שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מאיה בוסקילה: "גלגלצ תחנה של בריונים"

  הזמרת מאיה בוסקילה יוצאת במתקפה חריפה נגד תחנת הרדיו הצבאית. במהלך הופעה פנתה לקהל ואמרה: "גלגלצ מנסה להעלים אותי, כולם סובלים, ממורמרים ובוכים, וכולם מנקים מתחת לשטיח, אני קוראת למירי רגב לשנות את השיטה"

  הזמרת מאיה בוסקילה יוצאת למלחמה נגד תחנת הרדיו גלגלצ. במהלך הופעה שהתקיימה הערב (ג') במועדון הזאפה הרצליה, הפסיקה הזמרת את רצף השירים לטובת נאום בוטה כנגד תחנת הרדיו הצבאית, שלטענתה לא משמיעה את יצירותיה ומתעלמת מיצירה נשית של זמרות כמו קרן פלס, מירי מסיקה, שירי מימון ואחרות. 

  מאיה בוסקילה. מתקפה חריפה (צילום: אוהד רומנו) (צילום: אוהד רומנו)
  מאיה בוסקילה. מתקפה חריפה(צילום: אוהד רומנו)

  "יש לי משהו שנורא חשוב לי לומר", פתחה בוסקילה את מה שהיה לנאום "אני מאשימה" קשה כנגד תחנת הרדיו הפופולרית. "האמת היא שיחסי הציבור, המנהל שלי, אמא שלי, החברים שלי וכולם אמרו לי 'אל תעשי את זה! אל תפתחי את הפה הגדול שלך!'. אבל אני לא יכולה שלא לפתוח את הפה הגדול שלי, במיוחד אחרי שלוש שנים ששתקתי וסגרתי אותו ממש טוב. כי חשבתי שדברים ישתנו".

   

   

  "זה התחיל בשיר שבחור אלמוני כתב לי, צביקה פיק. הוא נקרא 'לילה סתוי' והפך להיות ממש להיט במדינה הזאת. כל כך שמחתי, בתור זמרת חדשה. אבל גלגלצ לא השמיעו אותו. אחרי שלושה חודשים שדידי (הררי) נתן להם אותו בכפית של זהב לתוך הפה, הם החליטו לשים אותו כי לא הייתה להם ברירה, מה שנקרא".

   

  הזווית האישית בדבריה של בוסקילה פינתה מקומה עד מהרה להאשמה גורפת של גלגלצ באפלייתם של קולות נשיים בפלילייסט התחנה.

   

  "זה לא יצליח להם"

  "כולם שואלים אותי ברחוב במשך שלוש שנים 'לאן נעלמת?'. לא נעלמתי, תחנה אחת מנסה להעלים אותי. זה לא יצליח להם. אני כאן. אני קיימת. אני הולכת להישאר ואני הולכת לעשות מהפיכה שעוד הרבה ידברו עליה. כי אני לא אוהבת שמאיימים עלי, וזו תחנה של בריונים ואני עם בריונים יודעת להתעסק היטב. אז אם יש פה משהו מגלגלצ ששומע אותי - יש פה המון זמרות שרוצות להשמיע את הקול שלהן, זמרות שהיו זמרות השנה אצלכם.

  מירי רגב. בוסקילה: "גם לך היה קשה" (צילום: עפר מאיר וגיל יוחנן) (צילום: עפר מאיר וגיל יוחנן)
  מירי רגב. בוסקילה: "גם לך היה קשה"(צילום: עפר מאיר וגיל יוחנן)

  "קרן פלס, שהכנסתם אותה לארבע השמעות בסך הכל והוצאתם אותה אחרי ארבע השמעות. מה בדיוק האינדיקציה בארבע השמעות כדי לדעת אם השיר טוב או לא? 53 אחוזים מהתחנה שלכם, אהובים שלי, משמיעים לועזית ואז אין כאילו זמן לזמרות. למה?".

   

  מכאן קראה הזמרת לשרת התרבות מירי רגב, בבקשה להפעיל את כוחה הפוליטי על מנת "לשנות את השיטה". "אני קוראת הערב למירי רגב. אם את רוצה באמת לקום מהמקום שלך, ואני יודעת כמה היה קשה לך בתור אישה להכנס לעולם של גברים", אמרה בוסקילה. "לקום לעשות מעשה ולשנות את השיטה בגלגלצ, שבגללה נהרסות קריירות רבות של זמרות וזמרים, ולתת את ההזדמנות לזמרות שהיו כמוני, פריצות השנה, דיסק השנה, קצת כבוד למה שאנחנו בשבילכם. לא רק אני. מירי מסיקה ושירי מימון וכולם מפחדים וכולם סובלים, ממורמרים ובוכים, וכולם מנקים מתחת לשטיח. אני הפסקתי לטאטא מתחת לשטיח".

   

  טרם נתקבלה תגובת גלגלצ לדברים

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אוהד רומנו
  בוסקילה נגד גלגלצ
  צילום: אוהד רומנו
  לאתר ההטבות
  מומלצים