שתף קטע נבחר

הוארך מעצר החשודים בתקיפת אוהדי הפועל ת"א, מצוד מתנהל אחר אדם נוסף

שני הצעירים, יואב נחשון ואסי בסנו, שמזוהים עם בית"ר ירושלים, נעצרו במהלך הלילה בחשד שתקפו את אוהדי הפועל ת"א וגרמו לפציעתו הקשה של אחד מהם. השניים מכחישים את טענות המשטרה

שוטרי תחנת יפו עצרו במהלך הלילה (בין שבת לראשון) שני חשודים במעורבות בתקיפת אוהד הפועל תל אביב אמש - יואב נחשון, יליד 1996 מהרצליה ואסי בסנו, יליד 1988 תושב נתניה.

 

 

על פי המשטרה הם מזוהים כאוהדי בית"ר ירושלים והרקע למעשה הוא היריבות בין המועדונים. השניים הובאו בצהריים לבית משפט השלום בתל אביב ומעצרם הוארך עד יום רביעי, כאשר החקירה נמשכת וצפויים מעצרים נוספים. כמו כן, המשטרה מנהלת מצוד אחר חשוד נוסף.

 

החשודים בתקיפה מובאים להארכת מעצר (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
החשודים בתקיפה מובאים להארכת מעצר(צילום: ראובן שוורץ)

 

שני החשודים במעשה, המיוצגים על ידי עו"ד עידית קן-ציפור ושירלי ינאי מהסנגוריה הציבורית, הכחישו את החשדות שהציג נציג המשטרה בדיון. בסנו אף טען כי יש לו אליבי לכך שלא היה באיזור בשעת התקיפה, אולם לאור הממצאים שהציגו נציגי המשטרה לבית המשפט, החליט השופט להאריך את מעצרם עד יום רביעי. בין היתר תנסה המשטרה להתאים את טביעות האצבע בפטיש בו הוכה אוהד הפועל ת"א לאחד החשודים. אם תימצא התאמה שכזו תהיה זו ראיה טובה לכך שהם היו מעורבים בקטטה.

 

עו"ד שירלי ינאי אמרה: "החשוד מכחיש כל קשר לחשדות ומסר גרסת אליבי". עו״ד קן-ציפור הוסיפה: "מדובר בחייל קרבי, הוא מכחיש את כל החשדות המיוחסים לו".  

מההתאחדות לכדורגל נמסר: "ההתאחדות מגנה בכל פה את התקיפה העבריינית האלימה והקשה של אוהד הפועל ת"א אמש. ההתאחדות תעשה ככל יכולתה, ותוך שיתוף פעולה מלא עם גורמי האכיפה ורשויות החוק,

כדי למגר את נגע האלימות שמאיים על הכדורגל הישראלי והחברה הישראלית. אנו קוראים לכל אוהבי המשחק לכבד את החוקים, להימנע מכל אקט אלים ולהקפיד על ערבות הדדית שתבטיח את שלום כל האוהדים. אין שום סיבה בעולם לכך שאוהד כדורגל לא יחזור בריא ושלם לביתו בסיום משחק של קבוצתו האהובה".

 

בהודעה שהוציאה מנהלת הליגה נכתב: "המנהלת מגנה את התקיפה האלימה והמזעזעת של גורמים עבריינים במחסן בדרום ת"א. אף שלא ברור מה המניע למעשה פשיעה חמור זה, מנהלת הליגות מייחלת להחלמתו המהירה של האוהד שהותקף. המנהלת בשיתוף ההתאחדות יזמה את תיקון החוק להכפלת הענישה בתחום האלימות בספורט ותמשיך לפעול על מנת למגר את נגע האלימות מהספורט. גם במושב הנוכחי שייפתח בשבוע הבא, מתכננת המנהלת את נושא קידום הקמת ביהמ"ש לעבירות ספורט, שיוכל לפעול במהירות ובנחישות לניגוע האלימות".

 

השתתף בהכנת הידיעה: דוד בן-שימול


פורסם לראשונה 04/10/2015 07:43

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
אוהדי בית"ר ירושלים בבית המשפט
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים