שתף קטע נבחר

צוללות למען כריש קטן והחתול שמלקק ונושך

צמד מתנדבות למען כרישים בתאילנד הבחינו בכריש קטן שהסתבך ברשת דיג ונחלצו לעזרת הטורף שהיה בסכנת חיים. איך מתמודד חתול נוכח מתקפת ליקוקים ונשיכות מצד חברו לספה וכיצד עבר המפגש הראשון הכלבלבה מוקה עם גרגירי מזון יבש גדולים? חיות ברשת

ארגון למען בעלי חיים ימיים בתאילנד, מקיים בשנים האחרונות סקרים ימיים כדי לעקוב אחר אוכלוסיית הכרישים שחורי הסנפיר החיים באזורי האיים. בזכות הסקרים, הם נתקלים גם בכרישים צעירים רבים שמתו לאחר שהסתבכו ברשתות או קרסי דיג. באחת הצלילות, הבחינו שתי מתנדבות בכריש שחור סנפיר במצוקה, לאחר שהסתבך ברשת סמוך לאחת משוניות האלמוגים. צפו במבצע השיחרור הימי.

 

 

 

 

ליקוק, נשיכה, ליקוק, נשיכה

כל מי שגידל או מגדל חתול, סביר להניח שנתקל בתופעה המלטפת ומכאיבה. רגע אחד החתול מלקק אתכם בכף היד עם לשונו המחוספסת ותוך שניות עובר ממצב של חבר אמת ותומך למכונת נשיכות פרוותית, שמבצעת את זממה בנשיכות מהירות ואז חוזר חלילה. למזלם של החתולים, רובם חמודים ובעליהם מתרגלים לאישיות המפוצלת ואף לומדים לחבב אותה לאחר מספר שנים. צפו ברומן הליקוקים הנעים-אלים בין צמד חתולים על הספה.

 

 

 

תן ביס

האכלת חיות בר אסורה במרבית מדינות העולם מחשש כי חיות יתרגלו לקירבת בני אדם ולהשגת מזון זמין באזורי מגורים ובילויים. הסכנה הגדולה היא גילוי של תוקפנות מצד החיות שהורגלו לקבל את מזונן מבני אדם, ברגע שלא יסופק להן המזון. מעבר לחשש של הפצת מחלות, שחלקן מסוכנות לבני אדם, האכלת חיות בר עלולה לשנות את התנהגות החיות לרעה. לעיתים, חיות מקבלות מזון שאינן מסוגלות לעכל והן עשויות לסבול מבעיות בריאותיות. למרות שבארה"ב יש איסורים על האכלת חיות בר, בסרטון הבא תוכלו לצפות באדם שהחליט להאכיל אליגטור צעיר בחטיפים פריכים.

 

כלבלבה טועמת לראשונה מזון יבש

הכלבלה מוקה צולמה לראשונה מתמודדת עם מזון כלבים יבש. אתגר לשיניים החדשות וללסת. עמדה בו בכבוד מעורר הערצה.

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יוטיוב
צילום: יוטיוב
צילום: יוטיוב
צילום: יוטיוב
צילום: יוטיוב
צילום: יוטיוב
מומלצים