שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   המבצעים הפיננסיים: הטבות לנוסעים לחו"ל

   הנחות למחזיקי כרטיס אשראי הטסים לחו"ל, תזכורת לימי הולדת ושירות פנסיוני למעסיקים - חדש על המדף הפיננסי

   הטבות לנסיעה לחו"ל

   הייטקזון, מועדון הלקוחות של עובדי ההייטק גיבש לאחרונה תנאים והטבות אטרקטיביים למחזיקי כרטיס האשראי של המועדון הנוסעים לחו"ל. בין ההטבות, דחיית חיובי עסקאות המבוצעות בחו"ל (במטבע זר) בתנאי שוטף + 60 ללא ריבית, שער המרות - עסקות בחו"ל יומרו ישירות לשקלים בשער יציג + 1% (לעומת יציג +2.5% המקובל בכרטיסים אחרים).

    

   בנוסף תינתן 0.9% הנחה ברכישת מט"ח, הנחה של 70 שקל בהזמנת מונית לשדה התעופה ב"גט טקסי", בלא קשר לתחנת האיסוף, ביטוח נסיעות לחו"ל לילדים - חינם (לנסיעה עד שבוע) ועוד.

    

   פרסים לרוכשים מט"ח בדואר

   חברת דואר ישראל תחלק פרסים של עד 1,000 דולר לרוכשי מט"ח ולרוכשי או טועני כרטיס ויזה נטען דולר או מאסטרקארד לקראת עונת החופשות והנסיעות. במסגרת זו, תערוך החברה הגרלה בין הרוכשים ויחולקו מאות פרסים בסכומים שונים.

    

   בהגרלה יוכל להשתתף כל מי שרכש מט"ח במזומן או טען את כרטיסי מט"ח חו"ל ב- 800 דולר, יורו או ליש"ט ומעלה בכל אחד מ- 700 סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ.

    

   בתום הרכישה, יקבל הרוכש קבלה שעליה יצוין קוד ההשתתפות בהגרלה. כדי להשתתף בה, יתבקש הרוכש לשלוח מסרון SMS עם מספר הקוד למספר 0529990000 או להזינו באתר דואר ישראל. מיד לאחר מכן יקבל המשתתף הודעה האם זכה באחד מהפרסים הרבים ובאיזה סכום.

    

   מימוש הזכייה הכספית ייעשה על ידי טעינת סכום הפרס בכרטיס ויזה נטען או מאסטרקארד.

    

   חיסכון במקום פק"מ

   חברת הביטוח מגדל מתחילה בימים אלו לשווק גם באינטרנט את פוליסת החיסכון "מגדל קשת לפרט" המאפשרת להפקיד "און ליין" כספים בהפקדות חודשיות שוטפות של החל מ-200 שקל, כאלטרנטיבה לחיסכון או השקעה בבנק.

    

   מהחיסכון נגבים דמי ניהול של 1.25%, ומעבר לכך לא נגבים עמלות נוספות, כאשר ניתן למשוך את הכסף בכל עת.

    

   בניגוד לפיקדון או החיסכון בבנק, התוכנית של מגדל מנהלת את השקעות בהתאמה אישית בשמונה מסלולי השקעה שונים, כאשר ניתן לעבור בין המסלולים ללא עלות.

    

   תזכורת ליום הולדת

   חברת כרטיסי האשראי לאומי קארד משיקה את "My Moments", אזור אישי באתר האינטרנט של החברה לניהול תאריכים מיוחדים וקבלת הטבות.

    

   השירות החדש ישלח ללקוחות תזכורת מבעוד מועד על אירועים מיוחדים כגון: ימי הולדת, ימי נישואין ואירועים חשובים נוספים לאורך השנה, לצד הצעה למתנה עם הטבה. השירות מבוסס על נתונים אותם מזין הלקוח לבחירתו, ומוצג בצורה גראפית נוחה לשימוש.

    

   שירות לנתוני החיסכון של העובדים

   חברת ZEBAROOR השיקה לאחרונה באופן רשמי את מערכת "ZEBAROOR מעסיקים" המספקת מגוון שירותים למעסיקים ולסוכני הסדר. בעקבות התקנות החדשות של האוצר הנכנסות לתוקף בינואר 2016, מחויבים המעסיקים להעביר לגופים המוסדיים מידי חודש את נתוני ההפרשות הפנסיוניות לעובדיהם בקובץ דיגיטאלי במבנה שקבע האוצר.

    

   ישום התקנה על ידי המעסיקים דורש העברת נתוני השכר למבנה הנדרש ומוכנות לקליטת המשובים מהגופים המוסדיים לגבי תקינותם. הנושא מצריך הערכות מתאימה והשקעות לא מבוטלות במידה והמעסיקים מחליטים לפתח ממשק עצמאי.

    

   השירותים שמספקת החברה מאפשרים למעסיקים ליהנות מיתרון הגודל שיש למספר רב של מעסיקים העושים שימוש במערכת, וכך לחסוך בעלויות. בנוסף, החברה מתחייבת ללקוחותיה על שמירה של עדכניות המערכת על פי דרישות האוצר המתעדכנות באופן תדיר.

    

   שירותי החברה כוללים הכנת קבצי השכר במבנה הנדרש על ידי האוצר למשלוח למסלקה הפנסיונית, העברת קבצי השכר במבנה הנדרש לגוף המוסדי, קבלת משובים לגבי תקינות הנתונים וביצוע התיקונים הנדרשים.

    

   הטבות לקיץ

   עם פתיחתה של עונת הקיץ והחופש הגדול מציע בנק מרכנתיל ללקוחותיו מגוון הנחות והטבות בתחום הבילוי והפנאי בארץ ובחו"ל, בין הייתר הנחה בהשכרת רכב בחו"ל, הנחה במלונות בארץ, הנחה באטרקציות והצגות ועוד.

    

   את ההטבות מציע הבנק במסגרת תוכנית ההטבות "מרכנתיל סמייל" שהושקה לאחרונה.

    

   אקדמיה לפיננסים

   "הכשרה חברה לביטוח" ו"מכללת עדיף" הקימו את האקדמיה לפיננסים "עדיף הכשרה" - מרכז מקצועי ובית לסוכני הביטוח, שיספק להם את ההכשרה המתאימה לעולם החדש.

    

   הקורס הראשון שיתקיים באקדמיה יהיה קורס "הסוכן הפיננסי", אשר יעניק לסוכני הביטוח את הבסיס המקצועי הרחב ביותר להבנת מגוון נכסי הלקוח. במהלך הקורס, סוכן הביטוח יוכשר להתמודד עם מורכבות עולם הפיננסים במלואו על מגוון הנכסים המרכיבים אותו.

    

   לדברי שלומית יהב מנהלת מכללת עדיף: "בכדי לנהל את סיכוני הלקוח ומשפחתו, לא ניתן להסתפק בהכרת תיק הביטוח הפנסיוני שלו ושל בני ביתו, כי אם יש להכיר את האסטרטגיה הנכסית של הלקוח ולהיות שותף לה. איגום נכסי הלקוח והכרת ערכם הרעיוני והכלכלי מהווים מרכיב מהותי בניהול סיכוני הלקוח ובני ביתו ובוודאי שהם מהותיים לתכנון אסטרטגיית הפרישה והכנת המשאבים הרלוונטיים לה".

    

   התרחבות גם לביטוח אלמנטרי

   קבוצת קלי, מנהלת ההסדרים הפנסיוניים הפרטית הגדולה בישראל, מרחיבה את פעילותה ונכנסת לראשונה לתחום הביטוח האלמנטרי (רכב, רכוש). על מנת להאיץ את הקמתה של הפעילות החדשה, תשתף קבוצת קלי פעולה עם חטיבת הביטוח האלמנטרי וחטיבת הטכנולוגיות של קבוצת אורלן.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים