שתף קטע נבחר

היכה את אשתו: "שכחה להאכיל את הגמל של אימא"

ארבעה חודשי עבודות שירות נגזרו על תושב הפזורה הבדואית שתקף את אשתו בתואנה כי לא מילאה את חובותיה. כשבתם ניסתה להפריד ביניהם הוא תקף גם אותה

תושב הפזורה הבדואית בדרום נאשם בתקיפת אשתו ובתו ונידון לארבעה חודשי עבודות שירות. כך נודע היום (ג') ל-ynet. בבית המשפט הסביר: "תקפתי אותה כי לא האכילה את הגמל של אימא שלי".

 

את האישום נגד האיש (37) הגישה יחידת התביעות נגב באמצעות פקד עו"ד אייל זיכרמן לבית משפט השלום בבאר שבע. על פיו הוא ביקש מאשתו להאכיל את הגמלים שלו. לאחר שעשתה כן שאל אותה מדוע לא האכילה את הגמל של אמו, והיא הסבירה כי אחותו ביקשה לעשות זאת. אולם בתגובה הוא סטר לה בפניה.

 

מיד לאחר מכן החלה האישה ללכת לכיוון הגמל של חמותה, והסבירה לו כי היא אחראית גם על הטיפול בכבשים שלו. בתגובה הוא הכניס אותה הביתה והחל לתקוף אותה בכבל חשמל שהיה בסלון. מיד לאחר מכן ניסתה בתם להפריד ביניהם אך הוא תקף גם אותה. לפיכך הואשם בעבירות של תקיפה הגורמת חבלה של ממש ובתקיפה של אשתו ושל בתו.

  

לאחר שהגישה נגדו את התלונה הסבירה האישה כי עשתה כן מתוך קנאה, שכן הנאשם לקח לו אישה שלישית.

 

במסגרת הסדר טיעון הודה הנאשם במיוחס לו, אך הסביר כי זעם עליה על שלא האכילה את הגמלים של אמו. במסגרת ההסדר הוא נידון לארבעה חודשי עבודות שירות. עורכי דינו, משה מרוז ואיתי כהן, מסרו כי "מאחר שמדובר בבני זוג נשואים, הסכימה התביעה למען שלום בית ושמירת התא המשפחתי שלא לשלוח את הנאשם למאסר ולהסתפק בעבודות שירות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: index open
(אילוסטרציה)
צילום: index open
צילום: אוהד צויגנברג
עו"ד מרוז
צילום: אוהד צויגנברג
עו"ד איתי כהן
מומלצים