שתף קטע נבחר

אוהד הפועל התלונן: "הותקפתי באלות ע"י אוהדי בית"ר"

אוהד אדום (17) הגיש תלונה במשטרה וטען כי הותקף ע"י מספר מאוהדיה של הקבוצה מהבירה בזמן שהמתין להסעה במתחם רידינג. האוטובוס של הפועל ת"א הגיע לאצטדיון טדי כשהוא מלווה באבטחה כבדה

אוהד צעיר של הפועל ת"א הותקף באכזריות ע"י אלמונים בזמן שהמתין בתחנת רידינג להסעה למשחק החוץ של האדומים מול בית"ר ירושלים.

 

האוהד, בן 17, הגיש תלונה למשטרה וטען כי התוקפים היו מצוידים בצעיפים ובחולצות של בית"ר ירושלים, הגיחו מתוך רכב, והכו אותו באלות.

 

 

דובר משטרת מרחב ירקון מסר: "בשעה 16:30 לערך התקבל אירוע תקיפה בסמוך להיכל הספורט החדש בצפון תל אביב. מהדיווח עלה כי צעיר כבן 17 שהמתין להסעה להתמודדות הספורטיבית בין ביתר ירושלים להפועל ת"א הותקף באלות על ידי אלמונים".

 

"הצעיר סיפר לשוטרי תחנת ת"א צפון כי בזמן שהמתין הגיע רכב מתוכו יצאו התוקפים שהכו אותו באלות וכתוצאה מהתקיפה נגרמו לו חבלות. עובר אורח שניסה לסייע לצעיר הכניס אותו לרכבו והחשודים שברו את אחד מחלונות הרכב ונמלטו. הקורבן סיפר כי ברשות החשודים היו צעיפים ופרטי לבוש של ביתר ירושלים.

בעקבות המקרה המשטרה פתחה בחקירה ובסריקות אחר הרכב החשוד".

 

הרכב הבוער והפקקים בכביש 1 ()
הרכב הבוער והפקקים בכביש 1

 

האוטובוס של הפועל ת"א הגיע לאצטדיון טדי כשהוא מלווה בשוטרים רכובים על אופנועים. אריאל הרוש, אקס בית"ר ירושלים, זכה לקללות מהקהל המקומי עם ירידתו מהאוטובוס. רכב שעלה באש בכביש 1 גרם לפקקי ענק בדרך לירושלים.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חבלות על גופו של האוהד המותקף
מומלצים