שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ד"ר בייבי: 60 משפחות לא קיבלו חבילת לידה
  מפרק הרשת, שהיא חברה אחות של מגה, מבקש מביהמ"ש לאפשר לצרכנים לקבל את החבילות שקנו. הצרכנים שילמו 140 אלף שקל וחלקם הגיעו לחנויות והגיבו בזעם כשנאמר להם שכיוון שעשו הזמנה מראש, לא יוכלו לקבל את המוצרים
  עוד קורבנות של הבלגן במגה: 60 משפחות עדיין לא קיבלו את חבילות הלידה שהזמינו ברשת למוצרי התינוקות. כיוון ששילמו עליהן מראש, הם נחשבים לנושים של החברה, שהגיעה לפירוק. לד"ר בייבי 9 סניפים שעדיין פועלים והיא חברה אחות של מגה. 

   

  נפגעתם מד"ר בייבי? קניתם חבילת לידה ולא קיבלתם אותה? כיתבו לנו

   

  צרכנים שלא קיבלו תמורה לכספם: "אגרסיביים"

  "הגעתם של חלק מלקוחות אלה לסניפים והתנהלותם האגרסיבית מול עובדי החברה יוצרת פחד בקרב העובדים..", כך כתב בדו"ח שהגיש לבית המשפט המחוזי מרכז בלוד מפרק רשת ד"ר בייבי, עו"ד יריב שי ישינובסקי ממשרד אפשטיין קנולר טננבוים ושות'.

   

  "הדבר הביא לא פעם לסגירת החנויות ולנטישת העובדים את החנויות. הדבר איננו רצוי כלל ועיקר ופוגע ביצירת פדיונות אופטימליים ובחזרה לשגרה. שהיום נחוצה ביותר בשלבי ייצוב קריטיים אלו".

   

  בין החנויות שהגיעו אליהן צרכנים זועמים: חנות בני ברק ונתניה.

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  "מדובר בתוצאה האנושית וההוגנת ביותר"

  עוד כתב כי "הנתון דלעיל בצירוף העובדה שסך כל סכומי המקדמות אינו גבוה יחסית... וכן העובדה שבדיקה העלתה שחלקן הארי של אותן הזמנות חבילות לידה כבר נארזו ויוחדו לטובת אותם הלקוחות במחסני כל אחג מהסניפים הרלוונטיים הביא את המפרק למסקנה כי יש להכיר בעבור כל אותם הלקוחות, במלוא הסכום ששולם על ידם... בבואם ליטול החבילות, או לשלם את ההפרש הנדרש בגינן.

  "מדובר בתוצאה ההוגנת והאנושית ביותר בנסיבות העניין, שעה שמדובר בחבילות לידה של הורים טריים ו/או נשים הכורעות ללדת...".

   

  הסחורה שווה 30% פחות מהסכום ששילמו הצרכנים

  מפרק רשת ד"ר בייבי פנה לביהמ"ש, בבקשה להכיר בצרכנים האלה, רובם לפני או אחרי לידה, כנושים מובטחים, כלומר ככאלה שחובם יהיה מהחובות הראשונים שישולמו.

   

  המפרק הצהיר ששווי המלאי ברשת עומד על 7.8 מיליון שקל. הוא המליץ להמשיך להפעיל את הרשת עד מכירתה, כולל סניפים הפסדיים כמו ראשל"צ וקריית שמונה. ברשת מועסקים 75 עובדים.

   

  את הבקשה הגיש במסגרת דו"ח שכתב על מצב הרשת ובפרט על חובותיה לצרכנים. מדובר בסכום של כ-140 אלף שקל ששוויו עבור ד"ר בייבי: 100 אלף שקל. עו"ד ישינובסקי מבקש להכיר בתשלומים ששילמו לקוחות החברה כמקדמות לרכישת חבילות לידה, לפני צו הפירוק הזמני שניתן לחברה.

   

  רוב הלקוחות המדוברים, שילמו את מלוא הסכום מראש. מעטים מהם שילמו מקדמות. תשלום על חבילת לידה יכול להגיע ללמעלה מ-5,000 שקל. החברה חייבת בממוצע לכל לקוח כזה כ-2,300 שקל.

  בינתיים, המכירות בסניפים נמשכות כסדרן בעוד נעשים מאמצים להציל את הרשת שכבר תקופה ארוכה נראה שניתקו לה את החמצן. עו"ד ישינובסקי יוציא את סניפי הרשת למכירה בתקופה הקרובה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  צילום מסך מאתר ד"ר בייבי
  מוצרים של ד"ר בייבי
  צילום מסך מאתר ד"ר בייבי
  מומלצים