שתף קטע נבחר

הנסיך וויליאם מטיס פצועים: "ג'ורג' קופיף"

השני לרשת את הכתר הבריטי השיק קריירה חדשה כטייס אמבולנס-מוטס ומנסה ללהטט בין העבודה למשפחה. "אני מנסה להיות בחור טוב, מנסה לעשות מה שאני יכול כדי להישאר אדם הגון", העיד. על שרלוט אמר: שמחה קטנה


וויליאם, הנסיך הבריטי והשני בתור לכתר, פתח היום (יום ב') בקריירה החדשה שלו כטייס מסוק אמבולנס, משרה שאמורה לעזור לו להמשיך ולהיות עם "הרגליים על הקרקע", אף שבפועל הן יהיו באוויר.

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק ynet חדשות בעולם

 

וויליאם, נכדה של המלכה אליזבת, ששימש קודם לכן כטייס חילוץ והצלה בחיל האוויר המלכותי, יטיס משלחות רפואיות מנמל תעופה קיימברידג' ברחבי מזרח אנגליה. הנסיך בן ה-33, שבמאי האחרון באה לעולם בתו שרלוט, אמר שהוא מתרגש מאוד לקראת התפקיד החדש.

 

"עבודה כמו זו משתלמת וערכית, ומוגדרת בעיניי כשליחות", אמר בראיון טלוויזיוני. "חשוב לי להיות עם הרגליים על הקרקע ועבודה כזו מסייעת לי להגיע לכך". כשנשאל להרחיב על כך, ענה: "אני מנסה להיות בחור טוב, מנסה לעשות מה שאני יכול כדי להיות אדם הגון".

וויליאם בפעולה (צילום: EPA) (צילום: EPA)
וויליאם בפעולה(צילום: EPA)

 (צילום: EPA) (צילום: EPA)
(צילום: EPA)

 (צילום: gettyimages/Mario Testino /Art Partner) (צילום: gettyimages/Mario Testino /Art Partner)
(צילום: gettyimages/Mario Testino /Art Partner)

 (צילום: gettyimages/Mario Testino /Art Partner) (צילום: gettyimages/Mario Testino /Art Partner)
(צילום: gettyimages/Mario Testino /Art Partner)
 

עבודתו כטייס אמבולנס תהיה משרתו העיקרית של וויליאם, אולם הוא ימשיך למלא אחר חובותיו הרשמיות כבן מלוכה, שגדלו בשנים האחרונות לנוכח הדלדול במחויבויות שנוטלת סבתו בת ה-89 לנוכח גילה. "המלכה עדיין מאוד פעילה ועדיין מציגה מנהיגות אדירה", אמר וויליאם.

 

"אבי (הנסיך צ'רלס) גם עושה המון, יש לו המון התחייבויות, כמו לשאר המשפחה. אני מקווה שאמשיך

להיות חלק מכך אך בו בזמן אני מעוניין לעשות משהו שבעיניי חשוב ושעם הזמן שיוכיח את עצמו עבורי".

 

משמעות העבודה החדשה היא שהוא, אשתו קייט וילדיו הנסיך ג'ורג', שיחגוג את יום הולדתו השני, והתינוקת שרלוט, יגורו באנמר הול, אחוזת הכפר שבבית סנדרינגהם, מזרח אנגליה. בראיון הוא תיאר את שרלוט התינוקת, שהוטבלה בשבוע שעבר, "שמחה קטנה מגן עדן" ואת ג'ורג' "קופיף קטן".

 

"מתישהו יהיו עליי - מצד זה של חיי - יותר לחץ ויותר אחריות, אבל כרגע אני מנסה ללהטט בין העבודה למשפחה ואני נהנה מהאתגר", אמר. "אני מניח שבאופן בלתי נמנע בהמשך הדרך הדברים יהיו יותר קשים עבורי".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: EPA
טופגאן. הנסיך וויליאם
צילום: EPA
מומלצים