שתף קטע נבחר

"סטנלי פישר" יקרא להשקיע באפיקים חדשים

קרן קלע יזמות והשקעות מקבוצת רוביקון, שבשליטת איש העסקים והיזם אמיר ברמלי, פותחת בקמפיין הקוראת לציבור לבדוק אלטרנטיבות השקעה נוספות לאלה המוכרות להם כיום. את נגיד בנק ישראל לשעבר יגלם מוני מושונוב

משרד הפרסום ברוקנר-יער-לוי יעלה הערב (יום ב') פרסומת חדשה פרי יצירתו לקרן קלע יזמות והשקעות מקבוצת רוביקון, שבשליטת איש העסקים והיזם אמיר ברמלי. בפרסומת משתתף מוני מושונוב שיגלם את נגיד בנק ישראל לשעבר, סטנלי פישר.

 

אמיר ברמלי ()
אמיר ברמלי

 

הקמפיין קורא לציבור הרחב לבדוק אלטרנטיבות השקעה נוספות לאלה המוכרות להם כיום, כאשר הריבית היא אפסית והבורסות עולות ויורדות, ומעלה את השאלה מי קבע שיש להסתפק בתשואה של חצי אחוז על הכסף.

 

מטרת הקמפיין היא הגדלת מודעות הציבור לאפיקי השקעות חדשים, ולהכיר לציבור גם את קרן קלע, שמגדילה את מאגר המשקיעים הפוטנציאליים שלה במקביל לתהליך מיתוג הכולל החלפת לוגו.

 

 

מאגר המשקיעים של קלע יאופיין, יפולח ויאפשר לכל משקיע פוטנציאלי - גם מי שאין בידו מאות אלפי שקלים - לקבל הצעות המתאימות לצרכיו ולאופיו.

 

בהמשך השבוע תשודר הפרסומת במספר ברייקים מרכזיים במקביל לחשיפה בערוצי מדיה נוספים באינטרנט ובפרינט. לקמפיין מתוכנן גל נוסף מיד לאחר החגים.

 

קרן קלע מקבוצת רוביקון פועלת זה כ- 8 שנים, ויוצאת לראשונה במסע פרסום נרחב לנוכח התחזקות פעילותה בשנים האחרונות והעדר אפשרויות ההשקעה בשוק הפונות לקהל הרחב ולא רק לבעלי ממון רב. בשנה האחרונה הוזכרו קבוצת רוביקון ובעל השליטה אמיר ברמלי בהקשר למספר אקזיטים ועסקאות מוצלחות בהן: עסקת המכירה של Wobi, היציאה מקרן הגשמה, השקעה נוספת בחברת ezbob, הקמת חוף אקולוגי בכנרת ועוד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים