שתף קטע נבחר
.
ערוץ 20

צפו: אימאם מוסלמי קורא למהגרים לכבוש את אירופה דרך הרחם

בדרשה שנתן במסגד אל-אקצה, השייח' מוחמד אייד אמר כי מדינות אירופה אינן מונעות מתוך חמלה כלפי הפליטים, אלא מתוך שאיפה להשיג כוח עבודה. "עלינו לכבוש את ארצות אלו"

דרשות ההסתה במסגד אל-אקצה נמשכות, והפעם על הכוונת: אירופה. השייח' מוחמד אייד' מסר בדרשה כי על המוסלמים לנצל את משבר ההגירה ולהתרבות עם אזרחיות אירופה ו"לכבוש את ארצותיהם", כך חשף מכון ממר"י, המכון לחקר התקשורת במזרח התיכון.

 

בנאום שנשא במסגד אל-אקצה שבהר הבית, אייד טען כי מדינות אירופה אינן מקבלות את פליטי סוריה בשטיח אדום משום שהן מונעות מחמלה, אלא משום שהיבשת זקוקה לידיים עובדות.

 

"אירופה הזדקנה ונעשתה נואשת לכוח אדם... הם לא פועלים ממניעים של חמלה על הלבנט, או על האנשים ועל הפליטים", אמר אייד, שהוסיף כי "בקרוב, אינשאללה, נרמוס אותם תחת רגלינו".

 

>>עוד באתר ערוץ 20>>

 

"בכל רחבי אירופה, הלבבות מלאים בשנאה כלפי מוסלמים. הם היו מעדיפים שנמות, אבל הם איבדו את הפוריות שלהם, כך שהם מחפשים אותה בקרבנו", הוא אמר.

 

השייח' הצהיר כי "בין אם הם אוהבים את זה או לא, אמריקאים, איטלקים, גרמנים והצרפתים ייאלצו לקבל את הפליטים. בקרוב נאסוף אותם בשם הח'ליפות הקרבה ובא. נאמר לכם כי אלו הם בנינו, שלחו אותם או שנשלח את צבאותינו אליכם", סיכם אייד.

 

השייח' המסית ציין כי אירופה מתמודדת עם אסון דמוגרפי משום שאזרחיה הפסיקו להביא ילדים לעולם. באיטליה שיעור הילודה עומד על 8.4 ל-1000 אנשים, ומדובר בנתון הנמוך ביותר מאז 1861, כשנתונים דומים בשאר אירופה, במדינות בהם האוכלוסייה גדלה רק בזכות הגירה גדולה.

 

יש לציין כי עבור המוסלמים, גל ההגירה הוא חלק ממלחמת הג'יהאד, "התגנבות", כפי שמוגדר בקוראן.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מסגד אל אקצה. ההסתה נמשכת
צילום: shutterstock