שתף קטע נבחר

התעטש ושלף צעצוע שהיה תקוע באפו 44 שנה

מילת הברכה "לבריאות" מעולם לא הייתה מוצדקת יותר: סטיב איסטון בן 51 מאנגליה, שסבל שנים מנזלת ומכאבי ראש, גילה בעקבות התעטשות חזקה חלק מצעצוע ששאף כשהיה בן 7. "בכלל לא הייתי מודע לזה שזה שם"

 

סטיב איסטון (51) יכול לנשום סוף סוף לרווחה. זאת לאחר שהצעצוע שהיה תקוע באפו זה ארבעה עשורים יצא הודות ל"אפצ'י" חזק במיוחד.

 

עוד חדשות בעולם :

הדו"ח שהכין הנרצח הרוסי: פוטין שיקר

תוך 3 חודשים: 3 בלוגרים נרצחו בבנגלדש

ישראל-גרמניה, 50 שנה: עדיין לא חברות אמת

 

איסטון, תושב מחוז סורי שבדרום-מזרח אנגליה, ישב לפני שישה שבועות מול מחשבו והתעטש בחוזקה. לאחר ההתאוששות מההתעטשות גילה קצה חץ צעצוע בגודל של מטבע קטן. בשיחה עם אמו, שבמהלכה ניסה לברר אם היא יודעת על אירוע בעברו שבו נתקע החלק באפו, הוא נדהם לגלות שבגיל 7 הוריו לקחו אותו לבית חולים לאחר שחשדו שהוא שאף את הצעצוע.

 

החלק הקטן שהיה תקוע באף מאז גיל 7  ()
החלק הקטן שהיה תקוע באף מאז גיל 7

"התעטשתי ופתאום ראיתי את זה יוצא מהנחיר השמאלי שלי", אמר איסטון. הוא העיד כי במרוצת חייו סבל לעתים מנזלת ומכאבי ראש אך תמיד סבר כי מדובר בשפעת. "למראה הצעצוע חשבתי לעצמי: מאיפה לעזאזל זה הגיע?".


"מה עוד יש לי במעלה האף שאני לא יודע על קיומו?" איסטון ()
"מה עוד יש לי במעלה האף שאני לא יודע על קיומו?" איסטון

  

לפני 44 שנה, מצאו אמו ואביו קוונטין, כיום בני 77, את בנם הקטן משחק באקדח חצים בביתם, והבחינו כי חסר חלק מאחד החצים. "לקחתי אותו לבית חולים והם ניסו במשך שעות

 ארוכות לחפש אותו אך לא מצאו", סיפר האב. "הם חשבו שטעיתי. אני ידעתי שהוא שאף את החלק ודאגתי מכך שלא ניתן למצוא אותו".

 

לאחרונה, לקח איסטון את החלק לרופא שלו והוא נדהם מהתגלית. "הרופא שלי היה המום כמו כולם, אך ציין כי לא נגרם אף נזק", סיפר איסטון. "44 שנים זה היה אצלי באף ולא הייתי מודע לכך. אני לא מרגיש אחרת עכשיו".

 

"כעת", מעיד איסטון בשיחה עם כלי תקשורת בבריטניה, "אני תוהה אם יש עוד דברים שם במעלה נחיריי שאני לא יודע על קיומם".  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים