שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  עד להודעה חדשה, לא יתקיימו משחקים בשבת

  מנהלת הליגות המקצועניות הודיעה כי בעקבות החלטת שופטת בית הדין לעבודה, אריאל גילצר כץ, היא תעמוד בהתחייבויותיה. "אין טעם בהמשך הדיון בבקשה שהוגשה ע"י ארגון השחקנים"

  בשעה שנציגות הכדורגלנים טענה כי לא יהיו משחקים בשבת, בעקבות החלטת שופטת בית הדין לעבודה, אריאל גילצר כץ, קיבלה היום (ה') השופטת את הצהרת מנהלת הליגות המקצועניות שלא תקיים משחקים בתחום השבת והחג ולמעשה ישמר הסטטוס קוו שהיה קיים בשנים האחרונות בליגה הלאומית.

   

  במנהלת ציינו: "כהמשך לבקשתנו לקבלת היתר, ולהתחייבותנו לפיה לא יקוימו משחקים כלשהם עד להסדרת אותו ההיתר, הודענו לבית הדין כי אין טעם בהמשך הדיון בבקשה שהוגשה ע"י ארגון השחקנים".

   

  מתחייבים שלא לקיים את משחקי הליגה הלאומית בשבת. באומן (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
  מתחייבים שלא לקיים את משחקי הליגה הלאומית בשבת. באומן(צילום: ראובן שוורץ)

   

  יו"ר ההתאחדות, עופר עיני, ויו"ר המנהלת, יורם באומן, פנו השבוע במכתב לשר הכלכלה, ח"כ אריה דרעי, בעניין המשך קיום משחקי כדורגל ביום שבת. במכתב הבהירו המנהלת וההתאחדות לכדורגל, כי לאור העמדה הברורה שהביע בית המשפט בשבוע שעבר אין להן ברירה, אלא לעצור את משחקי הכדורגל בישראל בכל הליגות והגילאים אם עד ל-7 בספטמבר לא תסדיר ממשלת ישראל את חוקיות העניין בהיתר הנדרש.

   

  לאור ההצהרה שהוגשה לבית המשפט הסכימה נציגות השחקנים לדחות את הדיון שהיה קבוע ל-7 בספטמבר. השופטת גילצר כץ תשוב ותבחן את הנושא ב-1 בנובמבר.

   

  צפו באולפן ynet

  צפו באולפן ynet

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  בנוסף מנהלת הליגות וההתאחדות לכדורגל הוציאו מכתב לזכיינים ולטוטו המיידע אותם על המשמעות הנגזרת מהדיון בבית הדין לעבודה והסיטואציה שנוצרה.

   


    

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים