שתף קטע נבחר

נייעס: אז למה "נטורי קרתא" מחבקים את החמאס

על רקע גל הטרור, יוצא הקומץ האנטי-ציוני בקמפיין המסביר אחת ולתמיד את החיבור המוזר למחבלים שונאי ישראל. בקצה השני: רבני הסנהדרין מעמידים לדין תורה פלילי את אובמה והאפיפיור על תמיכתם בפלסטינים. וגם: איך קשור המצב הביטחוני לפרשת השבוע?

 

 

אומרים שמדובר בקומץ פרובוקטורים, מכנים אותם "הזויים" – ולא מן הנמנע שזה נכון – אבל לאנשי "נטורי קרתא" יש גם משנה דתית-אידיאולוגית סדורה, המצדיקה את שיתוף הפעולה שלהם עם שונאי ישראל - נגד הציונים. כעת, על רקע גל הטרור, הם יוצאים בקמפיין הסברה שאולי ישכנע אתכם לתמוך במפגשים עם נשיא איראן ומחבלי החמאס. צפו ב"נייעס", שפותח היום את העונה השלישית.

 

<<הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >>

 

ועוד במהדורת "בראשית" (פרשת השבוע, הראשונה בתורה): רבני ה"סנהדרין", המתיימרים לחדש את פעילות בית הדין הגדול של העם היהודי מלפני אלפיים שנה, מעמידים למשפט תורה פלילי את אובמה והאפיפיור. כתב האישום, שהוקרא לאחרונה בירושלים - מייחס למנהיגים עבירות חמורות כתמיכה בפלסטינים ובהסכם המעצמות עם איראן. למרבה ההפתעה, השניים לא התייצבו בפני השופטים, ואלה מינו להם סנגור מטעמם. בקרוב הכרעת הדין.

 

וגם: חסידי סאסוב ומונקאטש כמעט התחייבו ב-40 ימי צום, ללא אוכל ושתייה – ואז אירע להם נס. ולסיום: ה-הוכחה מפרשת השבוע לבעלות היהודית על ארץ ישראל.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים