שתף קטע נבחר

הישראלי הכי מכוער שיש: נוסעים התפרעו בטיסת ישראייר, איימו להכות דיילים

ויכוח בין נוסעת שביקשה לרכוש מוצר פטור ממכס במהלך טיסת ישראייר לורנה, לבין דייל, התפתח לתגרה קולנית שכמעט הסתיימה באלימות. בני משפחתה של הנוסעת קיללו את הדייל ואיימו להכותו. צפו בסרטון המביש. ישראייר: "נעשה הכל כדי להבטיח רמת ביטחון ובטיחות גבוהה ומחמירה"

זהו כנראה פרצופו המכוער ביותר של הישראלי. נוסעת טיסת ישראייר לוורנה בסוף השבוע האחרון תקפה באלימות מילולית דייל של החברה, לאחר ויכוח שהחל ברכישת שוקולד פטור ממכס. הוויכוח התלהט והצטרפה אליו אחותה של הנוסעת, שקיללה את הדייל, ולאחר מכן קרוב משפחה נוסף של הנוסעת קם, קילל ואיים להכות את הדייל. צפו בסרטון המביש:

 

"אתה עובד שלי, אני שילמתי כרטיס טיסה ואתה תמכור לי את השוקולד", הטיחה הנוסעת בדייל שהיה עסוק במכירה לנוסע אחר, בזמן שנוסעי המטוס בסביבה ניסו להרגיע אותה. מספר שניות לאחר מכן הצטרפה להתנהגות הבזויה מי שהציגה עצמה בסרטון כאחותה של הנוסעת שקראה אל עבר הדייל "יא חתיכת זבל" ו"תוריד ת'עיניים שלך". בהמשך חזרה על הדברים פעם נוספת והוסיפה גם "אני אגנוב לך את השוקולד".

 

בשלב זה הצטרף לדברים גם אדם נוסף, ככל הנראה קרוב משפחה נוסף שזוהה על ידי הנוסעים שבסביבה, אשר קם ממקומו בפתאומיות ואמר לדייל "אני שם זין עליך, יא מניאק", והמשיך בצרור קללות נוספות.

 

עם נחיתת המטוס בוורנה התקשרו אנשי צוות האוויר למשטרה על מנת לדווח על תקיפה, אך לא ננקטו כל צעדים נגד הנוסעים.

 

הסרטון עלה לפייסבוק אמש (מוצאי שבת) לאחר שהופץ תחילה בפורומים שונים של דיילי חברות התעופה הישראליות. משיחות שקיימנו עם דיילי החברות השונות, הם הביעו זעזוע עמוק מהמקרה, וביקשו להוסיף כי האלימות הנראית בסרטון אינה זרה להם, והם נתקלים בה בלא מעט טיסות. "לקח לי כמה דקות לעכל את מה שראיתי בסרטון הזה ואני עדיין בהלם שדברים כאלה באמת קורים. אז לכל מי ששאל "מה כבר קשה בלהיות דיילת".. בבקשה

 

לאחר פרסום הסרטון בפייסבוק, קיבלו מספר דיילים שהעלו אותו או שיתפו אותו איומים מבני המשפחה הנראים בו, לפיהם אם לא יסירו את הסרטונים יפנו למשטרה ויתלוננו על פגיעה בהם. לידי ynet הגיעו התכתובות בהן הנוסעת בסרטון כותבת למי שהעלתה אותו לפייסבוק "הרסת לי את החיים". בתכתובת אחרת נשלחו בני משפחה לבקש בקשה דומה.

 

הדייל הנראה בסרטון ביקש שלא להגיב לכתבה.

 

מישראייר נמסר בתגובה: "תופעת האלימות של נוסעים כלפי צוות הטיסה הולכת ומתגברת. היא אף מצויינת בדוח של ICAO - International Civil Aviation Organization. תפקידנו לעשות הכל בכדי למגר התופעה בראש ובראשונה בהיבט הבטיחותי כלפי הנוסעים והציוד בטיסה. הסרטון שהועלה לרשת צולם על ידי אחד הנוסעים ששיתף את כולנו בחוויות שיש לעוקרן מהשורש. ישראייר עושה ותעשה הכל בכדי להבטיח רמת ביטחון ובטיחות גבוהה ומחמירה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים