שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הצל נגד סאבלימינל: "עושה יחסי ציבור על חשבון הדם שלי"

  אחרי סגירת החשבון של סאבלימינל בראיון ל"ידיעות אחרונות", הגיעה התגובה הזועמת משותפו המוזיקלי לשעבר הצל בפייסבוק: "אתה מרגיש גדול כשאתה מקטין אותי? זה רק מקטין אותך יותר!". סאבלימינל מיהר להגיב: "הקהל שלך עדיין חושב שאני חרא, לא שומעים מה שאתה אומר לי בפרטי"

  אחרי הראיון של שותפו המוזיקלי לשעבר "סאבלימינל" למוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות" - הראפר "הצל" מנצל את הבמה שלו בפייסבוק ויוצא במתקפת נגד. "אתה מרגיש גדול בזה שאתה מקטין אותי? זה רק מקטין אותך יותר!", כותב הראפר, "למה לקחת לי את הקרדיט על העבודה שעשינו? למה לנסות למחוק אותי מדפי ההיסטוריה? למה לעשות יחסי ציבור על חשבון הדם שלי? הנה פגעת בי ואפילו לא קיבלת שער על זה. פשוט מיותר. אני ואתה יודעים את האמת".

   

  סאבלימנל VS. הצל (צילום: דורון עדות, גדי קבלו) (צילום: דורון עדות, גדי קבלו)
  סאבלימנל VS. הצל(צילום: דורון עדות, גדי קבלו)

  בין יואב "הצל" אליאסי וקובי "סאבלימינל" שמעוני היה סכסוך ממושך, בסופו השלימו. ואולם, הראיון שפורסם ב"ידיעות אחרונות" בסוף השבוע הצית מחדש את הלהבות. בראיון סיפר שמעוני בין היתר כי "יואב עשה איתי המון כסף. לאחרים היתה משכורת, לו היה אחוז. בהליקון אמרו לי, 'אתה זה שמעניין אותנו. הצל הוא זה שלידך, זה יכול להיות גם נחום או הרצל'. אני לא מוריד מהכישרון של יואב בפיפס, אבל מי שמבין ביזנס יודע שזה הייתי אני. אבל יואב הרגיש על גג העולם, יכול לעשות מה שבזין שלו". 

   

  הצל לא נשאר חייב ופירסם פוסט תגובה בפייסבוק שהציג את הגרסה שלו - שזכתה מאז לאלפי לייקים ולעשרות שיתופים. "חשבתי הרבה אם לכתוב או להתייחס לכתבה של 'אח שלי' סאבלימינל. בהתחלה אמרתי 'אני אתעלם ואראה שאני הגבר הגדול יותר'. אבל אני מקבל אין סוף תגובות והחלטתי כן להגיב. אבל אני ממש לא עומד ללכלך", כתב הצל.

   

  "קובי טוען בכתבה שעשיתי כל מניפולציה אפשרית כדי שהוא יסלח לי שהתחננתי לסליחתו", ממשיך הצל בפוסט. "אז נכון, אני הייתי הראשון שהתקשר אליו אחרי שנים של סכסוך, ונכון, כאב לי מאוד שבן אדם שהיה האיש הכי קרוב אליי בעולם התחתן ועשה ילד ואני לא מכיר אותו. נכון זה כאב לי - אבל דיברתי מהלב. בין זה לבין מניפולציה יש אוקיינוס. נכון, רציתי שנחזור לעשות מוזיקה כי באמת חשבתי שזה הדבר הנכון לעשות. באתי נקי, כן ונטול אגו, וגם ביקשתי סליחה. אפילו לא נכנסתי למשחק של מי צודק, ולמרות שסליחה חזרה לא קיבלתי - אני לא מצטער על זה וגאה בעצמי שניסיתי לסגור את המריבה עם החבר הכי טוב שלי, אפילו אם זה אומר להשאיר את הכבוד בבית".

   

  עוד סיפר הצל כי "נכון שבתקופת הזוהר שלנו קניתי האמר ומרצדס וגרתי בסיטי טאוור וכל יום בחורה אחרת, ואתה נסעת על טויוטה והיית סגור בבית עם החברה שלך. אלו היו בחירות שלך, מיליון פעם דיברנו על זה ולא הצלחת לצאת מהחסכנות שלך. אבל שוב אני לא מבין איך זה אשמתי, ולמה אתה כועס עלי על זה".

   

  סאבלימינל והצל בימים טובים יותר (צילום: מוטי לבטון) (צילום: מוטי לבטון)
  סאבלימינל והצל בימים טובים יותר(צילום: מוטי לבטון)

  בתגובה לדבריו של סאבלימנל בכתבה, לפיהם בחברת התקליטים אמרו לו שלא משנה מי ישיר לצידו, רושם הצל: "כשאתה חתמת בהליקון, אני הייתי ילד עם אבא בכלא ומשפחה בלי שקל. אז במקום לרדוף אחרי החלומות כמוך, חלמתי על לחתום קבע בשביל להביא אוכל הביתה, ולא יכולתי לפנטז אז על קריירה במוזיקה. לי לא היו אמא ואבא עשירים, אצלי זה היה לעשות או למות. אז באלבום הראשון התארחתי ב-4 שירים - הלהיטים של האלבום, אחר כך בא 'האור והצל' שזכה להצלחה כבירה. אז מה כואב לך בלהגיד שכתבנו והלחנו ביחד את 'האור והצל'?".

   

  בסוף דבריו, אחרי שהוא טוען למחיקת הקרדיט שלו על האלבום, כותב הצל: "זה לא סוד שאני ואתה כבר לא אחים , גם חברים חצי כוח. אבל לעד אני אשמור לך חסד נעורים. תאקט לנצח".

   

  סאבלימינל לא נשאר בצל, ומגיב

   

  סאבלימינל מצידו לא נשאר חייב - והגיב לשותף המוזיקלי לשעבר שהפך ליריב בפייסבוק. "זה שאתה הבנת איפה עשית טעויות ובאת אלי לנסות ליישר את הדברים, זה התנהגות גברית ומכובדת. כן, פתחנו בינינו הכל בשנתיים האחרונות וניקינו. אבל מה שאתה שוכח זה שכל העולם בחיים לא שמע את זה ממך! מבחינת כל העולם עדיין אני 'דפקתי אותך' או 'גנבתי ממך' ו'מכרתי את המשפחה בשביל כסף' ושאר ציטוטים מהסדרה השלמה שעשיתם עלי או מהכתבות או משיר הנאצה 'סאבלימיז"ל' שעשה עלי אחיך איתמר.

   

  "אז תבין, זה שאני ואתה יודעים את האמת וכבר הספקנו לפתוח פרק חדש, זה לא אומר שהקהל יודע את זה. הם בחיים לא שמעו כל מה שנאמר בפרטי ומבחינתם כל החרא והשקרים שאמרו עלי נכונים. מי שאוהב אותך עד היום חושב שאני ממש נוכל חרא, כולל חברים טובים שלך. עבדתם ממש קשה תקופה ארוכה כדי לגרום לזה להיראות ככה. מעולם לא עבדתם בלתקן את זה, לספר ולכתוב את מה שאתם מספרים וכותבים לי בפרטי".

   

  סיום ההתכתבות בין השניים הגיעה מכיוונו של הצל, שכתב בתגובה לתגובתו של סאבלימינל: "יש לי בעיה עם קובי - אני פשוט אוהב אותו, גם כשאני שונא אותו".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מוטי לבטון
  סאבלימינל והצל בימים טובים יותר
  צילום: מוטי לבטון
  לאתר ההטבות
  מומלצים