שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  4.5 מיליון ש' לניצולה מתאונה שקטלה משפחה

  במאי 2012 נהרגו שמונה מבני משפחת אטיאס בתאונה מחרידה ליד טבריה. הילדה ששרדה, כיום בת 9, תקבל את הסכום מעזבונות אחיה. בא כוחה עו"ד דוד אור-חן דורש משר התחבורה: "להקים ועדת חקירה משלימה לאירוע"

  ילדה בת 9, הניצולה היחידה מתאונת הדרכים המחרידה של משפחת אטיאס במאי 2012, תפוצה על ידי חברת הביטוח בכ-4.5 מיליון שקל. כך נקבע בהסדר פשרה שאושר היום (ד') בבית המשפט המחוזי בלוד בין בא כוחה של הילדה לבין "שומרה", שביטחה את המכונית המשפחתית. המבטחת תשלם את הסכום מעיזבונות ששת אחיה, כשבמקביל קיימות שתי תביעות נוספות של הילדה - אחת של עזבון הוריה והאחרת על נזקי גוף.

   

  עדכונים שוטפים - גם בטוויטר של ynet

   

  עו"ד דוד אור-חן, שייצג את התובעת, שלח במקביל מכתב לשר התחבורה ולמנכ"ל משרדו שבו הוא קרא להקמת ועדת חקירה משלימה לנסיבות שהובילו לתאונה: "מדו"ח חקירה של הטכניון מאוקטובר 2012 עלה בבירור כי הרכב של בני משפחת אטיאס האיץ מאחר שמצערת הגז נתפסה או בשל בעיה מכנית או בשל כשל במחשב האישי. דרושה חקירה משלימה על ידי מומחים בתחום הרכב ומחשבי הרכב על מנת שתנסה למצוא את הגורם ותמנע תאונות מסוג זה בעתיד". 

  זירת התאונה ליד טבריה (צילום: חגי אהרון) (צילום: חגי אהרון)
  זירת התאונה ליד טבריה(צילום: חגי אהרון)

  התאונה הקשה התרחשה בכביש היורד מצומת פוריה לטבריה, ובה נהרגו שמונה מבני משפחת אטיאס מהיישוב בר מיוחאי שבצפון: האב רפאל,

  האם יהודית ושישה מילדיהם אביה (17) תלמידת אולפנה במירון, התאומים אלישיב ונריה שמעון (16), שירה (11), תאיר (8) ונועה (4).

   

  במהלך הנסיעה איבד האב את השליטה על הרכב והספיק להתקשר למוקדונית ולצעוק: "אנחנו אחרי צומת גולני בירידה לכיוון טבריה איבדנו את הבלמים". מדו"ח תאונת הדרכים עלה כי המכונית היה במצב של האצה בלתי נשלטת והבלמים לא הצליחו לעצור אותה.

   

  בהסדר שאושר בבית המשפט המחוזי בלוד נקבע שהסכום יינתן לה בשל הנזקים שנגרמו לה בעברו או ייגרמו לה בעתיד, באופן ישיר או עקיף עקב מות אחיה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אביהו שפירא
  לוויית בני משפחת אטיאס
  צילום: אביהו שפירא
  עו"ד דוד אור-חן
  מומלצים