שתף קטע נבחר
.
ערוץ 20

גרמניה: מוסלמים מאיימים על המקומיים - התאסלמו או תמותו

מוסלמים תלו שלט על גשר בכביש ראשי בגרמניה ועליו הכיתוב: ילדיכם יתפללו לאללה או ימותו.

ילדיכם יתפללו לאללה או ימותו. גשר בגרמניה ()
ילדיכם יתפללו לאללה או ימותו. גשר בגרמניה

 

לא כך ציפו הגרמנים שיקבלו המוסלמים את ידם הנדיבה. על שלט שהוצב על גשר בכביש ראשי בגרמניה, נכתב איום מפורש על עתידה. "ילדיכם יתפללו לאללה או ימותו", נכתב על השלט שלא נחתם. הכותבים, כך נראה, מניחים שהדור הבא של הגרמנים יתאסלם. זוהי תקרית ראשונה מסוגה, ומדגישה את החשש לפיו אין פניהם של המהגרים החדשים להיטמע או להשתלב, אלא להשתלט על אירופה.

 

>>עוד באתר ערוץ 20>>

 

זאת על רקע משבר הפליטים שממשיך לפלג את אירופה למזרח ומערב. אתמול נפגשו מנהיגי מדינות האיחוד לפסגת חירום יממה בלבד לאחר ששרי הפנים של האיחוד האירופי קבלו החלטה לפזר את 120 אלף הפליטים.

 

על פי החלטת שרי הפנים האירופאים, 66 אלף מתוך 120 אלף הפליטים השוהים כעת ביוון ובאיטליה יפוזרו תחילה בין מדינות האיחוד, והשאר יפוזרו בשנה הבאה. הפיזור יתבצע כך שתשע מדינות במרכז אירופה ובמזרחה יידרשו לקלוט 15 אלף פליטים מתוך הכמות הכוללת, בעוד צרפת וגרמניה יקלטו כמות כפולה. קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל התחייבה לעשות כל שביכולתה כדי להגיע להחלטה פה אחד בסוגיה,על אף שעד כה ההחלטות נכפו על מדינות מזרח אירופה.

 

חשוב להדגיש כי פתרונות אירופה אינם קרובים לספק את צרכי הפליטים. בזמן שבפסגת החירום דנו בפיזורם של 120 אלף פליטים, נתוני ה-UNHCR, סוכנות הפליטים של האו"ם, התעדכנו ודיווחו כי קרוב לחצי מיליון פליטי עשו את הדרך הימית אל תוך היבשת, בזמן שבטורקיה ממתינים למעלה משני מילוון פליטים לחצות אל הצד המערבי של אירופה.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ילדיכם יתפללו לאללה או ימותו. גשר בגרמניה