שתף קטע נבחר

מחשש לתגובות הציבור: התקשורת לא הוזמנה לסיור נתניהו בשוק

אתמול הצדיע הליכוד לשרה נתניהו, והיום ראש הממשלה סייר בשוק מחנה יהודה, אך בניגוד לסיורי בחירות קודמים, הפעם התקשורת לא הוזמנה ואת הצילומים הפיצה לשכתו, לאחר שעברו בקרה ועריכה. באחת התמונות: נתניהו נצפה משלם מכיסו על קפה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום (ב') בשוק מחנה יהודה בירושלים. יחד איתו סיירה בשוק ח"כ מירי רגב. בניגוד לסיורי בחירות קודמים של נתניהו בשוק, הפעם התקשורת לא הוזמנה לביקור, ואת הצילומים מהסיור הפיצה לשכתו של נתניהו לאחר שעברו בקרה ועריכה קפדניים. גורם בכיר במטה הליכוד הודה: "היה חשש שביבי ייתקל בהערות מצד אנשי השוק על יוקר המחיה, והעדפנו לשלוט בצילומים מאשר לאבד שליטה".  

 

אתמול: הליכוד הצדיע לשרה נתניהו

נתניהו ומירי רגב בשוק, בתמונות שהפיצה לשכתו תחת בקרה קפדנית (צילום: דוברות מפלגת הליכוד) (צילום: דוברות מפלגת הליכוד)
נתניהו ומירי רגב בשוק, בתמונות שהפיצה לשכתו תחת בקרה קפדנית(צילום: דוברות מפלגת הליכוד)

 

באחת התמונות שהופצה, נראה נתניהו משלם מכיסו על קפה. "רצינו שהשטר בתמונה יהיה ברור, ושיהיה ברור שביבי שילם", הודה בכיר בליכוד. "כמובן שזה בא על רקע כל הפרסומים כאילו הזוג נתניהו מעולם לא מוציא כסף מכיסו, זו טענה לא נכונה, אבל בכל מקרה רצינו להזים אותה".

נתניהו משלם מכיסו, בתמונה שהופצה על ידי לשכתו (צילום: דוברות מפלגת הליכוד) (צילום: דוברות מפלגת הליכוד)
נתניהו משלם מכיסו, בתמונה שהופצה על ידי לשכתו(צילום: דוברות מפלגת הליכוד)

 

בתום הסיור כתב נתניהו בדף הפייסבוק שלו: "הבוקר ביקרתי בשוק מחנה יהודה. אני זוכר את השוק מימי ילדותי. הוא עבר הרבה תהפוכות. היו תקופות קשות של פיגועים. אני שמח שהמדיניות התקיפה שלנו שומרת בראש ובראשונה על הביטחון בירושלים ומביאה שגשוג לשוק. מחמם לי את הלב ששוק מחנה יהודה הפך מוקד משיכה לאנשים מכל רחבי העיר והארץ". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דוברות מפלגת הליכוד
משלם מהכיס
צילום: דוברות מפלגת הליכוד
מומלצים