שתף קטע נבחר

חשד לרצח: גופת קשיש נמצאה בבית במעלות

שכניו של המנוח בן ה-92 הבחינו בכתמי דם ליד דירתו. השוטרים שנכנסו לדירה מצאו שם את גופתו כשעליה סימני אלימות. במקום שרר אי סדר רב

 

 

קשיש בן 92 נמצא הבוקר (שבת) מת בדירתו במעלות כשעל גופתו סימני אלימות. המשטרה פתחה בחקירה ובודקת חשד כי הוא נרצח.

שוטרים בזירת הרצח (צילום: עידו בקר) (צילום: עידו בקר)
שוטרים בזירת הרצח(צילום: עידו בקר)
 

 

לובה קיבירב, שכנתו של הקשיש, חשדה כי דבר מה אינו כשורה. סמוך לדלת הדירה היא הבחינה בכתמים חשודים שבהמשך התגלו ככתמי דם. לאחר שלא ענה לדפיקות בדלת וקריאות הזעיקה את המשטרה. "יצאתי בבוקר עם הכלב וראיתי כתמים עם סימנים של רגל על המדרגות. הכלב שלי התנהג בצורה מוזרה", היא סיפרה, "גם שכן אחר אמר לי ששמע רעשים בלילה שנשמעו כמו מאבק".

 

השכנה נתנה לכוחות המשטרה מפתח לדירה שהיה ברשותה ולאחר שנפתחה הדלת התגלתה גופתו של הקשיש כאשר על פי הסימנים הראשונים במקום, נפגע בראשו כמה פעמים מחפץ חד. בבית שרר אי-סדר רב.

 

צוות מד"א "אשר" שהוזעק למקום קבע את מותו של האיש: "במקום היו כוחות משטרה שהובילו אותנו לדירה, ראינו קשיש כבן 92 עם סימני אלימות על גופו, הוא היה ללא רוח חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום".

 

משטרת מעלות, בפיקודו של ניצב-משנה מני בנימין, פתחה בחקירה. בין השאר נבדק אם מדובר בשוד. למקום הוזעקה מעבדה ניידת לזיהוי פלילי, שאנשיה ייבחנו את הממצאים בזירה. לפי ממצאים ראשונים נראה כי המנוח הצליח ככל הנראה לצאת מהדירה ולחזור אליה לפני שמצא את מותו.

 

שכניו של הקשיש סיפרו כי הוא התגורר במקום שנים ארוכות וכי היה אדם שקט וטוב. לדבריהם, בתקופה האחרונה הגיעו אל דירת הקשיש "צעירים בעייתיים", ולאחר שהקשיש החל לבקש מהשכנים כסף הם החלו לחשוד כי אולי סוחטים אותו.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים