שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  אם לנפגע בלהקה בב"ש: "ביקשתי שישמור על הילד. הוא פגע בו"

  אמו של נער בלהקת הזמר שמנהלה נעצר בחשד להתעללות מינית נדהמה נוכח הפגיעה בבנה וסיפרה על איומים ששיגר המנהל לנערים, משניסו להימנע מלפגוש בו. "אני לא ישנה בלילות. אני רואה את הפחדים של הילד שלי"

   

   

   

  "ביקשתי שישמור - ומנהל הלהקה פגע בילד"

  "ביקשתי שישמור - ומנהל הלהקה פגע בילד"

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  "הוא אמר שאם הבן שלי לא יגיע לחזרות הוא ישעה אותו מחמש הופעות". אלו האיומים ששיגר על פי החשד משה זאדה, מנהל להקת הזמר "פרחי באר שבע", שנעצר בחשד כי התעלל מינית ביותר מ-15 ילדים ונערים בני 10 עד 16. במשטרה מייחסים לזאדה חשד למעשי סדום, מעשים מגונים, הטרדה מינית, שידול קטינים לביצוע עבירות מין תמורת כסף ופרסום חומרי תועבה. אמו של נער בן 14 שנפגע סיפרה ל-ynet כי ביקשה ממנהל הלהקה, "תשמור על הילד שלא יעשה שטויות. אבל הוא זה שפגע בו".

   

  האם הוסיפה: "הבן שלי היה עם חבר במסיבה. לפני כן היו התכתבויות עם מוזס (כינויו של זאדה, א"ק). הוא שלח לו תמונות לא נעימות וסרטונים. הוא שלח הודעות בוואטסאפ. הבן פחד ללכת אליו, וסיפר לחבר שמוזס שלח לו דברים. האימא של החבר הבינה שקורה משהו לא בסדר. הבן שלה סיפר לה שהבן שלי במצוקה".

   

  אם אחד הקורבנות של מנהל הלהקה מב"ש    (צילום: רועי עידן)

  אם אחד הקורבנות של מנהל הלהקה מב"ש    (צילום: רועי עידן)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  עם פרסום הפרשה דווח כי אמו של נער בן 13.5 שהביא לחשיפת הפרשה אמרה: "אני לא ישנה בלילות. אני רואה את הפחדים של הילד שלי. הוא פוחד לצאת החוצה. הוא שאל אותי 'אימא, אם הוא ייצא, מה יהיה?'. הילד שנפגע סיפר לילד שלי מה קרה והוא פנה אליי. צלצלתי מהר לאבא שלו. הלכנו יחד למשטרה ומפה זה התגלגל".

   

  האם של הנער בן ה-14 הוסיפה וסיפרה כי הוא שלח לחברו את כל הפרטים שהגיעו אליו מזאדה, ובהמשך לדבריה "הבן שלי אמר שהוא לא יכול ללכת. אבל מוזס אמר שאם הוא לא יגיע, הוא ישעה אותו מחמש הופעות. הוא שלח גם לי וגם לבעלי הודעות, ללכת אליו. לא ידענו בכלל את כל הסיפור, אמרנו, 'לך אליו'. אבל מוזס הראה לו שם סרטונים ועשה דברים לא לעניין".

  משה זאדה. "איים שישעה מהופעות" ()
  משה זאדה. "איים שישעה מהופעות"
    

  תחושותיה הקשות של האם לא איחרו לבוא נוכח חשיפת הפרשה. "אני לא רוצה לחשוב על זה. אני לא מאחלת לאף הורה את מה שאנחנו עוברים, אנחנו באבל טוטאלי, לא מתפקדים". היא ביקשה להודות לנער שחשף את המעשים: "לפחות הוא פירק את הלהקה. הוא הציל אנשים אחרים. אני קוראת לו גיבור. הוא והחבר שלו שני גיבורים".

   

  על העיתוי של חשיפת החשדות הוסיפה: "זה עצוב. זה חופש לא חופש. הבן שלי מפחד, הוא מטופל בעזרת פסיכולוגים וגם אנחנו. הבן פחד ואמר לו להפסיק. אבל אחרי מה שזאדה עשה, הוא נתן לו אוכל. אחרי זה הוא שלח לי תמונה להראות כמה הבן שלי נהנה".

   

  היא שיבחה את אמו של החבר, "בזכות זה שהיא התקשרה לבעלי ואמרה שהבן שלי בסכנה, הלכנו למשטרה. ככה גילינו". האם סיפרה כי ניסתה לדובב את בנה בלי קשר לפרשה, ועוד לפניה: "אני כל הזמן מתריעה בפניהם בתור אימא. בכל התקופה הוא היה בסדר. אמרתי לו, 'אם הוא נוגע או מחבק אותך תבוא, תספר'. הוא אמר לי, 'אימא, אין כלום'. אמרתי לו, 'מוזס, תשמור על הילד שלא יעשה שטויות'. אבל הוא זה שפגע". 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים