שתף קטע נבחר

צפו: צניחה חופשית מכדור פורח בגובה 2 ק"מ

כזה דבר עוד לא עשו בישראל: 6 צנחנים עלו על כדור פורח עד גובה של כ-2 ק"מ - וקפצו לעיני אלפי צופים בפסטיבל הכדורים הפורחים, כשהם מצוידים במצלמות גו-פרו. צפו בקפיצה המרהיבה במלואה

פסטיבל הכדורים הפורחים הבינלאומי ה-5 נערך אתמול (ד') במעיין חרוד. אחד האירועים המרכזיים היה צניחה חופשית ראשונה מסוגה בישראל - היישר מכדור פורח, ואל מול אלפי צופים.

 

שישה צנחנים מקצועיים עלו בשעת הזריחה אל הכדור הפורח המכונה "רומיאו" עד לגובה של 6,500 רגל (כ-2 קילומטרים) כשהם מצוידים במצלמות גו-פרו. מגובה אדיר זה צנחו אל מול אלפי הצופים.

 (סקיי טרק) (סקיי טרק)

פסטיבל הכדורים הפורחים בהפקת חברת "סקיי טרק" נמשך גם לאחר מכן כאשר השמיים התמלאו בעשרות כדורים פורחים בצורות שונות. מחציתם מקומיים, וכמחציתם מרחבי העולם, כשכל זאת על רקע נופיו המרהיבים של הגלבוע ויערותיו, העמק והשדות הירוקים-זהובים, ובריכות ומאגרי המים התכולים.

 

אטרקציה נוספת בפסטיבל היתה "פאפא", הכדור פורח הגדול במזרח התיכון המתנשא לגובה 35 מטרים ובעל כושר נשיאה של 1000 ק"ג, או 16 נוסעים + טייס, כפול מכושר הנשיאה של בלון פורח ממוצע בישראל.

צילום: אורי לביא (סקיי טרק) (סקיי טרק)
צילום: אורי לביא
  

פסטיבל הכדורים הפורחים הבינלאומי החמישי של ישראל נערך השנה במעונו הקבוע אשר בפארק מעיין חרוד למרגלות הר גלבוע. הפסטיבל ימשיך גם בשישי בפארק אשכול שבחבל הבשור

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים