך יחסית בלילה או מוקדם בבוקר. כשפותחים את החיתול לקראת החלפה, שני הצדדים נראים אותו הדבר ולבנים לגמרי, וזה מטעה.

   

  הדבקה: המדבקות נסגרות היטב. יש אפשרות להדביק מחדש במקרה הצורך.

   

  מרקם פנימי: נעים מאוד למגע, ופחות מורגשות הגבשושיות הקטנות שהיו בשכבה הפנימית של חיתולי פמפרס הקודמים.

   

  האגיס מידה 5

  נוחות: החיתול נעים למגע מבפנים, אך מעט נוקשה מבחוץ ואינו נמתח מספיק. הגמישות על גוף הפעוט אינה מלאה, והחיתול קצת קשיח. הוא אינו מותיר סימנים על העור. אין סימון מיוחד להתמלאות החיתול.

   

  ספיגה: סופג היטב גם במשך הלילה, ללא דליפות ותקלות. כשהחיתול מלא אפשר לחוש מעט בשכבה הרטובה מבעד לשכבות הפנימיות.

   

  יופי: על החיתול מתנוססות דמויות פו הדב. כהורה, הדבר לא משנה לי כלל.

   

  הדבקה: המדבקות נסגרות היטב, ויש אפשרות להדביק מחדש במקרה של פתיחת-שווא.

   

  מרקם פנימי: נעים למגע בסך הכל, אך יכול היה להיות רך יותר.

      

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  האגיס ופמפרס. שוק החיתולים רותח
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים