שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  כביסה אקולוגית יעילה פי 20 מהחומרים הקיימים

  קטגוריית מוצרי ניקיון הכביסה בישראל מתחדשת עם "דיזולב"- סטריפים (פסים דקים) אקולוגיים לכביסה, המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת. דיזולב מיוצר בקנדה והוא תוצר של פיתוח פטנט רשום עולמי, שמאפשר כוח ניקוי חזק במיוחד הודות לחומר ניקוי המרוכז פי 20 מאשר באבקות כביסה או ג׳לים רגילים. דיזולב דוחס עוצמת ניקוי ידידותית לסביבה ומרוכזת במיוחד לרצועה קטנטנה ומדודה של סבון כביסה שפשוט מכניסים למכונת הכביסה. הנוסחה בעלת ההקצפה הנמוכה מתאימה לכל סוגי מכונות הכביסה.

   

  דיזולב מציג חדשנות גם בגזרת חווית השימוש - אין צורך למלא מכסים או כוסות מדידה. סטריפ אחד של דיזולב מתאים לכביסה אחת, עד 7 ק״ג. פשוט מכניסים את הפס לתוף המכונה או לתא סבון הכביסה, מוסיפים את הכביסה ומפעילים. מאחר והמוצר מתמוסס לחלוטין במהלך הכביסה, מה שמעניק רכות מרבית לכביסה, ניתן להוסיף כמות קטנה של מרכך כביסה, לקבלת תוצאה של כביסה ריחנית במיוחד. ניתן להשתמש בדיזולב בכל מכונות הכביסה, במים חמים או קרים והוא מותאם למים הקשים בישראל.המוצר מתכלה לחלוטין ולא משאיר אבקה או ג'ל המקצרים את אורך חיי המכונה.

   

   (צילום: bb&a ) (צילום: bb&a )
  (צילום: bb&a )

  דיזולב מגיע בתצורה חדשנית של סטריפ (פס דק), הוא מתמוסס לגמרי במכונת הכביסה,אינו משפיע על יכולת הספיגה של הבד ומשאיר את הכביסה נקייה ורכה במיוחד, מאחר ועל הבגדים לא נותרים דטרגנטים. התצורה החדשנית מאפשרת נוחות שינוע, אחסון ותפעול - אין צורך להרים מכלים כבדים של ג׳לים או אבקות, ניתן לאחסן במגירה ואפילו לקחת לדרך - אידיאלי לנופש וטיולים.

   

  דיזולב הוא אחד מסבוני הכביסה המובילים בעולם בתחום הקיימות מבין המוצרים הנמכרים כיום, משלב התכנון, דרך הייצור ועד לנקודת המכירה. הוא מיוצר מחומרים טבעיים, מתפרק ביולוגיתואינו מזהם מי תהום. "טביעת הרגל האקולוגית" של דיזולב קטנה משמעותית מזו של נוזלי כביסה ואבקות כביסה. הוא איננו נארז במכלי פלסטיק, ובזכות משקלו הקל ניתן לחסוך 94% מן הדלק וגזי החממה הנפלטים כתוצאה מהובלתו, זאת בהשוואה לנוזלי הכביסה ולאבקות הכביסה של המותגים המובילים. המוצר הינו טבעוני- איננו מכיל מרכיבים מן החי ולא נוסה על בעלי חיים.

   

  דיזולב הינו בעל תכונות היפו-אלרגניות באישור דרמטולוגים בלתי תלויים- אינו מכיל פרבן,פוספט, צבעים מלאכותיים, אינו מכיל מלבין (כלור), אינו מכיל 4,1 –דיאוקסן, אינו מכיל סורפקטנטים (חומרים פעילי שטח) או ממסים קטיוניים העלולים לפגוע ביכולת נידוף הזיעה של בדים מסוימים.

   

  בשלב זה מושקים שני מוצרים: דיזולב קלאסי - מותאם לכל סוגי הכביסה; בייבי דיזולב - כל היתרונות של דיזולב וללא תוספת בישום, מותאם לעורו הרך של התינוק. דיזולב נטורל- ללא בישום.

   

  • כמה: 39.90 שקל לחבילה של 32 סטריפים
  • איפה: באתר וברשתות וחנויות הטבע המובילות: עדן טבע מרקט, green, ניצת הדובדבן טבע קסטל
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: bb&a
  דיזולב- סטריפ אקולוגי לכביסה
  צילום: bb&a
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים