שתף קטע נבחר

כדורגלנים וכדורגלניות ייהנו מתנאים סוציאליים שווים

סיכום שהושג עם ההתאחדות יאפשר לשחקניות ליהנות מהטבות בשורה של תחומים. ראש חטיבת הספורט בהסתדרות, ניר אלון: "בשורה גדולה"

נבחרת כדורגל הנשים תזכה החל מהחודש לתנאים סוציאליים שווים לאלה של נבחרת הגברים. הנציגות החדשה של שחקניות ושחקני הכדורגל בהסתדרות הודיעו לבית הדין האזורי לעבודה בתל-אביב כי הם מוחקים את התביעה שהוגשה בנושא נגד ההתאחדות לכדורגל בנוגע להשוואת זכויותיהן של כדורגלניות נבחרת ישראל, זאת כמובן לאחר שהנציגות וההסתדרות הגיעו להבנות בעניין עם ההתאחדות.

 

מנכ"ל ההתאחדות, רותם קמר, שלח מכתב לשחקניות נבחרת הנשים של ישראל ובו הוא בישר להן על שורה של הבנות אליהן ההתאחדות הגיעה עם הנציגות. בין היתר הוסדר נושא תשלום החזר ההוצאות לשחקניות בגין אובדן ימי עבודה ושהייה בחו"ל, הושוו התנאים לגבי מענקי מיקום בדומה לאלה הניתנים לנבחרת הגברים, סודר נושא הביטוח, המעטפת המקצועית וציוד הספורט הניתן לשחקניות, נקבעו הסדרי הלינה וההסעה וכן מועדי התשלום.

 

"בשורה גדולה". נבחרת הנשים (צילום: אורן אהרוני)
"בשורה גדולה". נבחרת הנשים(צילום: אורן אהרוני)

 

ראש חטיבת הספורט בהתאחדות, ניר אלון, התייחס לנושא: "הסיכומים אליהם הגענו עם ההתאחדות מהווים בשורה גדולה לכדורגלניות, אשר שנים סבלו מאפליה לא צודקת. אני מודה למנכ"ל ההתאחדות רותם קמר וליועץ המשפטי, אפרים ברק, שהובילו משא ומתן ענייני ומקצועי מתוך כוונה אמיתית להביא לשוויון המתבקש בין הכדורגלניות לכדורגלנים בישראל. בחודשים האחרונים יש לנו עם ההתאחדות והמנהלת שיתופי פעולה בנושאים שונים, והכל מתוך כוונה לקדם את הכדורגל בישראל".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
עופר עיני
צילום: אורן אהרוני
מומלצים