שתף קטע נבחר

נא להכיר: המלון הראשון בארץ שקיבל דירוג

מלון יהודה בירושלים הוא המלון הראשון שזוכה לדירוג החדש בישראל, שעדיין ממשיך לצלוע. לאחר בחינה מדוקדקת הוא זכה לארבעה כוכבים. שר התיירות: "עדיף שייעשה דירוג חובה"

מלון יהודה בירושלים הוא המלון הראשון שזוכה לדירוג בשיטת הדירוג החדשה של ישראל, והוא יקבל היום (ה') תעודה המעידה באופן רשמי כי הוא דורג ברמה של ארבעה כוכבים.

מלון יהודה בירושלים ()
מלון יהודה בירושלים

מלון יהודה הוא מלון בוטיק בן 129 חדרים הנמצא במורדות גבעת משואה בירושלים, הוא כולל מגוון חדרים וסוויטות, מתקנים בהם בריכה חצי אולימפית מחוממת, בריכה לפעוטות, חדר כושר, משחקיה, מרכז עסקים, בר ומסעדה וכן בית כנסת. מלון יהודה היה בין הראשונים שהגישו בקשה להיכנס לפרוייקט הדירוג. מנכ"ל המלון אמר אתמול כי הוא מקווה שגם שאר בתי המלון בישראל יצטרפו לדירוג, מה שבסופו של דבר ייטיב עם הלקוחות.

 

"אני רואה בשמחה וגאווה את זה שאנחנו המלון הראשון שקיבל דירוג. השתוקקתי לכך שחברת הדירוג תגיע אלינו, שיחקרו ויתעמקו וייתנו לנו את הדירוג שלו אנחנו זכאים. קיבלנו דירוג של ארבעה כוכבים ובחודש נובמבר, לאחר שנשלים את בניית הספא נעבור בדיקה מחודשת ושואפים להגיע לארבעה כוכבים סופוריור (ארבעה +).

 

יצוין כי מאז החל פרויקט דירוג המלונות, לפני כחצי שנה, הצטרפו אליו כ-30 בתי מלון בלבד, בהם רשת מלונות ישרוטל.

שאר המלונות החליטו בשלב זה לנצל את העובדה שמדובר בדירוג וולנטרי ולא להצטרף לפרויקט, ובכלל זה רשתות בתי מלון גדולות כדוגמת פתאל, רשת דן, אורכידיאה, קראון פלאזה ואחרות.

 

שר התיירות יריב לוין התייחס אתמול לנושא דירוג המלונות בוועדת הכלכלה של הכנסת ואמר כי אין ספק שקצב ההצטרפות הנוכחי לפרויקט פשוט לא קיים. "אם אחרי כשנתיים הצטרפו לפרויקט רק 25 מלונות, אז נדמה שהעסק לא עובד. טרם כניסתי לתפקיד התגבשה הסכמה עם התאחדות המלונות שתיתן גיבוי ותמיכה בכדי שההצטרפות תיעשה באופן וולונטרי. בשורה התחתונה - אין שום הצדקה לפרויקט בצורה הזאת. אני רואה בעיה גדולה במצב הקיים ואני סבור שעדיף לבחור בין מצב של דירוג חובה מחייב לבין מצב של ביטול מוחלט. דירוג המלונות יתרום לטעמי גם להורדת המחירים".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים